Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 20 21 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izlaze sad na vidjelo zlocini Atifa Dudakovica!  (Pročitano 16612 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 545
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Alcatel dobar neki ;)
Ne mrzim ja nikoga, ali me ovakve janicarske tvrdnje strasno nerviraju.

ako te nervira,ti prebaci se na neku drugu temu...cuj janicarske...
ljubomora ubija ljude Smiley

popi "ladno" jedno bolan...koji ti je...
IP sačuvana
social share
Seka Aleksic fan club !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
kombiondzija nije problem , s tobom se kapiram i mislim da te ponese kao i mene pa se malo pretjera , ali niko79 je strašan , on je Srpski Rambo ....  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
 Smile Nije on los samo se malo ponekad uzivi u ulogu. Pozdrav za Nikolu34 i Srpskog Ramba.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Ja ko da ga vidim kako se na sajli prebaciva sa nebodera na neboder u Sarajevu 1993 , u koferu profi oprema , skida rodjo ljude samo tako ..... i onda paf - probudi se u svom krevetu upišan ....... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Nije on negativan lik. Veruj mi.  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
@hupajupa

Citat
cuj samo ovo,barik je izmisilo novinarstvo za dzogu,a to sto se ti ponosis sjanperskim cinom,cekace te nagrada!hehe

Ponosis li se ti snajperskim cinom?
I sta si ti, profesor na kadedri za zurnalistiku pa da ocijenjujes rad novinara?
Ako si novinar kazi, a ako nisi.  Smile



Citat
a to se ti nebrines za kosovo,vec ovdje propovjedas meni sta ja treba da radim!boga mi kako je krenulo,prije da ces se ti osunettit,siptari polako krecu od kosova!komentrarisi politiku u srbiji,pusti nas ovdje!smjesasn si koliko si i glup za neke stvari!poz

Kako je krenulo Sarajevo ce prvo postati siptarsko, pocev od Bascarsije.
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
@hupajupa

Citat
cuj samo ovo,barik je izmisilo novinarstvo za dzogu,a to sto se ti ponosis sjanperskim cinom,cekace te nagrada!hehe

Ponosis li se ti snajperskim cinom?
I sta si ti, profesor na kadedri za zurnalistiku pa da ocijenjujes rad novinara?
Ako si novinar kazi, a ako nisi.  Smile



Citat
a to se ti nebrines za kosovo,vec ovdje propovjedas meni sta ja treba da radim!boga mi kako je krenulo,prije da ces se ti osunettit,siptari polako krecu od kosova!komentrarisi politiku u srbiji,pusti nas ovdje!smjesasn si koliko si i glup za neke stvari!poz

Kako je krenulo Sarajevo ce prvo postati siptarsko, pocev od Bascarsije.
glupko mali,sta da ti kazem na ovo sve.brini se o svojim problemima.vidim da ti ama bas pojma nemas ko je dzogo stoga ti zavezi tu labrnju.nezelim ja siptare na kosovu,ali tvojim ponasanjem mogu samo reci da se pobrines za taj problem a ne za mene!
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
Idi pomozi svojoj braci siptarima. Nadam se da cu te jednog dana videti kroz opticki nisan.  Smile
ovdjre samo vidim tvoju seljakcu kulturu,ona koja je i upropastila ovaj grad.a za te zelje da me vidis na optickom nisanu pokazuje kakav je tvoj mentalni sklop.idi muzi krave,kad su te vec tvoji ideolozi mislosevic i kompanija izevjerili!veliki pozdrav uz najljepse zelje u novoj godini,da se opametis,da kupis sebi m24-tu,popularno zvanu hilju,da gadjas glinene golubove! Smile Smile
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 392
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
@hupajupa

Ne sekiraj se ti za moje probleme, imaces ti svojih preko glave. Ti si pomenuo Siptare na Kosovu nisam ja. Pokupovase sve po Bascarsiji, sace polako preci i na centar i onda ces hodati ulicom medju gomilom bjelih kapica. Smile Ali nemoj se meni zaliti jer ti si multi-kulti covjek sa svjetskije maniri.
Blento jedan, ne vidis od drveta sumu.  Smile
IP sačuvana
social share
"Kada bih uspio da ubijedim Muslimane da prestanu da ubijaju sopstveni narod radi CNN-a mozda bismo odavno imali primirje."

- General Mekenzi, jun 1992
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Ericsson T28
Sinoc ste mogli vidjeti na TV nove snimke zlocina maltretiranja boraca Fikreta Abdica, i scene kako Bosnjaci, protjeruju Bosnjake, samo zato sto su podrzavali drugog politicara i sto su bili nakloniji Srbima! Trunuces ti u zatvoru Dudakovicu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 20 21 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.