Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:49:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: izgubiti nevinost  (Pročitano 26948 puta)
23. Okt 2003, 14:46:14
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
HELLO!!!
znam da je većina vas starija i da su vjerovatno to vec uradili,mislim naravno na sex....ali ja imam 14 godina i još nisam...pa mi sada treba vaš savjet da mi kažete da li je rano da sada izgubim nevinost ili da čekam još!!!
ja jesam spremna na to,jer sam mnogo ozbiljnija,izgledam starije od svojih vršnjaka i kako bi rekla zrelija...ali me intersuje dali je to uopce uredu da djevojka tako mlada izgubi nevinost!!!???ponekad se zapitam ako sada budem imala sex sa nekim sta ću raditi kasnije...mislim ja fakat ne bi ništa grozno radila,ali ipak šta ja znam šta može biti sa mnom....zato PLEASE ljudi napišite šta mislite o tome i da li je ok da to uradim sa dečkom koji ima 17 godina,zajedno smo 4 mjeseca!!!!???
možda će neki reći važno je da voliš tog dečka e pa ja njega volim,a i on mene,u to sam sigurna...
IP sačuvana
social share
Užas je moja furka
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1717
Mislim da sa 14 godina ne bi trebala da stupas u seksualne odnose. Jos si mlada, imas vremena za takve stvari. Mislim da i ti sama nisi spremna na to, inace nam ne bi postavila ovo pitanje. Ja bih ti rekla da jos sacekas. Ako te decko voli razumece te. U slucaju da ipak spavas sa njim misli na zastitu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
U potpunosti se slazem sa vraBcem Smile

Bez obzira koliko ti zvucala zrelo i odraslo tvoje telo prakticno je tek u razvitku, ma koliko da si napredna ipak je jos rano da razmisljas o sexu, znam da se danasnje devojcice sve ranije odlucuju za sex ali zaboravljaju vaznu cinjenicu da sex nije samo uzitak, sex sa sobom nosi i mnogo problema kao sto su trudnoca, bolesti polnih organa, pa cak i na kraju krajeva i sida. Mislim da prvo doro o svemu trebas da se obavestis, da saznas sto vise o svim tim bolestima i stvarima koje ti se mogu desiti a tek onda da sednes i dobro porazgovaras sa deckom. Ipak ti imas samo 14 godina i tvoje telo je tek pocelo da se razvija. Ako te on voli kao sto kaze razumece te i sacekace te koliko god da je potrebno
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Moje skromno misljenje je da je prerano da ulazis u sve to, ma sta ti drugi rekli, ti realno sa toliko godina jesi dete, tvoje delo jos nije razvijeno a ni glavica. Nista licno, jednostavno ne mislim da devojke trbaju u takve stvari da ulaze bar pre prve godine srednje skole jer pre toga jednostavno nisu spremne za to.
Ti ces svakako uraditi ono sto zelis, ali dobro razmisli... ako si u ok odnosima, porazgovaraj sa roditeljima o svemu, ako nisi... nadji neku stariju osobu sa kojom si bliska i popricaj.. ne neku klinku 2-3 godine stariju nego, nekog zrelog i normalnog ko ima bar 25.
On ima dosta godina i nije mi jasno ako zeli da spava sa nekim zasto je sa tobom, ako je sa tobom iz ljubavi, krevet mu zaista nece biti toliko vazan.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Niposto! Ja licno sam imala prvi sexualni odnos dan posle male mature (znaci 15 god) danas da me pitas zasto sam to uradila tako rano nebi znala da ti kazem...
Moja komsinica iz NS ima 17 god (dodje mi kao mladja sestra) i jos nije imala prvi sexualni odnos, odrasla je sa nama starijima i cula nasa iskustva,dozivljanje i savete i jos uvek ne zeli da ulazi u taj svet "odraslih" u cemu je ja potpuno podrzavam...
14 je ipak prerano ma kako se ti osecala,moj savet ti je da sacekas sa tim,ali ne mesec-dva,vec 2-3 godine...Decko ako te voli bice sa tobom i bez sexa!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Tebe više brine da li si zakasnila ili ćeš poraniti a ne sa kim ćeš to uraditi ..
Informiši se malo više kako sve to ide .. i kako se zaštititi od raznih bolesti koje postoje .. kao i kako sprečiti začeće .. a sex'a u životu biće koliko poželiš .. sve u svoje vreme ..

Za mene su emocije najvažnije .. i uvek sam malo sačekao sa odlukama koje sam donosio u tom pogledu .. nisam se pokajao ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Napredna ova deca danas.
Nebitno je kada sam ja izgubio nevinost ali ... Nirvana - nemoj se jos upustati u sexualne odnose sa deckom.
Samo polako i korak po korak. Doci ce to vremenom kada bude trebalo. Tvoje telo je jos u razvoju, i bez obzira koliko si se do sada razvila, neke stvari tek sada krecu da definisu tvoje telo.

Moj savet: jos je rano.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 13
woww nisam se ni nadal da ce te mi svi pokusati pomoci!!!!!
a to sto svitac kaze nije mi bitno skim cu to uraditi,naravno da jeste,ja inace nisam ni pomisljala na to al valjda me ovaj decko "udario" totalno u glavu tako da sam sa njim prvi put i pomislila to da uradim....
nisam ja rekla sad da sam nesto bog zna razvijena,vec mislim da sam psihicki spremna na sex,mozda cak i fizicki!!!!
al eto kad vi tako kazete,da mozda i nije ok,zapravo nije NIPOSTO ok da to uradim,MOZDA necu.....jer ipak ne zelim da moja odluka zavisi od nekog drugog!!!!!mislim da razumijete!!!!!
a mozda sam se ja i previse zanijela.......
al ipak decku sam rekla da cemo to uraditi u subotu....ovu sada:)))
zato sto sam do juce bila sigurna da to zelim,al ovo se jutro probudim i vidim svu tu djecu u mom razredu(so sam naravno i ja) i kazem sebi sto da to sada radim,bolje da jos razmislim da se raspitam sta bi drugi mislil o tome....sa deckom sam prije toga puno pricala....ono on j fakat razuman...al neznam kako bi se sada ponio kada bi mu vec po drugi put rekla da to necu da sada ucinimo....jer sam jos jednom dosla u ovakvu situcaiju sa istim deckom!!!!!i ako je on rAzuman kao sto kazem,nevjerujem da bi neko volio da ga treba tako po drugi put izradi,mozda i treci put:))
zato ako imate neki savjet kak da mu to fino kazem a da on to shvati bas onako kako bi i trebao da ja totalno nisam spremna..........ne zelim da on pomisli kako se samo poigravam sa tim jer ja to jakoooooo zelim i to bas sa njim ali (uvijek ovo ALI) ipak ste me vi opamtelili!!!!
pozurite sa tim odgovorima do subote......
 
IP sačuvana
social share
Užas je moja furka
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Ajd da te naucimo jos nesto: NIKAD NE OBECAVAJ ONO STO NISI SIGURNA DA MOZES ISPUNITI !!!
Lepo mu reci otvoreno sta je i kako,da si shvatila da nisi spremna na takav korak i to je to,ako te voli ostace ako ode,znaci da te nije vredan!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Imam da kazem isto sto i Sanja...
Ako je on pravi razumece te da nisi jos spremmna na tako nesto i nece se naljutiti
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:49:40
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.