Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:08:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izgubismo Kosovo...  (Pročitano 11273 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung e730
Нисмо изгубили Косово, нити ћемо га изгубити, могу нам га само отети. Терминологија је изузетно битна. Када нешто "изгубиш", онда си ти крив, зато што ниси пазио. А када ти неко нешто "отме", онда је крив неко други.
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Nokia ispo iz modu
u pravu si ali zar nemislis da cim je krenula ova zavrzlama da smo izgubili kosovo?
samo sto nasi politicari nisu smeli da priznaju.mislim da je "visa sila" odlucila da kosovo vise nebude nase
i bojim se da mi nista nemozemo a uradimo po tom pitanju.

mi sa tim ne smemo nikada da se slozimo a jos manje neki politicar guzonjin sin sme sebi da dozvoli taj luksuz da tako nesto aminuje svojim potpisom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Слажем се. Нико нема право да потпише папир којим Косово добија независност. Нико. Ако потпишемо, губимо свако право на њега у будућности. Ако не потпишемо, имамо право да се тамо једног дана вратимо.

Нисам "ратни хушкач", али што се каже, "ничија није горела до зоре". Не може Србија бити вечити негативац. Једног дана, добићемо и ми "зелено светло" од неке суперсиле да вратимо Косово. Сигурно не сутра или ове године, али за 10, 20, 50, па и 100 година, сигурно. Само је битно да наше противљење буде сигурно, јако и безрезервно.

Међутим, плашим се само српске индиферентности...

Свака част, морам рећи да то нисам очекивао од тебе. То је прави приступ!
А ово последње што си рекла је најбитније!!!
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 738
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Oteto-prokleto. Vratice se Kosovo Srbiji pre ili kasnije mada licno bih vise voleo da to bude pre. Nasta smo spali da izgubimo kolevku. Eto ti demokratija isti ku*** kao i ono ranije opet ostajemo bez srpskih teritorija samo druge glavonje sada sede za stolovima i dele "pecenje". A za ameriku nijedna sila ne traje vecno a Srbi su srusili vec dve sile (tursku carevinu i austrougarsku) a srusice i ovu. Mislim da bi Srbiji najvise odgovarao III Svetski rat kako bi povratili svoje teritorije koje su devedesetih izgubili i ove godine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 390
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Одговор на ове глупе сценарије и говоре америчког амбасадора(ако је он то констатовао) и свих осталих прашњавих чиновника али и СИЛА ОВОГ СВЕТА, може бити једино стара српска изрека:

К.... ДУШМАНИМА  

Својим сународницима који желе да буду, иако не знам шта то значи,  реалисти, нормално имају право на мишљење, поручујем, да нека давају или констатују давање оног што је њихово(фармерице, телевизор, ауто, девојку) а не свих Срба дакле у крајњој линији и моје.

Битно је да ниједан од несретника политичара не потпише, у име државе, ништа, као што је онај ... од Милошевића потписо Крајину, Сарајево и пола Босне, западни Срем...(мада како и поводом тога радили, тако ће нам и Бог помоћи)...

Суштина је браћо и сестре, да све зависи од нас, Шиптари и све друге силе света и њихове шаргарепе су небитне, јер ако отму силом вратићемо силом , ако не данас оно сјутра, већ је све у нашим главама и срцима и Богу хвала дјелима. Уосталом био је негде на сајту дверисрпске текст о коначном статусу , вриједи погледати...

Ја знам да ово звучи утопистички за неке, али вјероватно је и утопистички звучало да ће Давид, јеврејски Чобанин, да побједи Голијата - џина, војника, силу... Али онај горе не ферма силу - свака сила за овога века. И тако примера у историји у недоглед.  

IP sačuvana
social share
Уосталом сматрам да Република Српска има право на референдум и да ће искористити то право и припојити се Србији!

Сачувај ме Боже куге и Хрвата! - натпис у једној немачкој цркви
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC One

Слажем се. Нико нема право да потпише папир којим Косово добија независност. Нико. Ако потпишемо, губимо свако право на њега у будућности. Ако не потпишемо, имамо право да се тамо једног дана вратимо.

Нисам "ратни хушкач", али што се каже, "ничија није горела до зоре". Не може Србија бити вечити негативац. Једног дана, добићемо и ми "зелено светло" од неке суперсиле да вратимо Косово. Сигурно не сутра или ове године, али за 10, 20, 50, па и 100 година, сигурно. Само је битно да наше противљење буде сигурно, јако и безрезервно.

Међутим, плашим се само српске индиферентности...

Свака част, морам рећи да то нисам очекивао од тебе. То је прави приступ!
А ово последње што си рекла је најбитније!!!

A sto te to cudi? Pa to sto se ne slazemo svi na forumu politicki, i imamo razlicita i suprotna stanovista, ne znaci automatski da ne volimo ovu zemlju, i da ne znamo sta se moze a sta ne dozvoliti. Meni je drago sto se ovoliko ljudi dijametralno suprotnih shvatanja o dosta razlicitih tema, po ovom pitanju slaze. Ima nade za nas. Smile

Dzandrmoljac, ti rece da niko nema pravo da prica u tvoje ime, pa nemoj ti u tudje. U kakvim je to Bozijim rukama? Ti verujes da tako nesto stvarno postoji? I drugo, ja u te fantasticne price verujem isto koliko i u deda mraza, tako da mi taj naucno-fantasticni primer sa Davidom i Golijatom bas i ne uliva neku realnu nadu. Postujem tvoje misljenje u potpunosti, ali onda postuj i ti moje, pa reci da ti verujes da je sve u Bozjim rukama, a ne da ispadne kako i meni neka "visa" sila odredjuje moj zivot.

Sustina je da se mi svi slazemo da niko ne sme, ni u kakvim okolnostima da potpise nezavisnost KiM. Meni je to dovoljan razlog da se ponovim, i da kazem da za Srbe ima nade.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Vidim da je stav ovde - ne treba da se potpise, vratice se Kosovo jednog dana. Razumem sve emocije, ali da li ste vi ljudi svesni da ce za 50tak godina na Balkanu biti vise Albanaca nego Srba. Mi smo nacija u odumiranju, prosecan bracni par ima jedno dete, srpska sela i varosice su prazni - svako ko moze ide u Beograd i Novi Sad. I vi u takvoj situaciji hocete da demografska tempirana bomba ostane deo Srbije? Svaka cast -ako vam se zelje ostvare proklinjace ce vas praunuci a pra-pra unuci ce imati sasvim drugacija prezimena...


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 jeste, jeste danilobg u pravu si ti , samo ko ce naterati te mlade i pametne ljude da radjaju decu, kad je lakse pametovati ,nego raditi.

i lakse je pijanciti po klubovima i kafanama nego ljuljati kolevku...........

nema leba ........moje nade su male, bice pre onako kako si ti kazao.........za 50 godina, a o praunucima nesmem da razmisljam Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Verujem da je i clanak iz Blica samo josh jedan nacin kako bi se u nashe vec proredjene redove uneo josh veci defetizam. Drago mi je sto ljudi ipak Kosovo osecaju svojim, ali ipak ne treba donositi preuranjene zakljucke.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
 :Dispravljam se oteli kosovo... i licno nemislim da cemo ga vratiti ikad nazad,mozda za 100 godina ali sad ne. jbg.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 20:08:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.