Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:24:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izgovori za izbegavanje obaveza  (Pročitano 7104 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 

Наравно да је било свакаквих питања, моји одговори су се сводили на "једноставно нисмо могли заједно".

 Smile
eeeeeeeeee
mora da je bilo razocaranih  Smile
taman pristavili kaficu, nasuli picence... udobno se smestili i krenuli sa 'pricaj'  Smile

kakav si ti covek, tako razocarati ljude...
nego, ajd' kad vec pricamo, sta su tvoje kucne obaveze? u vidu kucnih, pokucnih i okokucnih poslica
ne mislim na bracne obaveze  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Citat
nego, ajd' kad vec pricamo, sta su tvoje kucne obaveze? u vidu kucnih, pokucnih i okokucnih poslica

Хе, хе. Решила си да ме оголиш, начисто.  Smile

Овако, без зезања.

Женка није запослена - пукла фирма поодавно, а пре тога одржавање трудноће, породиљско, па нон-стоп боловања............. бла бла.

Она ради све по кући - кување, прање, пеглање ...............

Мој део приче, у кући, је техничке природе - разне поправке (када је то неопходно), одржавање кола и физикалија са пијаце или из продавнице када се иде у "велики накуп". Свакодневни пазар је женкин део приче.

Наравно, ја радим као менаџер у приватној фирми и то што зарадим је приход од којег "живимо".

Укратко, то је то.  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
David, ovo mi lici kao ono 'podela rada u srednjevekovnom drustvu'..... Smile Smile Smile

uglavnom se trudim da obaveze i vreme postujem, ne volim da mi se nakupi posao, na zalost ne mogu isto da kazem i za fax. apsolvent sam vec 5 meseci i ne mogu da se skrasim da uzmem knjigu  Smile Smile

evi svima  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 

ma ako je podela posla i uloga na obostrano zadovoljstvo, sve varijante su potpuno ok

... muz lovi, zena brine o kuci Smile
k'o u stara dobra vremena Smile
bogme sve redji slucaj...

a ko baca djubre  Smile
... zene se cesto zale na djubre i na krs koji rasklanjaju za nekim, jer im taj neko pravi posao i bez posla...(muz, napr.) secam se da moja majka brata i mene nije terala da joj pomazemo po kuci, ali je insistirala da joj ne ostavljamo case, igracke, odecu i sl. svuda unaokolo, tj. bila je u fazonu da joj je to najveca pomoc sa nase strane, sto ne mora da ide za nekim i sklanja, i sklanja, i sklanja...   Smile  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Citat
David, ovo mi lici kao ono 'podela rada u srednjevekovnom drustvu'

Да ли ти себи куваш, переш, пеглаш........ или то ради твој тата, или, можда, мама ?  Smile

Citat
... zene se cesto zale na djubre i na krs koji rasklanjaju za nekim, jer im taj neko pravi posao i bez posla...(muz, napr.)

Било шта да радим не остављам крш иза себе - не разбацујем одећу, не остављам пуну пепељару .......................
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Post podrske za Dejvida Smiley

Ja sam mlad , ali nazalost ( moje misljenje ) takvo vreme prolazi... muskarci sve vise lice na zene, zajedno sa sve vecom ravnopravnoscu izmedju polova ... -_-

Naime ...devojka ima praznu gajbu i cesto visim kod nje , znaci nije zajednicki zivot ali je nesto najblize tome sto sam ja doziveo ... Smiley

I svidja mi se , sto smo se bez reci podelili, na te sitne kucne poslice, ipak se zna ko menja sijalicu, sece izolaciju sa kabla, popravlja komp... a ko prostre ves itd. ... nekad kad vidim da je bas zauzeta , pomognem sta treba ali uglavnom , mogu reci da ipak za mene postoji ta podela poslova i nijednom od nas dvoje to ne smeta , tako smo vaspitani, odrasli smo srecno u takvoj zajednici i ne bih bas olako odbacio taj stariji stil zivota ... ako su mogli moji roditelji tako da zive, i njihovi pre toga . Smiley

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
živjeći izvjesno vrijeme sa tipom koji je toliko radikalno za podijelu poslova,ali na muško ženske,shvatila sam šta meni smeta.

nisam tip žene koji voli da kuva.nemam ni vremena za to.
kućni poslovi me rijetko opuštaju,ali kad se mora mora se.mene opuštaju neke potpuno druge stvari.
ali ako me gleda samo kroz sarmu i kroz njegovu mamu koja je "držala" kuću na leđima...ja se ne raspravljam.ja odlazim.niko ne može da se takmiči sa mamom iz sedamdeset i neke.mrtva trka.

ne volim muškarce koji usisavaju,peglaju ili ribaju pod.
ali neka ne očekuje da sam super žena i nek mrdne dupe oko nekih drugih stvari.da ne nabrajam.

imam posao koji traži cijelu mene,njega i...recimo troje djece.hoću i volim da izgledam lijepo i odmorno,poželjno,seksi i zadovoljno.a on očekuje to,ali pri tom sarmu,divnu kuću,ljubavnicu,domaćicu i hostesu njegovim prijateljima.sagovornika,majku svojoj dijeci i mir.

odlično.mogu ja to.
zahtijevam da se plati pomoćnica.
ništa drugo.
uostalom,ja to sebi mogu da priuštim.
i priuštim,čak i sad kada sam sama.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Citat
niko ne može da se takmiči sa mamom iz sedamdeset i neke

Sta hoce da kazes ? Vredjas nase mame ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
izuzetno cijenim naše mame,
ali nema potrebe da u odnosu na moju mamu ne olakšam sebi život,ako već mogu Smile

osim toga...ja i moja mama,koliko i ličimo,toliko smo i različite.
ne vidim ništa loše u tome.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
To vec baca drugaciju svetlost na celu stvar ... izvolite vas dokumenta , prijatno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:24:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.