Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izdaja Vojislava Kostunice  (Pročitano 1286 puta)
26. Mar 2004, 15:04:25
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Malo je stariji tekst ali nije na odmet procitati:

Adresa ovog clanka je http://emperors-clothes.com/serbo-croatian/articles/s-ivk.htm

Format za stampanje se nalazi na ovoj adresi

Posaljite ovaj clanak prijateljima!

http://emperors-clothes.com/serbo-croatian/indexsc.htm
[Carevo Novo Odelo]

IZDAJA VOJISLAVA KOSTUNICE
Pisu: Dzered Izrael
[Jared Israel]

Carevo Novo Odelo, 8. jula 2001.

Celi niz ljudi veoma razlicitih misljenja sada tvrdi da predsednik SRJ Vojislav Kostunica nije bio odgovoran za otmicu Slobodana Milosevica. U tom horu su glavni mediji – koji podrzavaju otmicu – ali i neke grupe i pojedinci koji se otmici protive. Zajednicka konstatacija u njihovim stavovima je da Kostunica nije bio obavesten; da je otmica za njega bila iznenadjenje; ili cak da ovo predstavlja atak na Kostunicu od strane premijera Djindjica.

Da li ovu teoriju potvrdjuju dokazi?

KOSTUNICA KRIVI ZRTVE

Juce je g. Kostunica dao izjavu za stampu o otmici, u kojoj je okrivio sve i svakoga - osim sebe. Krivicu je cak pokusao da svali i na crnogorske socijaliste (SNP).

Po Kostunici, odbijanjem da podrzi njegov predlog Zakona o izrucenju, SNP je blokirala «priliku da se regulise saradnja sa Tribunalom kojom bi se stitili nasi gradjani.»

Kako?

Predlog zakona g. Kostunice bi ozakonio «izrucenje» i normatizovao korake kojima bi se po kratkom postupku deportovali ljudi koje trazi haski Tribunal NATO. Kako se, za ime Bozije, ovo moze predstavljati kao «zastita gradjana»?

Argument da je blokadom Kostunicinog zakona SNP delimicno odgovorna za Milosevicevu otmicu je degutantan. Da SNP nije blokirala usvajanje zakona, otmica bi bila izvrsena «legalno», bez otpora.

Kostunicin zakon, nadalje, je direktno krsio zabranu izrucenja koju sadrzi Ustav SRJ – koji se Kostunica zakleo da postuje i brani. Predlaganjem zakona o izrucenju, predsednik Kostunica je pogazio svoju zakletvu.

U svojoj izjavi za stampu, Kostunica je takodje pokusao da opere Vasington i cak okrivi g. Milosevica za vlastitu otmicu:

«Iz arsenala Miloseviceve politike, koja je bila pogubna za drzavu i narod, sada se usvajaju i ozivljavaju upravo njeni najmanje demokratski elementi: bezakonje i ponizavajuci manevri koje niko iz medjunarodne zajednice nije trazio, bar ne otvoreno.»

Kako?

Prvo i osnovno, «medjunarodna zajednica» je definitivno zahtevala otmicu Milosevica. Ona je takodje svesrdno pozdravila svrsen cin, sto Kostunici mora biti jasno.

Drugo, sto se tice «elemenata Miloseviceve politike», da li je on ikada otimao ljude i slao ih Tribunalu? Da li je on (kao Kostunica) ikada pokusao da progura neustavne zakone o izrucenju kroz skupstinu?

Sta god se desi u Jugoslaviji, Kostunica za to krivi Milosevica. Optuzuje ga za sve vrste zlocina, ali nikada svoju publiku ne zamara dokazima. Na taj nacin, ponasa se kao zapadni mediji – satanizuje Srbe i stvara politicku klimu u kojoj mogu da se vrse zlocini, bilo da je to bombardovanje Jugoslavije ili otmica g. Milosevica.

JE LI KOSTUNICA KRIV?

Kostunica je saradjivao sa Djindjicem na deportaciji Slobodana Milosevica. Sad kada je zlocin ucinjen i ljutiti narod Jugoslavije se digao na noge, Kostunica tvrdi da nema nista s tim. Cilj ove «borbe» je da Kostunica sacuva kredibilitet.

Ali njegovo zaklinjanje na nevinost ne moze da prodje sud zdravog razuma.

Pre tri dana, Ustavni Sud je naredio privremenu obustavu vazenja uredbe o izrucenju.

Posao g. Kostunice je da a) bude vrhovni zapovednik oruzanih snaga, kako bi b) stitio i branio ustavni poredak. U sta, naravno, spadaju i odluke Ustavnog suda.

Argumenta radi, hajde da prihvatimo da g. Kostunica mozda nije bio na sastancima na kojima je otmica isplanirana. Cak i da je ovo tacno, par dana ranije su Zoran Djindjic i drugi javno rekli da ce oteti Milosevica i protiv zakona, ako se na putu nadju prepreke izvrsenju dekreta g. Kostunice o legalnom izrucenju.

S obzirom da je Djindjic obecao da ce prekrsiti zakon, Kostunicina duznost je bila da uhapsi Djindjica i druge zaverenike, i naredi Vojsci Jugoslavije da uspostavi kontrolu nad beogradskim centralnim zatvorom, gde je Milosevic. Kostunica bi tako garantovalo da nece biti otmice.

Neki ljudi kazu da Kostunica ima dobre namere, ali da je samo apstraktni intelektualac, koji nije imao pojma da se sprema nezakonita akcija.

Gluposti. Od pocetka je vrlo dobro znao da je isrucenje protiv Ustava. Dva dana pre otmice je obecao liderima SPS-a: da nece «dozvoliti Djindjicu da preduzme protivustavne mere.» Zasto bi obecao takvo nesto, osim ako nije znao da ce Djindjic da izvrsi otmicu?

Dakle, pre otmice Kostunica izjavljuje, «Znam da se nesto planira i to necu dopustiti.» Onda posle otmice kaze, «Nisam znao da ce se ovo desiti, ali je u svakom slucaju to bilo protiv zakona». Pa opet nije uhapsio Djindjica.

Sta on misli, da smo mi budale?

Kad je Kostunica posetio Vasington u maju, zalozio se za izrucenje Milosevica. Mada je ranije tvrdio da je izrucenje protivno Ustavu, obecao je Vasingtonu da ce u saveznoj skupstini predloziti zakon o izrucenju. Onda se vratio u Jugoslaviju i odrzao to obecanje.

Isto tako, izjavioje:

«Saradnja sa haskim Tribunalom je nesto sto ova zemlja mora da ucini, kao clan Ujedinjenih Nacija i dobar clan medjunarodne zajednice.» (Hjuston Kronikl [Houston Chronicle], 10. maja 2001)

Ovo je jedan te isti haski Tribunal koji je odgovoran za ubistva i satanizaciju Srba.

Kako bi opravdao izrucenje, Kostunica je iskoristio svoju kontrolu nad medijima kako bi promovisao poruku da Jugoslavija mora da se povinuje Hagu, inace Vasington ne bi dozvolio donatorskoj konferenciji da spase privredu Jugoslavije.

Kostunica je morao da zna svu laz sadrzanu u tom argumentu. Donatorska konferencija po pravilu predstavlja pljacku jedne zemlje, nikako spasenje. Socijalisti su to odlicno objasnili u izjavi, ‘Optuzujemo: Obecana pomoc iz Vasingtona je izdaja i laz!’

Kada su crnogorski Socijalisti pruzili otpor Kostunicinom zakonu, Kostunica je pokusao da ih prisili da promene misljenje. Cak je i u svojoj vlastitoj pratiji suzbijao svako protivljenje izrucenju.

Posto nije uspeo da ubedi Crnogorce da glasaju za izrucenje, Kostunica je onda organizovao ministre DOS-a u saveznoj vladi da se ilegalno sastanu i izglasaju Uredbu o izrucenju. U jucerasnjoj izjavi, Kostunica je branio ovaj cin:

«Pokusali smo sve kako bi regulisali tesko pitanje saradnje sa Tribunalom –saveznoi zakon, savezni i republicki zakon, samo republicki zakon, a konacno i Uredbu savezne vlade».

Vasington je neprijatelj jugoslovenskog suvereniteta.Kostunica je na svaki nacin pokusao da Haskom Tribunalu , agentu Vasingtona , preda vrhovnu vlast u Jugoslaviji, kako bi Vasington mogao da uhapsi svakog disidenta – pocev od Milosevica – i isporuci ga Hagu. Kada su «legalne» metode izrucenje dozivele neuspeh, Kostunica je obecao da ce spreciti bilo kakvu otmicu. Onda je stao u stranu i prepustio tu prljavu rabotu Djindjicu.

Djindjic i Kostunica su svoj narod – svoj sopstveni narod – prodali Amerikancima. I jedan i drugi su besramni izdajnici.

***

Carevo Novo Odelo mozete da citate ovde ili na http://emperors-clothes.com/serbo-croatian/indexsc.htm

Ako zelite da pomognete Carevom Novom Odelu, posaljite nam donaciju preko bezbednog kanala na http://www.emperors-clothes.com/howyour.html . Vasim donacijama placamo troskove programa koji nam obezbedjuju potrebne informacije. Svaka donacija, mala ili velika, je od velike pomoci.

Cekove mozete da saljete postom na sledecu adresu:

Emperor’s Clothes, P.O. Box 610-321, Newton, MA 02461-0321. (USA)

Hvala.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 351
Ђинђић и Коштуница су криви за све. Вратите нам хероја Слобу. Људи шаљите чекове... Ха Ха Ха Ха Ха  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pa.. izrucivanjem napravise od njega prilicnog heroja...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
@ Radikal
Pravo da ti kazem neznam sa kojim povodom si postavio ovaj tekst? Nije valjda da . . . Nije vazno, ucimo se demokratiji i svako ima pravo da iznese svoje misljenje. Ovde mi nesto smrdi na crveno. Ljudi koji su druge mucili, slali na goli otok, zatirali cele porodice, sada kukaju o nedostatku demokratije o izdaji i tako to, a kada su ti isti slali ljude u sigurnu smrt, na Goli otok, ubijali i bacali u dunav, slali kamione da ih pobiju po potevima onda nikom nista, joj kukajmo sada za Slobu, mada iskreno receno baba Miri je vise tamo bilo mesto, mislim na Hag, nego Slobi, a gospodjica puca iz pistolja, onako kao na svadbi u vazduh da proslavi sto ostaje sama sa mamom.
Bre sta su braca Karamazovi i svi ostali literarni junaci prema ovima sa kojima smo ziveli i sa kojima zivimo.
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: RadovanIII
@ Radikal
Pravo da ti kazem neznam sa kojim povodom si postavio ovaj tekst? Nije valjda da . . . Nije vazno, ucimo se demokratiji i svako ima pravo da iznese svoje misljenje.

Којим поводом? Па да људи које то занима читају, којим би другим...

Citat: RadovanIII
Ovde mi nesto smrdi na crveno. Ljudi koji su druge mucili, slali na goli otok, zatirali cele porodice, sada kukaju o nedostatku demokratije o izdaji i tako to, a kada su ti isti slali ljude u sigurnu smrt, na Goli otok, ubijali i bacali u dunav, slali kamione da ih pobiju po potevima onda nikom nista, joj kukajmo sada za Slobu...

Мислим не знам шта да ти кажем али чини ми се да си помешао Слобу са неким другим Wink. Колико год Слоба имао грешака, Тито је био неупоредиво гори од њега, поготово за нас Србе. Просто је бесмислено Слоби то приписивати то што ти покушаваш да му припипеш. Иначе као што видиш аутор текста је Американац, вероватно неки члан комитета за Слобину одбрану, али није то ни битно нити сам ја упућен у то. Текст нисам поставио због тога ко га је писао нити да ли `мирише на црвено` или не, него искључиво због самог текста, због тога што даје једну потпуно реалну и истиниту анализу онога што се догодило.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
mob
Apple Kineska kopija
E to nase poslovice da je u tudjeg tatka, veca patka, ako nesto pise Amerikanac onda mora to da bude sto posto realno i OK. Sloba nije slao ljude na Goli otok, naravno da je to radio njegov tast, zasto tast verovatno je da znas, ali nije vazno, ali sloba je slao ljude na druga mesta. Moj brat je bio mobilisan i proveo dosta dugo vremena frontu, sloba izmisli i novu rec - ratiste, kada se vrati kuci i ode na posao ono radno mesto mu zauzeto, salju ga na biro, kazu "koj je qrac trazio po Vinkovcima". Moju kevu opeljesio preko njegove pusacice, bivse kafe kuvarice, gospodje Dafine, oteli narodu pare, izmislio gazda jezdu, i ostale lopove. Ja samo znam da sam pre dolaska Milosevica imao platu kao dipl.ecc. preko hiljadu maraka, a da me je doveo na prosijacki stap i da sam napustio staru Yugu bez posla i pod pretnjom zatvora od njegovih istomisljenjika. Covek je u njegovo vreme radio na mojem bivsem radnom mestu za 50 maraka, znaci degradacija 20 puta... I sta ja mesam Tita i Slobu, bre Tito nije bio Srbin , te to je na neki nacin i olaksavajuca cinjenica za pljackanje Srbije, a Sloba je Srbin, mada neki pocese pricu da je iz Crne Gore, pojma nemam zbog cega se pojavi ta informacija ili dezinformacija, i kada ti Srbin upropasti privredu i dovede ti je na prosijacki stap, kada nesmes da izadjes na ulicu jer svakom prolazniku se nesto nadulo ispod kaputa, te pogledaj nekog popreko ako smes, najgore kada neko umesto Ukrajini pare za protivavionske rakete SAM 300 uplati na konto nekog trgovca duvanom, poreklom sa Cetinja, koji mu je cuvao malog Marka za vreme Bombardovanja, a nas posle NATO lupi po p-cki iz sve snage, a mi to slavimo kao pobedu... Kad smo kod nato-a i bombardovanja recimo da je vise ljudi pomrlo zbog nedostatka lekova, struje, i grejanja za vreme njegove vladavine nego kada nas je NATO gadjao. I sada neko kuka za njim, hoce da se vrati. Nrazumem i necu da razumem.
Ópet oko netralnog Amerikanca, pa ja koliko znam Titovu WEB-prezentaciju isto finansira neka grupa americkih zanesenjaka koji su u Virdziniji podigli kopiju Titove rodne kuce i Kuce cveca, a sa druge strane u Americi trenutno ima vise Neonacista, nego u celoj Evropskoj zajednici zajedno, te onda pricamo o neutralnosti i realnosti nekog anonimusa. E brate koje sam ja sve clanke citao o nacistima, da pomislis da su ljudi radili po decijim obdanistima i jaslicama, jadni, naivni, nebi ni marva zgazili.
Znam da ces sada iscitirati me na sto mesta, ali ja vise o ovoj temi necu da pricam jer je besmislena. M R Z I M   C R V E N E.
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 954
Citat: RadovanIII
Znam da ces sada iscitirati me na sto mesta, ali ja vise o ovoj temi necu da pricam jer je besmislena. M R Z I M   C R V E N E.

Е баш нећу Smile  

Не морам баш ја да исправљам свачије криве Дрине, ти то гледаш на тај начин, прихватио си добар део пијачарске аргументације и шпекулација, али свако има право на своје мишљење. Далеко од тога да је Слоба био добар, али да ми је стало могао бих демантовати већину овога за шта ти кривиш лично њега. Са друге стране ниси ни споменуо оно што је по мени његов највећи грех, све некако посматраш лично ко да си центар света, ко да је то било уперено потив тебе. Читавом народу је било лоше, многима исгурно и много лошије него теби, али треба бити реалан и правилно саглдеати колику ко кривицу због тога носи, не треба да бес због тога што си лично погођен утиче на расуђивање. Наравно да има кривице и Слоба и његова братија која је била на положајима али по мом дубоком уверењу та кривица је сигурно мања од кривице оних који су нам увели неправедне санкције и тако гурнули наше целокупно друштво у провалију. По том питању његова је кривица што оно мало беде није равоправно распоређивао, што није читав народ подједнако трпио него је створио привилегован круг људи око себе, чију је послушност куповао на тај начин. Међутим како год окренеш, и да Слоба није био такав кака је био то би опет била беда, мало мања али опет беда која нам је наметнута споља.

И уопште није циљ мога постављања овог текста да се прича о Слоби, нити да га се правда нити да га се напада, он је у овом тексту само обкјекат, а битни су субјекти и предикат   . Издајници који су за шаку долара, порпуно противзаконито, киднаповали Србина (био он Слоба, Пера, Марко...небитно) и изручили га непријатељу.

И морам још да прокоментаришем оно да неко сада `кука да се Слоба врати`. Зависи шта под рим подразумеваш, али ја најискреније желим да се врати из Хага као победник, што желим и сваком другом Србину, али Слоби посебно јер преко њега највише љаге бацају на наш народ. Да се врати на власт наравно да не желим.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sto se mene licno tice... ja samo necu da mu neko tamo sudi za neke gluposti koje nije radio... neka dovedu ovde njega... lako cemo mi da mu presudimo za ono sto je napravio
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 47
Slobodan Milosevic nikada nije shvatao Zapad jer je bio i ostao tip iz nekih komunistickih vremena gde je nebo plavo dok se ne naredi drukcije radi naseg dobrobita. Nikad nije vodio politiku koja je dala neki dugotrajni rezultat. Sve su to bili blefovi i njegove licne frustracije. Mogao je da bude sta hoce i ratnik, i mirotvorac... po potrebi i kad mora.
Nikad nije imao strategiju (nije ucinio da se potpise plan Z3 za Srbe u Krajini). Mislim da je razlog lezi sto je on oduvek ziveo u svom svetu, kao i svaki diktator.

Hteo je da kroji kapu kako je hteo i da prilagodi Zapad svojim vizijama.
Debelo se zajebao! Sjebala ga je negativna selekcija i kvazi-istorija.
Negativna selekcija je urodjena boljka komunista: da zarad svoje neogranicene vlasti biraju podanicke i cesto nesposobne kadrove. Dokaz: glavni svedoci, koji ce sahraniti druga S.M.a, su njegovi "najbolji" ljudi.
U kvazi-istoriju istoriji pise da je Srbija bila nekad samostalna i postovana zemlja. Donekle tacno jer su nam uvek kapu krojile velike sile (Berlinski kongres: Rusija htela da na racun Srbije stvori Veliku Bugarsku pa su nas Austro-Ugari spasili, Rusi su nas izdali u I srpskom ustanku jer su u medjuvremenu postpisali primirje sa Turskom, itd.).  
Shvatite da treba imati saveznike, i da oni nisu tu radi ljubavi nego radi interesa. Rat koji pocinje nije isti onaj koji se i zavrsava (menjaju se ciljevi i smisao rata). Iskoristiti to! Bolje je imati ZAPAD kao saveznika.
Zato, SM je zasluzeno u Hagu i nema tu kajanja.
Jebi ga, uvek boli kod cika Zube!
IP sačuvana
social share
Ukupna inteligencija svih ljudi na planeti je KONSTANTA. Stanovnistvo se uvecava!
**********************************
The devil finds work for idle hands to do.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bez obzira na to ko je sloba i sta je sloba... meni je uvek vise delovalo kao da je mirjana kriva za sve.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.