Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 13:58:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ако будете изашли на изборе, за кога ћете гласати?
За европски Вождовац - Горан Лукачевић
7.9%  (3)
Српска радикална странка - Марина Рагуш
18.4%  (7)
Либерално демократска партија Вождовац - Зоран Јанковић
2.6%  (1)
Српска напредна странка - Милан Дамчевић
23.7%  (9)
Демократска странка Србије - Драган Човић
21.1%  (8)
Социјалистичка партија Србије - Саво Шкундрић
5.3%  (2)
Листа за толеранцију - Расим Љајић
0%  (0)
Покрет снага Србије - Миланка Карић
0%  (0)
Ниједан од понуђених одговора - Никола Тулимировић
21.1%  (8)
Ukupno glasova: 38
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Избори на Вождовцу 2009.  (Pročitano 18141 puta)
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Tulimirović,

Ovde si izneo samo zašto Lukačević ne valja ali i dalje nigde ne piše šta vi konkretno nudite. Mene na ovaj način npr.  ne bi ubedio da glasam za tebe. Ljudima je dosta toga da sjaše Kurta da bi uzjahao Murta.
« Poslednja izmena: 14. Apr 2009, 12:18:00 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 25
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung 
Обраћање је било непосредно. Него, да не трошимо време... Да ли постоји нешто одређено што тебе занима?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Qtek 小米
Citat
Тиме сам се бавио и пре НОПО-а, као и неки моји пријатељи, па зато то више није тачно. Wink Притисак чини чуда. Него, да се вратим на главно... За општину је већ написано. Многа од тих предузећа су у надлежности града, нека у надлежности државе. За све изнад општине ћемо покренути ово питање као странка. Треба још мало да ојачамо. Можда ће баш Вождовац бити замајац.

Шта није тачно ?  Smile Прошетај мало Вождовцем, а онда и остатком града, ми смо преплављени латиницом, сви називи домаћих фирми су на латиници (укључујући рекламе и већуну медија), шта онда треба да очекујемо од страних.
О каквом притиску причаш, ни једна влада није покушавала да се обрачуна са латиницом, а нпр у суседној Бугарској (чланица Е.У.), лого рајфајзен банка мора бити написан ћирилицом.





п.с. на све остало што си изнео немам никаквих замерки.  Smile
« Poslednja izmena: 14. Apr 2009, 19:22:36 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 
Šta mene zanima.

Moja prijateljica ima ogroman problem sa tužilaštvom na Voždovcu. Zapravo protiv nje je njena majka, inače jedan poznati psiho-terorista i lažov, podigla optužbu za zlostavljanje bez ikakvog dokaza. Tu privatnu tužbu je preuzelo tužilaštvo i sad je gone parama poreskih obveznika. U pitanju je ordinarna korupcija sa ciljem nasleđivanja dela stana.

Znači interesuje me kako će vaša partija u slučaju da bude u vlasti opštine postupati. Da li ćete imati kapacitet da saslušate i odreagujete na probleme građana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Šta mene zanima.

Moja prijateljica ima ogroman problem sa tužilaštvom na Voždovcu.

Tužilaštvo nije u ingerenciji lokalne uprave.

Inače je lokalna uprava u Srbiji samo mimikrija sa vrlo malim nadležnostima, a pogotovo opštine u sastavu grada Beograda čak nemaju nadležnost ni ulice da peru.  Smile

Besmisleno je postojanje gradskih opština, one služe samo za zapošljavanje partijskih poslušnika i eventualno za vađenje krštenice ili državljanstva.
« Poslednja izmena: 14. Apr 2009, 19:57:07 od zemunac22 »
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Qtek 小米
То је треће општинско тужилаштво.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 25
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung 
Citat: Гамбино
Шта није тачно ?  Smile Прошетај мало Вождовцем, а онда и остатком града, ми смо преплављени латиницом, сви називи домаћих фирми су на латиници (укључујући рекламе и већуну медија), шта онда треба да очекујемо од страних.
О каквом притиску причаш, ни једна влада није покушавала да се обрачуна са латиницом, а нпр у суседној Бугарској (чланица Е.У.), лого рајфајзен банка мора бити написан ћирилицом.

п.с. на све остало што си изнео немам никаквих замерки.  Smile

Нисмо се разумели. Ја сам мислио да си ти писао о предузећима у надлежности општине, града и државе (режима, ти написа). Један мој пријатељ и ја смо на неколико предузећа вршили притисак да пређу на ћирилицу. То смо били ми као ми. Никаква странка. Никакво удружење. Сетите се кад је ЕДБ почео да шаље рачуне писане ћирилицом, када је Републички Хидрометеоролошки завод прешао на ћирилицу на Интернету... То је то. Ја као ја и он као он нисмо ни могли, ни хтели да обилазимо приватна предузећа и убеђујемо их да користе ћирилицу. Добро, јесмо мало, али само власнике које познајемо. Smiley

Citat: simijon
Šta mene zanima.

Moja prijateljica ima ogroman problem sa tužilaštvom na Voždovcu. Zapravo protiv nje je njena majka, inače jedan poznati psiho-terorista i lažov, podigla optužbu za zlostavljanje bez ikakvog dokaza. Tu privatnu tužbu je preuzelo tužilaštvo i sad je gone parama poreskih obveznika. U pitanju je ordinarna korupcija sa ciljem nasleđivanja dela stana.

Znači interesuje me kako će vaša partija u slučaju da bude u vlasti opštine postupati. Da li ćete imati kapacitet da saslušate i odreagujete na probleme građana.

Однос са становништвом мора да се мења кроз поредак. Ми то видимо у оживљавању месних заједница. Али, случај који си навела не би на том нивоу могао да се решава. Мешање у рад тужилаштва није начин. Начин је, ако постоје докази за то о чему пишеш, пријава због злоупотребе службеног положаја. Да бисмо направили макар и први корак у таквом подухвату, морали бисмо да имамо подршку новинских кућа.

Ми ћемо увек бити ту да саслушамо, то можеш да схватиш и по односу овде. То не значи да ћемо сваки пут успети и да решимо нечију тешкоћу. У надлежности општине је заиста много мање него што се мисли. У таквим условима се добронамерна власт доказује и стваралачким радом. Узорка ради, Еко патрола, чији се радници досађују зато што за њу готово нико не зна, могу да мењају и сијалице. То је ситница, али описује однос. Не морамо увек да чекамо да град обави своје, јер често неће то урадити. Дакле, потребно је да општину води неко способан да ублажи лоше дејство власти на нивоу града и државе. Успут, пошто нико није попио сву памет овог света, мислим да је наша предност у могућности доказивања баш то што желимо да и ви учествујете. Желимо да нам ви предлажете добре подухвате, које би општина разрађивала.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3324
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung 
Напад на активисте СРС
17. април 2009.

Београд, Вождовац – У улици Војводе Степе број 82, код биоскопа Вождовац, двадесет минута после поноћи, док су лепили страначке плакате нападнути су активисти Српске радикалне странке. Сат времена пре бруталног напада, наше активисте је пратио црни џип са привременим таблицама Прокупља са још н еколико луксузних аутомобила. Из парка је излетело тридесетак ратоборно орјентисаних младића опремљених палицама, ножевима и каменицама. Уследио је напад на наше активисте каменицам и циглама, при чему је један аутомобил марке Пежо тотално уништен, а остали су делимично оштећени, а повређен је и активиста СРС Предраг Петровић који је погођен већ споменутом циглом. На сву срећу повреда је лакше природе.

Иако је МУП благовремено обавештен, прве три патроле су стигле тек након двадесет минута, док је интервентна дошла након сат времена. Извршен је увиђај и узете су изјаве наших активиста.

______________________________ ______________________________ ___________________________


Aktivisti "Evropsko-Naprdnog" bloka su malo postali nervozni i agresivni
Samo, pitanje je...koliko im je to pametno Smile Smile

IP sačuvana
social share
Citat
Po sopstvenom priznanju,Tomislav Nikolić svoj politički život duguje Vojislavu Šešelju. Na njegovim delima vaspitavao se osamdesetih godina. Oduševljeno je čitao sve što je napisao.

Citat
Kad je Tomislav, član Narodne radikalne stranke, čuo Šešelja iz Četničkog pokreta uživo, uverio se da je to „najveći srpski intelektualac”.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
mozda je i osveta zbog rusenja sajta.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3324
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Samsung 
Марина Рагуш кандидат за председника општине Вождовац
23. април 2009.


Драган Тодоровић: Даме и господо новинари, нажалост, на данашњој конференцији за штампу Српске радикалне странке, са моје десне стране требало је да седи наш кандидат за председника општине Вождовац на предстојећим изборима, госпођица Марина Рагуш, али нажалост, она није могла да дође зато што је заказан наставак седнице Скупштине Републике Србије и зато што је Марина Рагуш једини представник Српске радикалне странке у Скупштини Републике Србије.

Ми ћемо данас ту промоцију извршити без ње јер у противном, имали бисте поново прилику да видите како Демократска странка уопште доживљава и шта жели када је у питању њена власт и уопште њено поимање демократије. Сада је очигледно да поимање демократије Демократске странке значи диктатуру једнопартијског система и ту више нема никакве дилеме да ми доживљамо жуту диктатуру и то сте данас имали прилике најбоље да видите када је Скупштина Републике Србије остала празна, без једног јединог опозиционог посланика зато што нису хтели да учествују у фарси коју је припремила Демократска странка. Заказали су седницу на којој је требало, по захтеву Српске радикалне странке, да се добију све информације о начину како су уведене привремене мере у Скупштини општине Земун и мислили су да та данашња седница протекне без министра правде госпође Снежане Маловић, па како је то уопште могуће? Како је могуће да у једној држави таква расправа протекне без министра правде и да протекне без оних који су седницу захтевали и тражили да се закаже, а то је Српска радикална странка, што вам говори на најбољи начин у каквом је хаосу режим Бориса Тадића и Демократска странка. Због тог хаоса они су спремни да повуку било који потез, чак сам спреман да верујем да ће почети да примењују и грубу силу. Јер ово што сада раде наговештава да једноставно они немају граница пред којима ће се повући.

Требало је да данас одговоре на једну једину ствар, у каквој ми то држави живимо? Да ли у овој држави важи Устав, да ли важе закони? Најбоље је одговорио министар за државну управу и локалну самоуправу на наш захтев и питање око увођења привремених мера у Скупштину општине Земун. Да не бих погрешио, ја ћу цитирати шта је изјавио Милан Марковић, а онда шта може из тога да се закључи. Милан Марковић је рекао: “Из обавештења Уставног суда број 190/02, које је достављено Министарству за државну управу и локалну самоуправу, произилази да се пред тим судом већ воде поступци за оцену уставности и законитости Статута града Београда и одлуке о распуштању Скупштине градске општине Земун и образовању привременог органа градске општине Земун. При таквом стању ствари, ово министарство сматра да пре доношења одлуке Уставног суда Републике Србије о законитости оспорених општих аката у поступку који је већ покренут, сагласно одредбама закона, у Уставном суду, нема основа за предузимање других мера у смислу одредаба Закона о локалној самоуправи”. Пазите, господо новинари, што је потпуно у складу са законом, министар за државну управу и локалну самоуправу каже да нема основа да предузме ни једну једину радњу док Уставни суд не донесе одлуку. Онда поставите питање себи, а како је могуће да привремени орган предузима радње и да га уопште не интересује одлука Уставног суда? Како је то могуће у овој држави? У којој то ми држави живимо? Реците сами себи једну претпоставку, да је тај Уставни суд стварно независан, да стварно суди на основу закона и донесе одлуку каква би морала да се донесе, да је одлука била незаконита јер телефонске седнице Градског већа немогуће је озаконити.

Онда долазимо у ситуацију да све ово пада у воду, да ова фарса апсолутно пада у воду и потврђује све наводе Српске радикалне странке да се све ово предузима да би се Српска радикална странка уништила, да би се на бруталан начин елиминисао политички противник. И то говори све о Демократској странци. Данас, између осталог, заседа Уставни суд, а једна од тачака дневног реда биће и захтев Српске радикалне странке. Ми ћемо сачекати ту одлуку, а без обзира каква она да буде, ово је брутална жута диктатура уз помоћ оних против којих су се жути наводно борили једну деценију. А да је Марина Рагуш данас ту, она би вам изнела основне ствари и програм Српске радикалне странке не само на општини Вождовац, него и у општини Земун, и уопште када је у питању локална самоуправа, на чему ће Српска радикална странка инсистирати.

Једна од најболнијих ствари које муче велики број грађана, али да будем прецизан, око 110 000 објеката је изграђено у Београду до 2003. године без дозволе за градњу. Учиниће све да се у складу са законом легализују бесправно подигнути објекти. И ово је тамни вилајет за власти на локалној самоуправи, ово је извор криминала и корупције, и то неисцрпан извор. Као и шиканирање грађана не само у Београду, него и широм Србије. А само да вас подсетим, 9. маја 2003. године, министар за грађевину господин Шумарац је изјавио да ће сви бесправно изграђени објекти бити легализовани, да ће за оне који не буду легализовани да се плаћа чак стоструко већа накнада у колико не буду поднети захтеви за легализацију, и они који буду поново изграђени. Јесте ли чули да је некоме наплаћена таква надокнада? Јесте ли чули да је то наплаћено за Ушће и каква је улога господина Шумарца и у афери Ушће? Имаћете прилику да чујете и о томе.

Такође би вам данас Марина Рагуш рекла да ће власт Српске радикалне странке учинити све да чиновници у скупштинама општина на локалном нивоу буду на услузи грађанима њихових општина. Не да буду предмет шиканирања и малтретирања, него да учине све и да контролишу да чиновници раде свој посао у оквиру радног времена, да се извршавају све обавезе и да ће у складу са начином како је то радио Војислав Шешељ контролисати, примати грађане и где год је то потребно интервенисати како би се проблеми које грађани Србије имају на локалном нивоу смањили у што већој мери. Има још једна ствар за коју бих по ко зна који пут обавестио и вас новинаре и грађане Србије. Ових неколико дана имате изјаву господина Горана Кнежевића, још увек актуелног, колико ја знам, градоначелника Зрењанина, члана Председништва Демократске странке, једног од најбољих градоначелника у протеклом времену, до пре кратког времена човека са визијом за будућност, човека који је трасирао пут за Европу, који је покренула Демократска странка, и који је отприлике изјавио како се тај пут припрема и рекао је оно што је јасно и врапцима на грани, да је доласком Демократске власти после 5. октобра кренула пљачка и уништавање дела Савезне Републике Југославије, односно Србије, и да се она већ девет година из дана у дан брутално спроводи. Између осталог, и Бојан Пајтић је поменуо начин како се финансира и Покрајински одбор Демократске странке, односно господин Бојан Пајтић, на шта смо ми указивали, на шта ми указујемо годинама, али нажалост, државни органи који су задужени да то раде, не раде. А ми указујемо на пљачку и на корупцију која је посебно изражена у предизборним активностима.

Сећате се, господо, колико смо вам пута, односно сваки пут у изборној кампањи и пре избора и у току самих избора, и одмах после избора документовали шта ради Демократска странка и нажалост, до дана данашњег нема ни једног јединог одговора. Ево, ја овде имам папире, сећате се оних пакета, плавих пакета које демократе пред саме изборе разносе широм Србије, а који се деле социјално угроженим грађанима Србије и купују се њихове душе. Ја овде имам документ где су званични држави органи учествовали у томе, овде је Министарство унутрашњих послова, Дирекција полиције, и то интересантно баш када је у питању један интересантан град, то је Зрењанин, каже Српска радикална странка, зауставили су камион који је превозио ове намирнице ради увида у документа и уручења фотокопија докумената на који се односи ваш захтев, и на основу овог увида Министарство унутрашњих послова је предало кривичну пријаву Општинском јавном тужилаштву у Зрењанину, па кажу: “У прилогу вам достављамо извештај са пратећом документацијом о извршеном прегледу камиона тог и тог, јер се у наведеној полуприколици налази већа количина робе без пратеће документације и неутврђена количина наркотичких средстава.” Сад пазите, ми смо дојавили и имамо овде отпремнице, ко је заинтересован, ми ћемо вам то фотокопирати после конференције за штампу, да вам не читам, али вредност набављене робе, по једној отпремници, со кухињска, брашно, пиринач, уље, шећер, детерџент, сапун, тесто, кесе, ПВЦ, вредност 227.428 динара. Купац, Покрајински одбор Демократске странке за Војводину, друга отпремница, вредност 293.311, исто намирнице, купац Покрајински одбор Демократске странке за Војводину, па следећа отпремница, 225.623, па следећа 902.495, па следећа 225.623, све скупа милион осам стотина шездесет четири хиљаде четири стотине динара. Само упућено за Зрењанин. Да је Тужилаштво тада завршило посао који је требало да заврши по допису, односно налогу Министарства унутрашњих послова Србије, ви не бисте чекали да се ухапси Горан Кнежевић да сазнате како се финансира Демократска странка, већ би био Бојан Пајтић у затвору, али за њим би били и Драган Ђилас, и Борис Тадић, и мање-више скоро сви челници Демократске странке, јер ово је доказ пљачке грађана Србије од стране Демократске странке преко свих јавних предузећа, преко тајкуна и преко свих расположивих средстава која им стоје на располагању. И ту више нема дилеме.

Зато су нам потребни ванредни парламентарни избори, да зауставимо разарање и пљачку Србије од стране Демократске странке и Српска радикална странка ће инсистирати на томе. Свесни су они у каквој су ситуацији, свесни су да не смеју да изађу на изборе зато што је грађанима Србије доста пљачки. Што се тиче финансијског извештаја које је поднела Демократска странка и ставила на сајт, фарса. Фарса, само игра као што је све у поступцима Демократске странке. Фарса да се обману грађани Србије, они су наводно ставили на сајт и тиме су завршили свој посао. И на сајту ћете наћи занатске радње, непостојеће фирме, ми смо имали, између осталог, и листу физичких лица, ја се сећам одлично да је један од најмањих донатора био Борис Тадић, чини ми се да је дао само 20.000 динара, не улазим ја у то. Вероватно човек процењује колико вреди странка, па је толико и дао, најмање у односу на све оне који су дали пре њега. Али поставите ви то питање.

Што се тиче Српске радикалне странке, ми смо предали свој финансијски извештај Скупштини Републике Србије, Одбору за финансије, нећемо да учествујемо у тој фарси али смо фотокопирали, мислим да су вам из Секретаријата то поделили. И можете да га објавите на својим сајтовима, ми га нећемо објављивати, али све оно што је везано за финансирање Српске радикалне странке је доступно, и оно што је посебно за нас важно, ми ћемо инсистирати на томе да се припреме услови за следеће превремене парламентарне изборе, јер бесмислено је улазити у изборе који ће поново бити по сценарију Срђана Шапера и маркетиншких фирми које држи он и Драган Ђилас. Представа и покушај нове преваре грађана Србије. Хоћемо да створимо услове да апсолутно сви они који буду изашли на парламентарне изборе изађу под истим условима, доста је више превара грађана Србије. Ми смо имали толико за данашњу конференцију. Изволите, уколико имате питања.

Новинар: Александра Радуловић новинар РТС-а. Да ли сте чули најаву да ће у Скупштини Србије постојати резервни посланици? Па ме интересује ваш став о томе.

Драган Тодоровић: Знате, много би било боље да уложе неки динар у медицину, па да нађу могућност да им неке органе који су изузетно потребни поспеши да боље функционишу. Кад би то урадили, онда уопште не би имали такав третман. То је толико сулудо да је просто бесмислено коментарисати. Знате, Устав прописује на који начин се бирају посланици, ко чини Скупштину Републике Србије, е сад, они који нису у стању да обезбеде нормалне услове за рад, а то је 126 посланика али не сваки дан, не за сваку седницу, него само за почетак седнице, њима треба 86. Ја мислим да је много једноставније да кажу да је за рад Скупштине Републике Србије довољна само Гордана Чомић. Она је у стању да прича и да потроши све расположиво време и по расправи у начелу и у појединостима, она је чак у стању да брани амандмане и да их напада. Ево, пробајте то са Горданом Чомић, гарантујем вам да ће она то демонстрирати без икаквих проблема.

Новинар: Кад сте читали извештај у Зрењанину, рекли сте да је утврђен број наркотичких средстава, па ме занима да ли је то неки лапсус?

Драган Тодоровић: Каже: “У прилогу акта достављен је извештај са пратећом документацијом о извршеном прегледу камиона марке сканија беле боје, регистарске ознаке Зрењанин 605-26 са полуприколицом, и пртљага у складу са чланом 225, став 2 ЗКП, а на основу пријаве Маријански Лазара из Меленаца, Улица српских владара, да се у наведеном теретном возилу, у полуприколици, налази већа количина робе без пратеће документације и неутврђена количина наркотичких средстава.” Имали смо информације да се у тим возилима налазе и нека наркотичка средства, па смо пријавили. У овом возилу нису нађена, што не значи да у неким другим није било. Нисмо успели сва возила да евидентирамо и пријавимо МУП-у, иначе та возила смо налазили и у Нишу, Врању, Кули, Шапцу, приказивали смо вам магацине где се та роба товарила, а да је тачан овај први део, да се налази роба и да то није у складу са законом, говори вам представка Министарства унутрашњих послова Општинском јавном тужилаштву Зрењанин. Имате ли још питања? Уколико немате питања, хвала вам што сте дошли на нашу конференцију за штампу.

IP sačuvana
social share
Citat
Po sopstvenom priznanju,Tomislav Nikolić svoj politički život duguje Vojislavu Šešelju. Na njegovim delima vaspitavao se osamdesetih godina. Oduševljeno je čitao sve što je napisao.

Citat
Kad je Tomislav, član Narodne radikalne stranke, čuo Šešelja iz Četničkog pokreta uživo, uverio se da je to „najveći srpski intelektualac”.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 13:58:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.