Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Koji je najbolji mobilni telefon 2011. godine po Vasem misljenju?

Glasanje završeno: 31. Dec 2011, 22:52:17

Apple iPhone 4S
20.8%  (55)
HTC Evo 3D
2.6%  (7)
HTC Sensation
12.5%  (33)
LG Optimus 2X
1.1%  (3)
LG Optimus 3D
3%  (8)
Motorola Atrix
0.8%  (2)
Motorola Razr
1.1%  (3)
Nokia Lumia 800
6%  (16)
Nokia N9
4.5%  (12)
Samsung Google Galaxy Nexus
6.4%  (17)
Samsung Galaxy Note
6%  (16)
Samsung Galaxy S II
29.1%  (77)
Sony Ericsson Xperia Arc
5.3%  (14)
Sony Ericsson Xperia Play
0.8%  (2)
Ukupno glasova: 186
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izbor za najbolji telefon 2011. godine!  (Pročitano 55607 puta)
07. Dec 2011, 22:52:17
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
Browser
Safari 534.52.7
mob
Apple iP5
Ovo je drugi po redu Izbor za najbolji mobilni telefon.
Prosle godine je, u uzbudljivoj zavrsnici, pobedu odneo iPhone 4 koji je imao samo desetak glasova vise od drugoplasiranog HTC Desire-a: link

Ove godine su i Apple i HTC izbacili svoje nove favorite, a mozda je najubedljiviji bio Samsung koji ima cak tri telefona u konkurenciji za najbolji (doduse jedan od njih je nastao u tesnoj saradnji sa Google-om).
Posrnuli dzinovi Nokia, Motorola i Sony Ericsson su sa manje ili vise uspeha pokusavali da se svojim proizvodima vrate na staze stare slave, a u korak ih je pratio uvek nezgodni LG.

Sada je doslo vreme da clanovi Burek foruma svojim glasovima presude koja od ovih kompanija je uspela da izbaci najbolji proizvod koji ce poneti laskavu titulu Najboljeg u 2011. Na nasoj listi se, bas kao i u prethodnom Izboru, naslo ukupno 14 telefona koji su podigli najvise prasine ove godine. Moguce je da smo nehotice izostavili nekoliko modela koji su svojim karakteristikama zasluzili da udju u ovu konkurenciju, ali nase misljenje je da se to ipak nece odraziti na konacni rezultat posto oni i onako ne bi osvojili znacajniji procenat glasova Smiley



Pravila:
- svaki clan Burek foruma moze da glasa za dva telefona po svom izboru
- glasanje pocinje danas i zavrsava se 31. decembra uvece
- korisnik ne moze da promeni svoj izbor posto je jednom glasao
- dok traje Izbor, trenutni rezultat ce biti vidljiv samo glasacima, a na kraju ce biti prikazan svima




Ovo su telefoni za koje mozete da glasate (poredjani po abecednom redu):



- Apple iPhone 4S: link





- HTC Evo 3D: link





- HTC Sensation: link





- LG Optimus 2X: link





- LG Optimus 3D: link





- Motorola Atrix: link





- Motorola Razr: link





- Nokia Lumia 800: link





- Nokia N9: link





- Samsung Google Galaxy Nexus: link





- Samsung Galaxy Note: link





Samsung Galaxy S II: link





- Sony Ericsson Xperia Arc: link





- Sony Ericsson Xperia Play: link

« Poslednja izmena: 07. Dec 2011, 22:55:15 od Ardzuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Mac OS X v: 10.7.2
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Apple iPhone
Prosle godine sam glasao za HTC Desire i Apple iPhone 4 jer su po meni ta dva telefona obelezila tu godinu i donela dosta novina u odnosu na prethodne modele.
Ove godine glasam za Samsung Galaxy S 2 jer po meni, bolji telefon trenutno ne postoji.
E sad.... drugi telefon.... Nek bude Galaxy Nexus zbog ICS-a prvenstveno i zbog ekrana (1280 x 720).
Da je iPhone 4s doneo nesto malo vise u odnosu na iPhone 4, glasao bih za njega sigurno. A ovako, sledece godine Wink
Dakle, zbog nekih moram ovo da napisem - ovo je moje misljenje i ne vredi da se raspravljamo oko toga.
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5920
OS
Mac OS X v: 10.7.2
Browser
Safari 534.52.7
mob
Apple iP5
Moj prvi glas je otisao za iPhone 4S. To je telefon koji cu verovatno posedovati u bliskoj buducnosti i stvarno trenutno ne bih mogao da zamislim sebe kako koristim neki od ovih drugih telefona sa liste...

Kao sto neki znaju, uporedo sa iPhone 4 sam imao i Galaxy S II koji sam koristio nesto malo vise od mesec dana i ti neki pozitivni pocetni utisci su se na kraju pretvorili u nezadovoljstvo i frustraciju tako da je i pored mnogih sjajnih karakteristika i funkcija koje poseduje morao da ode na dobos. Ovaj telefon je nazalost uspeo da mi ogadi Android bar za narednih godinu dana, a Samsung kao marku verovatno i za jos duzi vremenski period Smile

Posle nesto razmisljanja, odlucio sam da moj drugi glas dam za Lumiu 800 koja je po meni ubedljivo najlepsi telefon u 2011. (ona plava varijanta narocito), a WP7 kao platforma mi deluje vrlo intrigantno i stvarno bih voleo da nekada malo ozbiljnije upoznam ovaj OS Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Mac OS X v: 10.7.2
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Apple iPhone
Uf, plava Lumnia Smiley I meni mozda najlepsi telefon trenutno. Samo nisam bas neki ljubitelj WP :/
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 398
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Samsung i9000 Galaxy S
Glasajte, sta imate iznositi misljenja! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10595
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 8.0
Samsung Galaxy S2 i HTC Sensation
Android all the way  Smile
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Apple Iphone 4
glas ipak za galaxy s2

u glasanje treba da ulazi sve pa i cena. iphone 4s je skoro duplo skuplji, a nije toliko bolji!

pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
Na zalost i na srecu Apple Iphone 4s i  Nokia Lumia 800 bez obzira sto sam glasao za RAZR...
Znaci Android jeste dobra platforma ali njoj jednostavno fali optimizacija zbog fragmentacije..znaci ma koliko telefon bio dobar i brz,kocice bas zbog prevelike fragmentacije koja nije problem ni na jednom drugom sistemu osim na Androidu.To jako ume da iritira pogotovu danas kada imamo super mocne telefone ...bar da su se ugledali na IOS ili WP7 .... ne znam za ICS ali sve ostale verzije do 4.0 imaju taj problem (sada ne znam da li i tu ima problema sa time) inace veoma me je razocarao Android kao OS...toliko podesavanja,tweakovanja,menjanja svega i svacega... i opet koci,brljavi,fragmentacija ogromna,onda to famozno GHOUST paljenje aplikacija koje mi ide na zivce.. znaci haos kada ostavis telefon ugasen a upalis ga i pojede 50mb rama samo zato sto upali sam od sebe aplikacije...   Smile Smile Smile Dodje mi da prodam Wildfire i da kupim N97 ili C6....



glas ipak za galaxy s2

u glasanje treba da ulazi sve pa i cena. iphone 4s je skoro duplo skuplji, a nije toliko bolji!

pozdrav

za razliku od androida IOS jeste bolji .. bez obzira na mane pogledaj ti brzinu (ne sinteticki testovi) nego real time .. koriscenje itd...
« Poslednja izmena: 08. Dec 2011, 13:39:32 od Ardzuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Apple Iphone 4
za razliku od androida IOS jeste bolji .. bez obzira na mane pogledaj ti brzinu (ne sinteticki testovi) nego real time .. koriscenje itd...

citiras moj post i odgovoris nesto sto nema veze sa citiranim   Smile
jok ti znas sta je bolje,genije ja koristim iphone od prvog modela
nije anketa najbrzi telefon ili najstabilniji telefon vec najbolji,to znaci odnos cene i kvaliteta a ja stojim iza toga da 4s nema tolike inovacije koje sam ja ocekivao i da je galaxy s2 trenutno najbolji telefon na trzistu koje normalan covek u srbiji moze sebi da priusti
moze da se nadje za 380-400 ojrica dok 4s nisam nigde video jeftinije od 650-700
kazem skoro duplo skuplji a realno ne vredi toliko
cekacu peticu jer ako je siri jedina stvar so jos par sminkerskih fora koja se razlikuje od obicne cetvorke,neka hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0a2
mob
Sony xperia
Eheeeej, bez rasprave. Ne pocinjite.  Smile Tema je o izboru, zato samo birajte. Ne osvrcite se na tudje razloge i misljenja. Ipak su to samo misljenja, kao sto i vi imate svoja.

Ajmo bez tenzije, neka ovo bude jedna ugodna tema.

Zivi bili.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.