Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 300 301 303 304 ... 386
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izbor najatraktivnije voditeljke sa domaćih (ex YU) TV stanica  (Pročitano 994928 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Апсолутно очекивано финале, и заслужено такође. То кажем иако сам гласао за противнице од обе финалисткиње у полуфиналу. Нина и Ивона су вероватно најпопуларније и то је то, а са правом и јесу популарне.

Нина је, објективно гледано, страшна риба. Има буквално све, расна кобила са висином од 182 цм и са ногама које не само што су дуге, већ су и јако добре. И по једном и по другом критерујуму је по мени боља од Килибарде, која је по томе можда и најчувенија. Има лепо лице, истина мало коњасто али опет лепо, одлично је грађена, дупе има јако добро. А сисе... Е то већ не знам, сисе су јој вештачке, мислим да природно нема неке сисе али ето са силиконима је и то надоградила, што ми се не свиђа јбг и то јој је већ мрља. А онда када се узме у обзир њен приватни живот, била прво са човеком који буквално може отац да јој буде, па онда са тенисером који је млађи 6 година од ње, свуда се као нешто гурка али нигде се не задржава... Све то говори да је Нина класична спонзоруша, бивша (глупа) манекенка која се ето окориштава како стигне. И то све код мене баца једну солидну мрљу на Нину, да је више ни не гледам као рибу.

Ивона је дуго спикерка, позната је јавности искључиво као спикерка. Није позната ни као жена од овог оног, ни као нека која се слика полугола итд. За њу има много мање материјала него од Нине, ово је максимум који сам могао да извучем. А прелепа је жена, и згодна је у шта смо нажалост мало пута могли да се уверимо. Има сасвим добро тело и поред лица, али што се мене тиче није нешто јебозовна и толико привлачна. Кад видим Ивону видим лепу жену и то је то, не пожелим да имам секс са њом као са неком другом, тако да за ту јебозовност има минус код мене. Притом, да ли треба поново напомињати да жена има 50 година и да је пребродила рак? Мислим да не, Ивона је већ жена јунак.

Глас за Ивону Пантелић.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 73
Nina Radulovic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Многе водитељке су спонзоруше, али за гласање то није од суштинске важности за мој критеријум, у овој конкуренцији су се издвојиле, од почетка 4 фавориткиње за мене, од којих је прва у свему и за мој укус најатрактивнија домаћа спикерка у Србији, Нина Радуловић  Smile  Smile  Smile  Smile, једна од најлепших српских водитељки, која поседује беспрекорну физичку анатомију од главе до пете  Smile  Smile Smile и за коју, у финалном пару гласам  Smile  Smile  Smile

 Smile Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 493
mob
Samsung S7 Edge
Нина Радуловић
IP sačuvana
social share
I've been mad for fucking years, absolutely years. I've been over the edge for yonks, been working with bands so long. I think 'Crikey'.
I've always been mad, I know I've been mad, like the most of us are. Very hard to explain why you're mad, even if you're not mad.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 3044
Zastava
Nina Radulovic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 183
ivona čim Smile joj videh fotke drka mi se na nju!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29014
Nina Radulovic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2720
Nina Radulovic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 355
Zastava


Шта још написати о Нини Радуловић што није већ навео руководилац ове теме у поруци 3031?!
Јесте она екстремна спонзоруша. Јесте да јој је фаца на први поглед лепа и темпераментна,
али одмах на други поглед јесте и мало коњаста... заправо, тотално празна, као гола гузица!
А каква је њена гузица, признаћу да не знам. Читам овде (и после и видех да је тако) да је напумпала сисе.
Па, какав мозак, таква и одлука о том "пројекту". Ако, нека - треба и ти пластични хирурзи
да зараде на таквим овцама, ипак су они годинама учили да би постали врхунски медицинари...
Ноге Нине Радуловић јесу дуге и то би требало да буде предност... мени се чини да није...
није то баш нека идеална извајаност... више је онако као код тенисерке Ане Ивановић.
А тек стопала - као пераја професионалних ронилаца, који ли то може бити број, 41 или 42... ?
У категорији расних кобила, мени је Нина Радуловић за нијансу слабија од Марије Килибарде,
а пар светлосних година слабија од Маје Манојловић. Иначе, само дрогирани Жељко Митровић
је могао да Нину Радуловић, Мају Манојловић и Александру Ивановић "тури" на спикерска места!
Оне треба да буду у емисијама где показују своје месо, ваљда то и будала зна...


Ивона Пантелић је тачно оно како треба да изгледа ТВ спикерка. Уз њу, пример за праву особу
на месту ТВ спикерке је и Татјана Миражић из ТВ Војводине која овде није била кандидаткиња.
И за Ивону Пантелић је руководилац теме све лепо објаснио. Женствена, отмена, урбана...
њена фаца је прекрасна, а тело врло добро. То што је одмерена, права дама, што је супротност
"сплав и спонзори" фазону уопште не значи да није јебозовна! Баш напротив!!! Па, ваљда су увек
јебозовније такве жене, него те спонзор радодајке. Па, ваљда је за мушкарца највећи изазов
не да опали радодајку, већ да једну класи жену попут Ивоне Пантелић доведе до тога да буде
"разуздана"?!  Што би се оно рекло - "мислите о томе..."

 Smile


Гласам за Ивону Пантелић!       Smile



Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

01.jpg
(29.94 KB, 492x557)
02.jpg
(61.46 KB, 500x750)
03.jpg
(89.05 KB, 1080x1080)
04.jpg
(178.35 KB, 1080x1349)
05.jpg
(147.5 KB, 1000x550)
06.jpg
(154.47 KB, 1920x1080)
07.jpg
(83.54 KB, 1024x768)
08.jpg
(134.86 KB, 600x1200)
09.jpg
(78.66 KB, 700x560)
10.jpg
(84.79 KB, 600x1029)
« Poslednja izmena: 24. Mar 2019, 12:43:26 od bezobrazan i fin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


On my way!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 638
Zastava Beograd
Ivona Pantelić. Žena pobedila rak,valjda je red da zasluženo i ovde pobedi.  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje tek sledi!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 300 301 303 304 ... 386
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.392 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.