Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:07:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izasao Nero 7  (Pročitano 9326 puta)
10. Nov 2005, 19:33:18
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Nero 7 Ultra Edition

It’s new. It’s improved. It’s here.



Nero 7 Ultra Edition enables you to experience your digital media in completely new and innovative ways. With the addition of the Nero Home media manager, you can now have the complete PC and TV experience. Whether you want to access your media files from the comfort of your living room, or complete digital media projects on your PC, Nero 7 Ultra Edition is all you need.

Now, with more features than ever before, this powerful software can transform your digital photos into professional animated slideshows, backup all of your valuable data, manage and search your media files, edit video or photos, create DVDs (including menus), stream your files over a media server, and compress files to take on the go. Beginners and experts alike will be amazed by what one solution can do. Really, it’s that good.

 
Your own personal Hollywood movie studio.

If you’ve ever wanted to turn your old home videos into Hollywood quality movies, you now can with Nero 7 Ultra Edition—and there are even more digital media projects you can create: make your own professional DVDs, compose beats, edit videos with transitions and menus, compress to various profiles (Mobile, Portable, Standard, Cinema and HDTV), burn a CD/DVD, design CD labels, and much more. These are just some of the ways that Nero 7 can help you explore your creative side.

 
Save and Restore with BackItUp 2.

Backup your entire system on several CDs/DVDs, schedule an automatic backup with Job Scheduler, drag & drop the files you want to save, create an FTP backup, or password protect your data. Whichever you choose, Nero 7 makes sure that your important files stay right where you need them.

 
Make your memories last a lifetime—and then some!

The days of storing your photos in huge, heavy photo albums are over. With Nero 7, you can store, manage and edit all of your digital photos with ease. In addition to that, you can turn your photos and videos into slideshows, add transitions and music, burn them to DVD, and then give them to friends and family to watch on their DVD players or PCs.

 
Now supports Blu-ray technology.

Nero 7 now gives you the ability to burn your data to BD-RE and BD-R (Blu-ray) media, which enables you to store enormous amounts of data (25-50 GB) onto a single disc.

 
Check out more of our new features!


http://ww2.nero.com/nero7/enu/Products.html
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1709
Zastava Stan
mob
HTC One S
Skidam ga sa neta.Cuo sam da je dobar.
IP sačuvana
social share
Tako je kako je
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
To vec ima jedno nedelju dana kako je izasao ... ne svidja mi se sto je za skidanje ogroman ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1709
Zastava Stan
mob
HTC One S
78 MB jos imam dial-up pa se evo patim tri dana dosao sam tek do 33 %
IP sačuvana
social share
Tako je kako je
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
mob
Samsung Wave
A ja imam wireless na 128kbps, pa mi opet puno da cekam... no sacekacu da vidim komentare ostalih kakav je, pa onda mozda i skinem Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1709
Zastava Stan
mob
HTC One S
Meni ga je preporucio lazacar kaze da su ga jebacki odradili
IP sačuvana
social share
Tako je kako je
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Upravo ga celog pregledavam. Ja sam skinuo setup od 100 Mb Smile

Ne da su ga uradili super nego je stvarno mnogo dobar. Ko moze neka ga obavezno skine!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
moze li neko da mi posalje link na pp, da probam, posto sam i ja cuo da je vrh! 10x  Smile
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1709
Zastava Stan
mob
HTC One S
poslato iza ovaj link zahvali lazicaru jer mi ga je on posalo
IP sačuvana
social share
Tako je kako je
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
10x i tebi i Lazicaru  Smile za jedno 40ak minuta javljam utiske  Smile
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 00:07:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.