Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izađi na crtu! [Milan Kalinić, Prva srpska televizija]  (Pročitano 15724 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Apple iPhone SE 2020
Koliko sam cula, ovo je najsmarackije takmicenje na svetu... gore i od Zvezda Granda...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 129
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.22
Koliko sam cula, ovo je najsmarackije takmicenje na svetu... gore i od Zvezda Granda...
Apsolutno dobro si cula,neznam jel kapiraju da je ovo namestena pobeda,odma u prvoj epizodi,ma idi molim te... Smile sad ce se napale...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Don't fuck with me!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24298
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia E71
Jos jedno u nizu sr*nja sa pinka, pardon prve...  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Samsung S4
U tome i jeste fazon. Ovaj kao pobedi u prvoj epizodi i to bas u poslednjoj igri, onda svi skacu oko njega, a on izgleda kao da svaki drugi dan osvaja po 25k evra. Sad ce verovatno da usledi niz pobeda Kalinica.
Mada, ne znam na koju foru ce da ucare kintu kada su rekli da se pare prenose iz emisije u emisiju ako Kalinic pobedjuje.
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
HTC Smart
Milan Kalinić pobedio: Šou "Izađi na crtu" najgledaniji!

Posle neočekivnog poraza u prvoj emisiji, Milan Kalinić se vratio u igru - nikad spremniji! Kako je rekao na samom početku emisije, imao je dovoljno vremena da razmisli o porazu: "U početku je bilo jako teško, radio sam na sebi u manastirima na Tibetu, žena mi je ukinula najomiljenije jelo i nekoliko obroka". Sve je to uticalo da Milan povrati koncentraciju i uđe potpuno spreman u ring. Izgleda da su ove metode upalile jer je ubedljivo pobedio Uroša Pilipovića, studenta iz Beograda. A možda je i prisustvo Milanove supruge u publici bilo od ključnog značaja za ovu pobedu.

Pilipović je vodio na samom početku ovog spektakularnog takmičenja, međutim, Milan je vrlo brzo uspeo da preuzme vođstvo, što mu je na kraju donelo pobedu i 25 hiljada evra. A Uroš o svojim utiscima kaže: "Teško podnosim poraz ali sve se leči i prođe za dva, tri dana. I pored poraza bilo mi je ekstra, cela ekipa u produkciji je stvarno super. Na početku emisije sam bio malo nervozan, nisam navikao na kamere, svetla i buku. Poveo sam ali neke igre mi posle nisu išle na ruku". O svom protivniku, Uroš je rekao: "Milana nisam gotivio ranije, imao sam predrasude ali sad kad sam ga upoznao imam poštovanje, gotivan je i prirastao mi je za srce".

Kalinić je dokazao da je rođen za ovaj šou i da nikom neće biti lako da osvoji primamljivu novčanu nagradu. Jači i sigurniji Milan očekuje sudar sa sledećim izazivačem koji će ukoliko pobedi Kalinića postati bogatijii za 50 hiljada evra! "Čestitam protivnku na sjajnoj igri, pravi je sportista. Drago mi je da sam u ovoj emisiji pokazao da me nije lako pobediti. Jako mi je značilo prisustvo žene, s njom je bilo sve lakše", rekao je Milan nakon trijumfa.
Sinoćni prenos najvećeg šoua u zemlji našao se na prvoj poziciji sa 38 odsto udela u gledanosti u ciljoj grupi od 18 do 50 godina starosti i 12.4 odsto rejtinga. U terminu od 20:00 do 01:00 h Prva je bila ubedljvo najgledanija televizija sa 34.2 odsto učešća u gledanosti, što je više od svih komercijalnih televizija sa nacionalnom frekvencijom zajedno. Šou je pratilo preko 2.5 miliona gledalaca, a u samoj završnici takmičenja svaki drugi gledalac je s nestrpljenjem pratio konačni ishod borbe.

Izvor: Svet

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

milan1.JPG
(111.18 KB, 1024x683)
milan2.JPG
(150.56 KB, 922x768)
milan3.JPG
(152.55 KB, 1024x683)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Nokia E71
Ne nije mnogo namešteno,ajd za "suncokreti" i Van Goga možda je čuo ali ako je on znao da se bog mora u rimu zvao Neptun ja ću da lajem na sred Knez Mihajlove.Pa zi zna ko je Neptun a ne zna šta označava grančica masline...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
kad se to emituje? predugo je 4 sata,ali bih gledala?  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
kad se to emituje? predugo je 4 sata,ali bih gledala?  Smile
Jednom mesecno, obicno nedeljom od 20 ili 21h.

Bilo danas. Mnogo traje, ja gledao malo pa se presaltovao na neki film. Moze da se pogleda ali mi nije toliko interesantno.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Nokia 
pa  kako nema fiksan termin?  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1823
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0
mob
Nokia E71
Ni ja nikad ne gledam celu povremeno se uključim kad je neka zanimljiva igra,ali vidi se iz pristupa prema igri Milana Kalinića da je pre toga isprobavao igre.Šta znam ja sumnjam u regularnost i već sam pisao o tome mislim da bi mnogo bolje bilo da su oba takmičara anonimusi i da najbolji idu u finale,nešto kao što ima slagalica sistem takmičenja.Mislim da bi bilo mnogo zanimljivije bar meni...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.