Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Glasanje
Pitanje: Po vama,ko zasluzuje titulu Svetskog automobila godine?

Glasanje završeno: 09. Apr 2009, 20:58:57

Audi A4
13.8%  (4)
BMW Serija 7
13.8%  (4)
Citroen C5
3.4%  (1)
Fiat 500
6.9%  (2)
Ford Fiesta
3.4%  (1)
Honda Fit/Jazz
0%  (0)
Jaguar XF
0%  (0)
Mazda 6
6.9%  (2)
Nissan GT R
41.4%  (12)
Toyota IQ
0%  (0)
Volkswagen Golf VI
10.3%  (3)
Ukupno glasova: 29
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Izabrani finalisti za titulu Svetskog automobila godine  (Pročitano 6156 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung i8510 innov8
Ja mislim da ta Toyota ima 2 puta vishe inovatinvijih stvari od Golf VI-ice...Gledao sam neki test i stvarno se iznenadio...

Drugo, tu je Audi A4, BMW 7, chak i GT-R koji je napravio pravi bum u svetu i ostali modeli sa spiska...

Mislim da definitivno Golf 6 nije trebao biti u TOP3, ne kazem da je losh i da treba da bude zadnji ali u ovoj konkurenciji mislim da mu mesto u TOP3 ne prilichi...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
HTC Tattoo
Ja mislim da ta Toyota ima 2 puta vishe inovatinvijih stvari od Golf VI-ice...Gledao sam neki test i stvarno se iznenadio...

Drugo, tu je Audi A4, BMW 7, chak i GT-R koji je napravio pravi bum u svetu i ostali modeli sa spiska...

Mislim da definitivno Golf 6 nije trebao biti u TOP3, ne kazem da je losh i da treba da bude zadnji ali u ovoj konkurenciji mislim da mu mesto u TOP3 ne prilichi...
Realno,BMW 7 je trebalo da bude auto godine,zbog inovacija i nivoa opreme koji je do sada neviđen.
GT-R je isto trebao da bude u top 3,ali to je sportski auto,koji je u mnogim segmentima smešan,i veoma mali krug ljudi bi to kupio,realno.
I šta je to inovativno u toj toyoti,da mi je samo znati,jedino ako nije neki elektro automobil,ali mi se čini da nije.Mogu da sednu dve osobe prosečne visine,ima neki smešan motorčić,na auto putu te vetar zanosi,gepek ima zapreminu od 12 litara,mogu da samo zamislim kako oseća rupe sa onim točkićima.Da nije lepa,slučajno.


IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
na auto putu te vetar zanosi


Па ко ће тим аутом да се вози аутопутем? Једино неки ентузијаста у Србији.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung i8510 innov8
diletant, pogledaj video klip u predzadnjem postu na temi o IQ-u pa ce ti bitii jasnije inovacije... Smile http://forum.burek.com/index.php/topic,374142.40.html

Ne bih se slozio sa tobom, nije neki auto ali nije ni za podcenjivanje...

Nemoj zaboraviti da je on u konkurecniji sa SMART for two.

Auto je zamishljen kao 3+1, znachi 3 osobe do 195cm "komotno" da sede + 1 dete... U svakom sluchaju u prednosti je nad smartom u startu...

Motorchic je 1.0 od 65KS, a ne znam da su kod konkurecije neshto jachi, Polo, Corsa, Fiesta itd imaju isto trocilindrichne motore sa po 60ak konja, tako da nema nishta slabiji motor...

A auto put, jbg, necesh sigurno ovo da vozish tamo, ovom auto je svrha da zuji po gradu, nishta vishe kao i SMART-u, i ovo ljudi kupuju kao sporedni auto...

Tako da ako se postave tako stvari, auto uopshte nije losh u svojoj kategoriji i konkurenciji...

Mada mozesh ti opet da gledash iz drugog ugla, ruzan je, mali, uletish u krivinu i prevrnuces se itd...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Remember everything,forgive nothing!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 970
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 6700 classic
golf VI naravno.. Smile nadam se do godine moj.. Smile
IP sačuvana
social share
R9NALDO najbolji igrac svih vremena!

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
HTC Tattoo
diletant, pogledaj video klip u predzadnjem postu na temi o IQ-u pa ce ti bitii jasnije inovacije... Smile http://forum.burek.com/index.php/topic,374142.40.html

Ne bih se slozio sa tobom, nije neki auto ali nije ni za podcenjivanje...

Nemoj zaboraviti da je on u konkurecniji sa SMART for two.

Auto je zamishljen kao 3+1, znachi 3 osobe do 195cm "komotno" da sede + 1 dete... U svakom sluchaju u prednosti je nad smartom u startu...

Motorchic je 1.0 od 65KS, a ne znam da su kod konkurecije neshto jachi, Polo, Corsa, Fiesta itd imaju isto trocilindrichne motore sa po 60ak konja, tako da nema nishta slabiji motor...

A auto put, jbg, necesh sigurno ovo da vozish tamo, ovom auto je svrha da zuji po gradu, nishta vishe kao i SMART-u, i ovo ljudi kupuju kao sporedni auto...

Tako da ako se postave tako stvari, auto uopshte nije losh u svojoj kategoriji i konkurenciji...

Mada mozesh ti opet da gledash iz drugog ugla, ruzan je, mali, uletish u krivinu i prevrnuces se itd...
U kakvoj je on konkurenciji sa smart two,kad je smart izbačen pre 5 i više godina,kakva je to konkurencija,drugo,jel stvarno veruješ da u taj auto može da stanu 3 čoveka od 195 i dete,mogu da stanu,ali ne mogu da se voze,i mnogo veći automobili imaju problem da se smeti čovek od 195 na zadnjem sedištu,a pogledaj u ovoj toyoti razmak od naslona za glavu napred do kraja auta.Nazad može da se smesti dete,poprečno da sedi. Smile
Sad sam pročitao celu temu što si naveo i ajde mi iskopiraj neku rečenicu gde piše o tim silnim inovacijama,koje si spomenuo. Smile
Citat
na auto putu te vetar zanosi


Па ко ће тим аутом да се вози аутопутем? Једино неки ентузијаста у Србији.  Smile
Pa živiš u predgrađu velikog grada i moraš deo puta da prođeš auto-putem,ne stanuju svi u centru,najače da nikad nemaš potrebu da izađeš na auto put. Smile Ili možda kupiš još 2 veća automobila,i njih držiš parkirane uz auto put,sa svake strane po jedan,i onda ovim prdavcem dođeš do auto puta,i presedneš u drugi auto he,he,he
« Poslednja izmena: 11. Mar 2009, 19:54:07 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Pa živiš u predgrađu velikog grada i moraš deo puta da prođeš auto-putem,ne stanuju svi u centru,najače da nikad nemaš potrebu da izađeš na auto put.  Ili možda kupiš još 2 veća automobila,i njih držiš parkirane uz auto put,sa svake strane po jedan,i onda ovim prdavcem dođeš do auto puta,i presedneš u drugi auto he,he,he


Биће да ти све гледаш по себи. Онај ко има потребу за већим аутом неће ни куповати ову малу зајебанцију. Некоме свакако задовољава потребе, а неко и има пара да дозволи себи тај луксуз да поседује два или више аутомобила. Не можеш све гледати кроз призму Србије јер ми пре свега нисмо никакво тржиште аутомобила тако да на нас нико и не обраћа пажњу кад их производи.
Ја га рецимо први не би купио али свакако има много људи којима одговара овај тип играчке. А руку на срце не би га ни ставио међу прва 3 на листи, не њега него ни један од ова 3.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung i8510 innov8
Pa sad, necu da zalazim koliko ljudi moze da sedne u njega, jer ga nikad nisam ni video uzivo.

Smart for two je redizajn imao 2007, tako da se sa njim poredi, to nije 5 godina, a jel ima neku bolju konkurenciju?? Ja ne znam bolji primer...

Ne bih ga ni ja kupio, shto kaze Twice ali ljudi koji su kupovali Smarta ozbiljno ce razmisliti o ovom automobilu?

Amerikanci su se navadili u zadnje vreme na Smarta, bila je vest o tome, kako ga oni voze sa onolikim putevima, ne znam pitaj njih...

Ne pricham ja o Beogradu, uzmesh jedan grad kao shto je Pariz ili London npr., tamo bi takav auto bio idealan, malo zagadjuje, manje takse itd, mali je zgodan za parkiranje, u Parizu se ljudi navadili na skutere i motore, poslovni ljudi u odelu i kravati sednu na skuter i na posao, tako da bi njima verovatno odgovarao ovakav auto..

Av|jon je jednom rekao bash da po Bechu najvishe voli da vozi Smarta (sluzbenog valjda) i da ga je zgotivio jer je mali i najzgodniji po gradu...

Svaka roba ima svog kupca, ako je Smart uspeo da se proda u preko 750,000 primeraka, nacice i ovaj put do kupaca...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia ispo iz modu
Мени само никад неће бити јасно по којим они критеријумима бирају те аутомобиле када испред бмв-а, аудија, нисана, јагуара... ставе ову тојотицу, фиесту и голфа? Стварно ко је ту луд...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung i8510 innov8
Ja se slazem da Toyota ne treba u Top3, tu je definitivno mesto bilo BMW 7-ici, Audiju A4 itd...Nego mi nije jasno kako je upao Golf 6, shta on to ima pa bi trebao u Top 3 da bude, napravili ga na shashiji Golf 5-ice, poradili na motoru da bude tishi i malo ekonomichniji i to je to...?

Ne znam koje kriterijume uzimaju u obzir kad biraju auto godine...  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.