Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iz ženskog i muškog ugla ~ Zašto muškarci vole lezbejke, a mrze pedere  (Pročitano 9659 puta)
15. Okt 2005, 13:21:17
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Iz ženskog ugla

Zašto muškarci vole lezbejke, a mrze pedere


Jedna od najčešćih muških seksualnih maštarija je da upadnu u sendvič između dve žene. Ako biste im ponudili da budu hamburger između polutki dve muške lepinje, munuli bi vas pesnicom u pleksus bez obzira na to što ste pripadnica nežnijeg pola. Koliko ste, pak, žena čuli da sanjare o tome da ih miluju pederi ili lezbijke? Ili da kažu: ma, sve pedere treba spaliti na lomači.

Ja nijednu. Bar ne javno. Ako vam heteroseksualno opredeljenje dođe kao dobar dan, onda nemate problem s tuđom seksualnošću i njegovim izborom. Neko voli belo, a neko crno iz euro krema. Pa šta? Ipak, budući da većina mačo tipova na homoseksualnost gleda kao na bolest, ostaje enigma kako to da takav stav važi samo donekle, a odnekle ih uzbuđuje.

Ako se krene od toga da su oni vizuelci, te ih pogled na dve dame u akciji tera da uzdišu, onda je sve jasno. Međutim, u poslednje vreme seksolozi tvrde da i žene pali vizuelni momenat, samo ee reč o drugačijim sadržajima i radnjama. I šta ćemo sad? Opet smo se vratili na početak? Gledamo i ne sviđa nam se šta vidimo - ni u jednoj ni u drugoj varijanti, a oni gledaju i selektivno se opredeljuju da žude za sendvičom, ali ne i za hamburgerom. Čini mi se da neko nešto tu potiskuje, prikriva istinu, i ponovo je upražnjeno mesto za licemerje na delu.



Izvor: Glas Javnosti \ I. S.


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 14. Jun 2008, 22:37:46)
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Iz muškog ugla

Zašto muškarci vole lezbejke, a mrze pedere

Jedna od čari novinarskog posla je ta što imate priliku da stalno upoznajete raznorazne likove. Prošle godine put me je naveo i na jednu lezbijku. E, sad, oni koji su sredili taj susret mislili su, izgleda, da sam naivan, pa su mi, umesto prave lezbejke, podmetnuli nešto što je ličilo, otprilike, na džinovskog pandu. Kao da svi mi ne znamo da su lezbijke zgodne i lepe cice koje vole da se maze, a nemaju ništa protiv da ih gledaš ili, ako si raspoložen, da im se pridružiš. Možda je ono stvarno bio džinovski panda? Možda su džinovske pande lezbijke? Možda su zato pred izumiranjem? Ne znam i ne zanima me, ono lezbijka nije bila.

Postoji nekoliko razloga zašto mi muškarci uživamo pri samom pomenu dotičnih gospođica. Prvo, lezbijke su lepe i zgodne cice, da ponovim, koje maze jedna drugu. Jel' treba da se doda nešto? Drugo, one ne traže ništa od tebe; ne radiš ništa, a tu si, uživaš. Ne moraš da se "cimaš", a lepo ti je. E sad, ako si baš raspoložen, pa želiš da im učiniš, one neće imati ništa protiv. Takve su te lezbejke. Treće, to je pola puta do harema, a harem je, budimo iskreni, životni cilj svakog pravog muškarca (bar onog koji je iskren prema sebi).

Eto, toliko o lezbejkama. A zašto muškarci ne vole pedere, kad već odobravaju lezbijke? Da se vratim na ono od malopre: lezbejke su lepe i zgodne cice koje maze jedna drugu; pederi, na drugoj strani, su bolesnici koji ili a) nisu imali srca i/ili sposobnosti da budu sa ženom pa su naprasno otkrili svoju pozadinsku orijentaciju ili b) rade to što rade zbog nekog tragičnog mentalnog poremećaja koji korene ima u nesrećnom detinjstvu i sl. A i ljigavi su kao ljudi; ne kaže se džaba peder. Sad to što oni kmeče po nekim medijima i traže prava da usvajaju decu i da se žene međusobno, to je problem s kojim ovo društvo treba da se razračuna. A lezbijkama da se da podrška - ali onima koje ne liče na džinovske pande.



Izvor: Glas Javnosti \ I. Ć.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 461
Odakle njima to da se mushki pale na lez devojke? To je totalni nonsens...bash zbog same chinjenice da su lezbo podrazumeva se da mi mushkarci nemamo shanse kod njih
IP sačuvana
social share
Of all the things I've lost, I miss my mind the most.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 184
tacno ko kaze da moraju biti lez sasvim je ok ako su 2 devojke  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
i moj decko se lozi na lezbejke Smile
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 389
Liquid je u pravu. To se samo klinci i glupaci lože na lezbejke, a ne shvataju da oni nemaju šanse kod njih.
A i malo je licemerno biti za lezbejke a protiv gejeva...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 798
Liquid je u pravu. To se samo klinci i glupaci lože na lezbejke, a ne shvataju da oni nemaju šanse kod njih.
A i malo je licemerno biti za lezbejke a protiv gejeva...
ja sam jos jedan klinac i glupak




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
dobro.. ajde da pojasnimo...
muskarci se loze na bisex devojke...
true or false?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
uglavnom da...
ja licno ne...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 461
Moja bivsha je bila bisex...svakakve su tu igrarije moguce  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Of all the things I've lost, I miss my mind the most.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.