Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iz zenskog i muskog ugla ~ Izneverena očekivanja  (Pročitano 1234 puta)
21. Jan 2006, 02:17:14
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Iz ženskog ugla
Izneverena očekivanja

Uozbiljili smo mnogo ove naše veze, vezice, flertove, brakove. Sve je postalo bauuu, bauu... pazi šta radiš, kako gledaš, šta govoriš, ne otkrivaj previše, ne očekuj ništa, uzmi što više, kompromisi neophodni, popusti, zategni, ne daj se Ines. A šta je bre sa zezanjem i maštom, sa američkom bljak romantičnom komedijom uživo, sa majmunisanjem i opuštanjem, sa dobrim vibracijama?

Na primer, ako ste već ušli u celu tu priču onda znate da od muškarca ne smete da očekujete bilo kakva iznenađenja koja podrazumevaju da on potroši mnooogo novca na vas. U suprotnom ste ona izlizana reč na slovo S, koja šeće po dolini koja isto počinje slovom S. Ja nikada nisam očekivala bogataša, važnije je da se naježim kada me strasno poljubi nego da me okiti "Cartier" satom, ali zato nisam dobila medeni mesec u Diznilendu, nego pljeskavicu u Budvi pod sjajem zvezda.

A, u stvari, volim skupe poklone, i putovanja u daleke predele, i smeštaj u hotelima gde te na jastuku čeka čokoladica, i u kojima sve blista. Pa ipak, ostala sam dosledna sebi sve do 31, a sada je kucnuo čas da prestanem da poklanjam, razvozim i organizujem pristupačna putovanja. Vreme je da moja očekivanja porastu, hoću da se ježim i volim ga obučena samo u Manolo Blanik sandale u bungalovu na Bermudima, a kosooka konobarica nam čamcem donosi room service koktele.

Onda, tu su manipulisanje i strategije i igre "ko će koga". E to tek ne znam. Kada mi se neko sviđa, ja puknem ko kokica i to se vidi, nema laži, nema prevare. A muškarci to ne vole. Tu treba lepo da budeš pametna, ozbiljna i kučkasta riba, i uspeh je garantovan. Rekla sam jednom bivšem da hoću da budem na njegovoj strani do kraja sveta, a on meni da ne budem patetična. Posle sam se uozbiljila.

I tako, Ines vara muža i ježi se dok dodiruje ljubavnika nogom ispod stola, ali nije se dala ni godinama, ni drukčijim navikama. Pitam se samo zašto uvek kada slušam tu pesmu nikada ne pomislim da se ta prostakuša i plemkinja smeje, već da je tužna i da ta noga ispod stola zapravo simbolizuje njena izneverena ljubavna očekivanja. A onda, na kraju krajeva, za čije babe zdravlje je ostala ista?


Izvor: Glas Javnosti \ Ivana Stojanov
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Iz muškog ugla

Izneverena očekivanja

Ne daj se, Ines. "Istina je da žene mogu da te nateraju na stvari koje inače nikad ne bi radio", razmišljao je Vasa gledajući u čašu votke dok ju je prinosio ustima. To "nešto" bila je činjenica da je votku pio u miru svoje garsonjere, sam sa sobom. Vasa, inače, nije bio nikakav veliki ljubitelj alkohola; naprotiv, pio je umereno, i to isključivo u društvu. Ipak, već drugi put mu se dešava da sedi, cuga, i razmišlja o Tamari.

"Prokleta laž, eto šta je", mislio je dok se sećao prvog susreta, onog u biblioteci, pre šest meseci. Plave oči koje su ga gledale sa visine, savršeno telo, zategnuta, glatka koža, diskretan ali značajan svež miris... Naseo je. No to nije bilo ništa prema onome što je usledilo... Već na prvom zajedničkom izlasku potpuno je izgubio razum: način na koji mu je pričala o klasičnoj muzici, filmovima, sreći i tugi potpuno ga je oduvao. "Nikad nisam sreo nekoga ko je kao ti", sećao se da joj je tada rekao.

Sada, šest meseci posle, osećao se pomalo glupo, prevareno. Nije krivio nju, naprotiv. Njen je posao, valjda, da radi to što radi. Sam je kriv jer je glup. Kriv je, što nije hteo da primeti tu skalameriju od 20 centimetara koju je nosila na stopalima, da bi izgledala viša. "Ko još normalan stavlja to na sebe", pitao se sad. Savršeno telo imalo je svoju cenu; nije došlo samo od sebe; verovatno postoje jednoćelijski organizmi koji jedu više od nje. Tu je, naravno i povraćanje. Ne može više da izdrži, najede se, pa stoka sve to povrati. I onda ga gleda onim crvenim, vodenim očima. "Fuj" - rekao je naglas.

Tu su bile i "tabletice"; već jutro posle prvog seksa nagovestilo mu je da su stvari loše. Bio je to nekakav zadah, nekakav vonj, ne jak, ali oštar, opor... Baš mu je smetao.

Ali najveće razočarenje došlo je u vidu otkrića njenih pravih duhovnih dometa: Tamara je, u najboljem slučaju, bila snob. Odslušala je tri klasična dela, pročitala dve ljudske knjige i koristila ih kao pipak, sondu u slučaju upoznavanja s nekim. Sve mu je postalo jasno onog dana kad je počela nadahnuto da mu govori o "nepresušnoj mudrosti" koju je našla u Koelju, i o "divnom romanu" koji je pročitala, a koji se zove "Kandže".
"Ti ga majci" - promrmljao je sipajući još jedan "šot" bezbojnog ruskog pića.


Izvor: Glas Javnosti \ Igor Ćuzović
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.