Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ivica Osim doziveo mozdani udar  (Pročitano 15395 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
Au pa Sarmo on je jedan od najpismenijih trenera u ex yu, sama statistika to govori.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Burek zajebant

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1546
Zastava Sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Samsung sgh e720
Jesi gledao kako igraju njegove ekipe pa znas da je odlican trener? I sta je on toliko bitno uradio da se ovde toliko zali za njim...
Zelim mu svu srecu kao i svakom drugom coveku ali bas da ste toliko potreseni malo mi je smesno


pogledaj sta ljudi ovde pisu o njemu, mozda ti bude jasnije
http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=272477
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
OK, ja i kazem da mu zelim srecu......ali 70% nas nije gledalo njegove ekipe i jednostavno su mi zasmetale price "e da nam je jedan takav sad"  sta je on to napravio u fudbalu da se takve price pricaju o njemu...pogledaj Antica...ali ne jedan je Svaba Smile

don_keno

Bas mene briga sta ljudi pisu o njemu...i sta misle o njemu...ja sam rekao sta sam mislio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11508
Zastava Buenos Aires
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Samsung Galaxy
Jesi gledao kako igraju njegove ekipe pa znas da je odlican trener? I sta je on toliko bitno uradio da se ovde toliko zali za njim...
Zelim mu svu srecu kao i svakom drugom coveku ali bas da ste toliko potreseni malo mi je smesno

ako pitas mene, da gledao sam kako igraju njegove ekipe, i koliki je covek pedagog i psiholog.

za sva ostale nase trenere je izmislio fudbalsku igru (cast boskovu, anticu...)

ja ne znam koliko ti imas godina i boli me uvo, kazem ti da sam ja 100% svestan i secam se da znam kako je igrala jugoslavija pod njegovim vodjstvom.

sad ces da mi kazes, lako je tad bilo napraviti nesto sa oniom timom.

pa imao je i santrac i boskov mega zvezde u ekipi pa smo se borili sa iranom ko sa lavovima.
« Poslednja izmena: 16. Nov 2007, 23:44:58 od Almeyda »
IP sačuvana
social share
Marco Materazzi World Champion


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 11401
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
OK, ja i kazem da mu zelim srecu......ali 70% nas nije gledalo njegove ekipe i jednostavno su mi zasmetale price "e da nam je jedan takav sad"  sta je on to napravio u fudbalu da se takve price pricaju o njemu...pogledaj Antica...ali ne jedan je Svaba Smile

don_keno

Bas mene briga sta ljudi pisu o njemu...i sta misle o njemu...ja sam rekao sta sam mislio

Sve to stoji, ali meni svi stariji pricaju da je on bio strucnjak nad strucnjacima. Sta sad jel ne treba da kazem da je Pele vrhunski igrac, samo zato sto nisam gledau uzivo njegove utakmice?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11508
Zastava Buenos Aires
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Samsung Galaxy
i ko ti kaze da ja ne zalim sto radomir antic nije nas selektor. da je srece da jeste, ali covek jednostavno ne zeli.

osim je veliko trenersko ime i zauvek ce to i ostati. to nikad niko nece moci da ospori.

i sta sad zato sto ti nisi gledao ekipe pod njegovim vodjstvom, on po tebi i nije nista specijalno.
IP sačuvana
social share
Marco Materazzi World Champion


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 18631
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ne nego jednostavno nisam bio u prilici da se vezem za njega na bilo koji nacin...a malo mi je licemerno da ja sad kao nesto strasno zalim Ivicu Osima jer mi je cale rekao da je bio baja i dobar trener.
« Poslednja izmena: 17. Nov 2007, 00:02:40 od sarmagedon7 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
Nadam se da ce biti OK  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11508
Zastava Buenos Aires
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Samsung Galaxy
ne nego jednostavno nisam bio u prilici da se vezem za njega na bilo koji nacin...a malo mi je licemerno da ja sad kao nesto strasno zalim Ivicu Osima jer mi je cale rekao da je bio baja i dobar trener.

pa dobro, glupo je vise polemisati o tome, ti nisi pratio njegov rad, ja jesam i to je to... Smile

sta ima da se vezem za njega, nije mi familija, pricam cisto o fudbalu ciji je on bio deo.
IP sačuvana
social share
Marco Materazzi World Champion


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
Ivica Osim i dalje bez svijesti


Dan nakon moždanog udara Ivica Osim se i dalje nalazi bez svijesti na intenzivnoj njezi bolnice u Tokyu.
Ivica Osim koji je doživio moždani udar i srušio se niz stepenice svog doma u Chibi (istočno od Tokya) nakon što je gledao nogomet na TV i dalje se nalazi bez svijesti i njegovo stanje je nepromijenjeno.

Činjenica da se Osim i dalje nalazi na intenzivnoj njezi ne daje nam mnogo razloga za optimizam. - rekao je tehnički direktor japanskog saveza Kozo Tajima.

Njegovo stanje nije niti bolje niti lošije. I dalje je bez svijesti. - dodao je rekavši kako na zahtjev Osimove obitelji ne može iznijeti više detalja.

Jedina stvar koju u ovom trenutku svi zajedno želimo je da se oporavi bar toliko da može napustiti odjel intenzivne njege. - završio je Tajima.

Sportin
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.