IN < - Ivana, zena koje nema - >LO
(1/6) > >> :: Odgovori!
Autor: Killer :
"A noc je bila uvek zlo vreme moga zivota." Ivana je privid, cisti privid koji se moze javiti na hiljade razlicitih nacina i u hiljadu (ne)ocekivanih prilika, ali koji cili pod teretom saznanja da je zivot nesto drugo od maste. A kad je zivot nesto drugo, masta je utoliko potrebnija.
Ivana je devojka koje vise nema. Nema je u mom srcu u mom zagrljaju. Sada pripada drugom. Prevarih se podjoh da je vidim sa namerom za pocetak novi. Kad mi njena stara majka rece : ja te molim vise je ne zovi. Ne trazi je sine, rece majka njena, jer ona je sine nocas isprosena ne donosi jesen njenom prolocu. Nedelja je da kada je otisla nedelja je najtuzniji dan i evo sada je nedelja a nje vise nema -toliko od ljubavi i bacanju u Dunav toliko o tome sto je govorila. Znam kriv sam ! Oprosi, izvini znam da nikad vise necu biti tvoj jer cokvek koji te voli prijatelj je moj (ne daj Boze)!!! Oprostite ako smaram ali morao sam nekom o ovome reci jer nisam mogao vise to da podnesem. Volela me je (bar je tako govorila) volela me neizmerno ali izgleda neiskreno ! Udala se moja Ivana i sad je vise nema tu kraj mene udala se za drugoga a volela je mene (kolko para tolko muzike).

p.s. i kako rece jedan nas poznati izvodjac "Ne radi KURVA to zbog para vec sto voli muza svog da vara"

IZVINITE ali morao sam nekoga da smorim!!!
Autor: Laslo :
"ne veruj druže nikada ženi,
   ljubavi nema iskrene,
   jer ja sada patim bolujem
   zbog lažne ljubavi njene."
Autor: Killer :
Hvala DRUZE na recima utehe!!!    Ma pusti Ivanu zivot je i ovako suvise kratak da bi se tugovalo ... SMEJ SE SMEJ UVEKSE SMEJ    
Autor: Arianna :
"...sve prave su ljubavi tuzne..."
Autor: Laslo :
Kad smo se već razbacali citatima ova pjesma je (po meni) najbolja za razdoblje iza prekida.

                        "U tvom oku još je uvek smeh
                         a u mom polako pada sneg.
                         Ako jednom odeš ti
                         nemoj mi se vraćati,
                         neću lažnog oka plam
                         radije ću živet sam.

                         Sinoć sam ti pronašao trag
                         shvatih da ti više nisam drag.
                         Ako jednom odeš ti,
                         nemoj mi se vraćati,
                         neću lažnog oka plam
                         radije ću živet sam."
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana