Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:34:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 126 127 129 130 ... 395
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ivana Milenković - Voditeljka rts  (Pročitano 1131849 puta)
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3618
Moram tako da pocnem ovaj tekst. To je moje iskreno misljenje o svemu:

Draga Ivana! (Ne znam, da li uopste citas ovde u forumu ili ne...)

Sta si to sebi ucinila? Zar ti je ta (izvini moj malo vulgarni izrazi, koji cu cenzurisati) us.ana emisija bila bas toliko potrebna? Upropastices se u potpunosti tamo, samo sa onim "politickim d.peliscima" koji se pojave bukvalno svako jutro i zagade ceo ambijent sa svojom prisutnost!  Smile Smile

Ti si tako fina, prijatna i kulturna...uopste ne pripadas "njihovom" svetu.  Smile Smile

Vidim slike sto je "Coko" na prosloj strani postavio i nimalo mi izgledas zadovoljna, "kiselo" se smejes i vise mi izgledas "uvestacena/ukocena", kao da si imala strah. Razumem u potpunost tremu prve emisije.

Sa velikim postovanjem.




Za sve vas ovde na njenoj temi: Moram jos nesto da dodam i onda cu ucutati.

Ovo je najgora moguca odluka koju je mogla Ivana da donese, a jos sto su ovde neki potajno zeleli da ona radi u jutarnjem programu. Eto vam, sada se i ova zelja ispunila. Nemojte da mislite da ce ona tamo mnogo pokazati noge itd. Grdno se varate, gledajte kakva je Dragana u kvizu nedeljom, kakva je bila u "ludoj noci", pa uporedite sve sa jutarnjem programom i njihovim je.anim "kodeksom oblacenja". To je jedna ogromna razlika kao dan i noc.

Znam da nece ovde mnogi biti mog misljenja, ali hteo sam da izrazim moje potpuno nezadovoljstvo. To je sve sa moje strane.
« Poslednja izmena: 20. Jan 2020, 18:43:39 od Carletto »
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 898
Moram tako da pocnem ovaj tekst. To je moje iskreno misljenje o svemu:

Draga Ivana! (Ne znam, da li citas ovde u forumu ili ne...ali hajde...neka bude, kako bude)

Sta si to sebi uradila? Zar ti je ta (izvini moj malo vulgarni izraz) us.ana emisija bila bas toliko potrebna? Upropastices se u potpunosti tamo, samo sa onim "politickim d.peliscima" koji se pojave bukvalno svako jutro i zagade ceo ambijent sa svojom prisutnost!  Smile Smile

Ti si tako fina, prijatna i kulturna...uopste ne pripadas tom "njihovom" svetu.  Smile Smile

Vidim slike sto je "Coko" na prosloj strani postavio i nimalo mi izgledas zadovoljna, "kiselo" se smejes i vise mi izgledas "uvestacena/ukocena", kao da si imala strah. Razumem u potpunost tremu prve emisije.

Sa velikim postovanjem.




Za sve vas ovde na njenoj temi: Moram jos nesto da dodam i onda cu ucutati.

Ovo je najgora moguca odluka koju je mogla Ivana da donese, a jos sto su ovde neki potajno zeleli da ona radi u jutarnjem programu. Eto vam, sada se i ova zelja ispunila. Nemojte da mislite da ce ona tamo mnogo pokazati noge itd. Grdno se varate, gledajte kakva je Dragana u kvizu nedeljom, kakva je bila u "ludoj noci", pa uporedite sve sa jutarnjem programom i njihovim je.anim "kodeksom oblacenja". To je jedna ogromna razlika kao dan i noc.

Znam da nece ovde mnogi biti mog misljenja, ali hteo sam da izrazim moje potpuno nezadovoljstvo. To je sve sa moje strane.

Nemoj biti toliko strog prema njoj. Jutarnji program je drugačija vrsta emisije i verovatno nije moguće da se osmehuje na sve teme o kojima se tamo govori. Ja sam gledao jutros i bila je super i  nasmejana kada je tome bilo mesta. Jedino je mogla da ima bolju garderbu, odnosno da nosi neke od onih haljina na koje smo svi navikli.  Smile Smile Smile
Ja joj želim mnogo sreće... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 631
Zastava

Evo i ja mislim da je neviđena glupost da Ivana Milenković bude voditeljka tako infantilne emisije kakva je jutarnji program!

Prosto ne znam da li je gluplji taj koji joj je to ponudio ili ona što je prihvatila...

To mi dođe otprilike kao kada bi Novak Đoković na Australian Openu 2020 nastupao ne samo u singlu, već i u dublu.

Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3618
Nemoj biti toliko strog prema njoj. Jutarnji program je drugačija vrsta emisije i verovatno nije moguće da se osmehuje na sve teme o kojima se tamo govori. Ja sam gledao jutros i bila je super i  nasmejana kada je tome bilo mesta. Jedino je mogla da ima bolju garderbu, odnosno da nosi neke od onih haljina na koje smo svi navikli.  Smile Smile Smile
Ja joj želim mnogo sreće... Smile

Nisam ja za dzabe od pocetka na ovoj njenoj temi prisustvan.

Ja njoj takodje zelim sve najbolje, taman posla da imam nesto protiv nje ili da je ostro kritikujem (evo malo sam ublazio gornji tekst koji sam napisao).

Ona ce za mene zauvek ostati "moja omiljena medenica"! Smile Smile Smile

Samo sam duboko ogorcen sto je tamo otisla, jel gledati je ne mogu (cak ni odlozeno preko RTS Planete), zbog prostog razloga: Ne podnesem vise tu emisiju koju je Van Der Gojko odlicno ocenio.
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
То је вероватно само привремено...

Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 898


Da prekinemo ovaj off i uživamo u drugim stvarima.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3618
@Odbojkas: Ne verujem da je privremeno. Sutra vode Sanja Dragicevic Babic i Bojana Markovic (ex-Kalicanin) zajedno jutarnji program. A postavio sam prosle ili pretprosle nedelje slike Ivane i Bojane iz studija jutarnjeg programa, tako da pretpostavim da su njih dve pojacanje ili ce cak nekog da zamene kada se naviknu na novi posao.
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
То је вероватно само привремено...

 Smile  Smile  Smile

Можда, као и Ана Рељић својевремено. Она је као мењала колегинице у јутарњем, Слагалици, мењала Винку у Студију знања... А можда је и била на проби, а њој је све ван временске скроз неприродно. Можда се и не би бунили толико да Ивана дође у јутарњи и показује ноге 5 сати, али наравно да је силазак са коња на магарца. Она је ипак образована, за разлику од већине водитељки.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3618
111% si u pravu! Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 262
Bice tuzno bez Ivane i njene zgodne, gole, nauljane noge. Bice tuzno bez njene cvrste, ogromne guze.

Zbogom tesni minici. Zdravo zavese i vrece.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 126 127 129 130 ... 395
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:34:20
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.