Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:32:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ivan Bosiljčić  (Pročitano 29769 puta)
09. Jan 2009, 14:12:49
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ivan Bosiljčić rođen je u Titovom Užicu 15. januara 1979. godine. Akademiju Umetnosti - smer Gluma završava u Novom Sadu u klasi profesorke Vide Ognjenović. Diplomirao je 2003. godine predstavom "Viza" po tekstu i u režiji svoje profesorke. Od tada ostvario je niz uloga na pozorišnim scenama Srbije.
Igrao je i igra u predstavama Slavija Teatra, Zvezdara Teatra, Narodnog pozorišta u Beogradu, Jugoslovenskog dramskog pozorišta a zaštitno je lice Pozorišta na Terazijama.
Po sopstvenom priznanju nikada ga nije interesovalo klasično pozorište, zato je mjuzikl pravi žanr za njega. Sve je počelo predstavom "Cigani leto u nebo" u kojoj igra glavnu ulogu a dobio ju je na kastingu. Slede naslovi "Kiss Me, Kate", "Heroji", "Golje", "Svetlosti pozornice", "Chicago", "Maratonci trče počasni krug". Tu su i predstave "Don Krsto", "Mileva Ajnštajn", "Brzina tame", ...
Igra i na televiziji - serije: Stižu dolari,. Ljubav, navika, panika, Bela lađa, Ljubav i mržnja, Mješovizi brak,Poslednja audijencija, Ranjeni orao, ...
Filmovi: Gde cveta limun žut, Na lepom plavom Dunavu.
Živi i radi u Beogradu. Ima status slobodnog dramskog umetnika.

      

Trenutno ga budnim okom svako vece od 20h prate putem malih ekrana mame, babe, tetke, strine, ujne i ostala mnogobrojna zenska populacija  Smile Simpaticni avijaticar u seriji "Ranjeni orao"



IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Budi uvek ti!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 14178
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung E870
 Smile Smile Smile Smile


Bravo za temu!     Smile
IP sačuvana
social share
Zivot je put kojim treba trcati sa prijateljem koji ce nam osmehom, cutanjem, daljinom, postojanoscu, strpljenjem i secanjem dokazati da vredimo onoliko koliko znamo da volimo...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala  Smile

Osam meseci je bio u ljubavnoj vezi sa Jelenom Tomasevic... medjutim, raskinuli su. Zanimljivo je da je dozvolila da joj Zeljko Joksimovic odredjuje sta i kako... citat iz Kurira: "Inače, Ivan se od početka nije slagao sa tim da se skrivaju od javnosti, ali Jelena je insistirala na tome. Glavni krivac za ovaj njen stav navodno je Željko Joksimović, koji joj je savetovao da za boljitak svoje karijere ćuti o vezi sa mladim glumcem. Da nisu u pitanju samo tračevi, najbolje govori to što je Bosiljčić letos, na pitanje da li je sa Tomaševićevom u vezi, odgovorio: “Pitajte Željka Joksimovića!” Na kraju je ipak pristao na kompromis, ali očigledno nije dugo izdržao." Jadnicak... toliko je bio zaljubljen u nju da je ostavio dugogodisnju devojku...




IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Osmeh je kriva koja sve ispravlja.

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1689
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG viewty


bravo za temu  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Nemojte nikad reci da ste sreli najglupljeg čovijeka; uvijek se može desiti da ga neko pretekne!

      CARPE DIEM!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 107
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6131
a bas sam se pitala da li je jos s tomasevickom... a u kom su fazonu ona i joksimovic? kad joj vec diktira pravila veze...
ali slike su... uhhhhh...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 




nije los-isao je sa mnom u teretanu i mogu reci da svaku vezbu radi pravilno  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a bas sam se pitala da li je jos s tomasevickom... a u kom su fazonu ona i joksimovic? kad joj vec diktira pravila veze...
ali slike su... uhhhhh... Smile

Moj drug je bio u njegovom timu, izdrzao je cetiri godine i vise nije mogao. Ono sto je imao da izjavi za njega je nesto sto me sada i ne cudi sto Jeleni diktira cak i ljubavni zivot... mada smatram da nisu Joksimovicu smeli da dozvole mesanje, bez obzira na sve, jer ljubav je ljubav, a posao nesto sasvim drugo.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 107
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6131
Citat
Moj drug je bio u njegovom timu, izdrzao je cetiri godine i vise nije mogao.

predugo je i izdrzao, svaka mu cast  Smile
cenim zaljka kao muzicara i kompozitora, ali samo to i nista vise... ali mislim da je kao osoba los, a ti si sad potvrdila moje misljenje. zao mi bosiljcica, ali snacice se on, ne sumnjam ja u njega  Smile
« Poslednja izmena: 23. Jan 2009, 20:08:44 od HeeLa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

ivan bosiljcevic 001.JPG
(430.2 KB, 745x1024)
ivan bosiljcevic 002.JPG
(336.9 KB, 745x1024)
ivan bosiljcevic 003.JPG
(472.58 KB, 745x1024)
ivan bosiljcevic 004.JPG
(354.62 KB, 1024x840)
ivan bosiljcevic 005.JPG
(343.32 KB, 1024x732)
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 1127
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC CHA CHA
Jao bre ljudi meni se on uopste ne svidja  Smile mada izgleda da je ok momak
IP sačuvana
social share
Westie mužijak, star četri godine sa osvojenim titulama 5xPRM, 1xR.CAC, 25xCAC, 1xR.CACIB, 11xCACIB, 22xBOB, J.BOG, 3xBOG III, 2XBOG II, 2xBOG, BIS IV, JCH SRB, CH SRB, CH MNE, CH BG, CH GE, CH MOL, INT CH  Slobodan za parenje
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:32:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.219 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.