Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:40:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: It's complicated  (Pročitano 5535 puta)
09. Jan 2009, 01:04:28
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Zanimaju me vasa misljenja i iskustva.
Dakle ovako.  Ima jedan tip s kojim sam imala kombinaciju.  Prekinuli smo jer on nije bio spreman za neku ozbiljniju vezu.  Ponovo smo poceli da se vidjamo, ali kao prijatelji.  Oboje smo trenutno single.  Otprilike, on ni sam ne zna sta hoce, ali me drzi u rezervi.  Ja bih htela da ponovo budemo zajedno, ali ne kao kombinacija, vec kao prava veza.  Ono, svi kazu iz prijateljstva se cesto radjaju ljubavi, ali mislite li da je to u ovom slucaju moguce? Razmisljam da pocnem da igram toplo-hladno igricu.  Valjda ce uroditi plodom.  Ne znam sta drugo da radim. . . Please, help! Svaki savet je dobrodosao!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung 111111
Prvo moras da objasnis koje ste god. koliko dugo se znate,i td...
Po meni svaki lik koji ne smuva ribu kojoj se svidja je retard...Pazi dobra fora je da mu kazes kako te muva neki decko,i kada shvati da moze da te izgubi muvacete sigurno ako mu se dopadas,a ako ne znaci da nista nije planirao...
« Poslednja izmena: 09. Jan 2009, 02:25:48 od jasikasi »
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Pa znamo se skoro dve godine i oduvek smo se dobro slagali.  Imali smo kombinaciju, ali sam se ja bas zagrejala za njega, a on je cini mi se zbog toga poceo malo da se hladi. . . Ja imam 23, on je 10 godina stariji, ali nikada nismo osecali tu razliku.  Mnogi mi i dan danas kazu da sam ja za njega premija, cak i neki njegovi ortaci (mada ja nisam neka nabedjena riba, ovo kazem prosto zbog toga da neko ne pomisli da sam neki gabor ili neka tuka zbog koga bi morao da potrazi bolju), ali on kao da jos uvek ne zna sta hoce.  Da stvar bude gora, ribe ga jure u hordama, jer je mnogo dobar frajer, a on je tip koji se tesko zaljubljuje.  E, sad, pitanje je kako zadrzati takvog tipa? Kombinacije se brzo istrose, a posto sad gradimo prijateljstvo (i dobro nam ide) nadam se da ce to biti prilika za nesto ozbiljnije, ako odigram kako treba.  Zato mi je svaki savet dragocen.  Spomenula sam mu jednog tipa koji me pozvao na pice, i koji je sticajem okolnosti jos bolji frajer (mada me taj apsolutno ne zanima) i rekla bih da nije bas odusevljen.  :[115]: Dok smo bili u toj nekoj "semi" ja sam uvek bila na "izvol'te" i tu sam pogresila.  Sad mi se cini da bi dobar potez bio da ga kuliram, pa ga povremeno pozovem da se vidimo, kad se vidimo da ga malo lozim, pa onda da mu se opet ne javim, cisto da se i on malo zabrine i da zna da ne moze tako lako da me ima.  E, sad, to ce biti bas napor za mene, jer nisam neko ko voli da se igra tih igrica toplo-hladno, ali ne vidim da ce ista drugo pomoci, a stalo mi je do njega kao ni do jednog muskarca do sada!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
It's complicated?!
Pa i nije bas toliko...  Smile

Ili sam ja toliko pun tih neobaveznih vezica i veza na jedno vece da mi je postalo normalno.  Smile
Elem, ne znam da li se cesto radjaju ljubavi ali jedno je sigurno... veze koje nastaju iz prijateljstva traju ili veoma kratko ili veoma dugo, nema sredine.
Znaci ili odma' puknu, npr za nedelju dve ili potraju godinama, jer se jednostavno dovoljno poznaju i umeju da procene da je opravdano tako kratko trajala i da se nista promeniti neće ili s druge strane ako potraje znaju da je to to...  Smile

Pazi, ne možeš ti nikog prevariti i na silu naterati da ostane s tobom u ozbiljnoj vezi, ali možeš videti na čemu si tako što ćeš se malo poigrati, sa cenom da ćeš morati odustati ako ne dobiješ "nagradu". Toplo-hladno ume da bude korisno, moraš ga navesti na razmišljanje koliko mu ti zaista značiš tako što će se osetiti da mu kliziš kroz ruke i nestaješ, ali jebeš ti tu vezu koja će trajati u vrh glave mesec dana ako je razlog čisto da te vrati u džep gde si dosad i bila.  Smile Posebno što nije klinac koji menja misljenje ko gace, on je već formirana ličnost bar bi trebalo da bude u tim godinama i verovatno zna šta hoće.

Moj savet ti je:
Ako si strpljiva - izgradi jako prijateljstvo, ne budi previse nasrtljiva i kad se najmanje bude nadao izlozi mu svoja osecanja. Pokaži mu da istinski vrediš.
Ako nisi strpljiva - Uradi kako si planirala, toplo-hladno. Ali nemoj da se kaješ ako bude kratko trajalo. Možda se bude osetio kao da mu je ortak digao Sony Playstation i ne vraća već mesec dana.

Po meni svaki lik koji ne smuva rubi kojoj se svidja je retard...
Rubi?  Smile



Ko ne smuva Rubi a vidi makar za ič dalje od Saše Matića, tog treba kastrirati zbog pederluka.  Smile

Pretpostavimo da si napravio gramatičku grešku i hteo da kažeš "ribi"... a što je retard?   Smile
Ja ne dajem milostinju svakome... jedno su propalice a drugo očajne devojke... sa propalicama je mnogo lakše...
« Poslednja izmena: 09. Jan 2009, 02:28:37 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Samsung 111111
Po meni svaki lik koji ne smuva rubi kojoj se svidja je retard...
Rubi?  Smile



Ko ne smuva Rubi a vidi makar za ič dalje od Saše Matića, tog treba kastrirati.  Smile

Pretpostavimo da si napravio gramatičku grešku i hteo da kažeš "ribi"... a što je retard?   Smile
Ja ne dajem milostinju svakome... jedno su propalice a drugo očajne devojke... sa propalicama je mnogo lakše...
Citat
Izgleda da sam te zajebo !  Smile,veruj mi crko sam od smeha..svaka cast
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
Nokia7610 2.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Sta tu ima biti komplikovano... sama si rekla da je dobar frajer i da ga zene proganjaju... mislis da ce se on onda fokusirati na jednu tj. tebe kad moze harem otvoriti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
WhiteGoa, hvala puno na savetu! Ah, nije lako s muskarcima...Treba umeti s njima, a ja se jos uvek ucim...
Bicu strpljiva. Dala sam sebi rok od godinu dana da "eksperimentisem", pa ako do tad ne bude nista, nikad nece! Necu biti navalentna, ali slacu mu male signale, tek da ne pocne da me gleda kao sestru, ne daj Boze! Smile

Pitam se zasto je lako imati svakog muskarca za sex, a za ozbiljnu vezu se treba pomuciti. Ili je to samo slucaj sa mnom? Smile Onaj koga zelim stalno vrda, a one koje necu me non-stop salecu.

Ne bih ja ni pristala na te igrice, ali mi svi pricaju kako muskarci vise vole kad se malo pomuce oko devojke...onda im je sladje kad je napokon osvoje.

Mene sad najvise muci to sto smo vec imali "kombinaciju", pa se bojim da me na neki nacin ne gleda kao "isprobanu" robu, zato sam stavila naslov "it's complicated" - kao onaj status na Facebook-u. Ali tesi me to sto je sam izrazio zelju da  budemo i dalje prijatelji, znaci nije se tek tako okrenuo i otisao, sto mi uliva nadu. A to sto jos uvek ne zna sta hoce moze da bude i dobro, jer jos uvek postoji sansa da shvati da smo jedno za drugo. I ne, jos uvek nije formirana licnost, ocito! Smile

Ma on je isti Mr. Big iz "Sex i grada"! Isti! A ja mu dodjem k'o Keri Bredso. Eh... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Sta tu ima biti komplikovano... sama si rekla da je dobar frajer i da ga zene proganjaju... mislis da ce se on onda fokusirati na jednu tj. tebe kad moze harem otvoriti...

Pa valjda i takvi pozele jednom da se skrase, ne? I bas zbog toga sto ga sve proganjaju, tim je veca sansa da ce mu fokus otici na neku koja ih nece. Mozda gresim. Muskarci i zene fakat razlicito razmisljaju kad su musko-zenski odnosi u pitanju.

A tvoja konstatacija je - moram da priznam - srz mog problema: kako zadrzati TAKVOG muskarca? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
Nokia7610 2.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Nikako... Jedino da ga kidnapujes i drzis zatvorenog u podrumu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Nikako... Jedino da ga kidnapujes i drzis zatvorenog u podrumu...

Toliko ocajna nisam! Smile
A i nemam mesta u podrumu... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:40:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.