Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Italija - novi sampion sveta  (Pročitano 16675 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
@falzone odavno nisam procitao ovaki komentar  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Partizan u srcu

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1504
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D500
Fabio, Kristijan i Svetski kup
Kapiten Italije Fabio Kanavaro drži obećanje. Uoči finala Mondijala obećao je svom sinu Kristijanu da će mu kući doneti pehar FIFA i nije ga izneverio.


Mnogi roditelji znaju kako to može da bude nezgodno kada detetu nešto obećate. Ulog nije bio mali, Kanavaro se „kockao“ ni manje ni više nego sa najvrednijim svetskim trofejem i ko zna šta bi morao da kaže sinu da je kojim slučajem Zidan u berlinskom finalu podigao taj pehar, a ne on.

- Pitao sam sina Kristijana da dođe da spavamo zajedno noć uoči finala i rekao sam mu da ćemo sledeći put spavati zajedno nas dvojica sa peharom FIFA. On je to shvatio ozbiljno i nisam imao kud. Morali smo da pobedimo - kaže defanzivac „azura“.

Momenat kada je primio pehar na Olimpijskom stadionu nikada neće zaboraviti.

- To je fantastičan osećaj. Izuzetno sam zadovoljan sa ovim što sam postigao do sada, dugo sam čekao da se ostvari taj san. Posle svega što nam se u Italiji dešavalo u protekla dva meseca, pobeda nam je bila više nego neophodna - smatra Kanavaro.

Sedamsto hiljada Italijana je napravilo fantastičnu proslavu u centru Rima. Slika sa rimskih trgova obišla je svet, a mnogi se još nisu otreznili od pijane noći u kojoj je cela nacija dala sebi oduška. Đenaro Gatuzo kaže da kojim slučajem nisu pobedili, slavlja i dočeka ne bi bilo.

- Samo Britanci slave osvajanje drugog mesta. Mi Italijani nismo takvi. Bilo bi besmisleno napraviti feštu, a da u nekoj drugoj zemlji slave. Nismo ništa planirali, sve se spontano dogodilo i drago mi je što smo narodu podarili ovakvu radost. Noć uoči finala nisam mogao da spavam, tek sam oka sklopio u sedam ujutro. Izbrojao sam da sam 28 puta otišao do kupatila - priznao je najžešći Lipijev ratnik.
IP sačuvana
social share
[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
HTC one s
dobro kaze falzone, sta bi bilo kad bi bilo. ali ruku na srce mnogo mi je zao francuza, sve nade sam polagao u njih
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Novi Sad-najlepsi grad

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1669
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e66
Eh ti talijani uvek se izvuku na srecu...lak zreb.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
kad ne mozhe Portugal,dobra je i Italija...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 53
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
To sto su Italijani svetski prvaci govori koliko su ostale reprezentacije zakazale, mislim pogledajte Brazilce znam ja da ne mogu da osvoje svako svetsko prvenstvo niti bi to bilo dobro za fudbal ali stvarno su debelo usrali motku, Ronaldinjo je skroz ispraznjen i emotivno i fizicki(cela sezona u Barseloni ga je umorila a da li je uopste imao odmor s' obzirom da je od finala lige sampiona do sp-a bilo 3 nedelje), Adrijano je bio los naspram ocekivanja, Ronaldo je uspeo da postigne 3 gola od toga 2 Japancima i 1 Gani, Kaki, Robinju, Ze Robertu i Lusiju bio dao prolaznu ocenu. Nemci su odlicno odigrali ali u polufinalu su zakazali sto u 2 poluvremenu nisu dali gol pa su ih italijani nadigrali u produzecima i zasluzeno prosli u finale. Portugal je imao strasno puno srece sto je uopste i dosao do polufinala, jer kad vidimo i utakmicu protiv Holandije primetimo da su se branili celo drugo poluvreme i da zahvaljujuci neefikasnosti cele holandske ekipe prosli dalje dok su protiv engleza opet trebali da izgube jer su i onakvi englezi zasluzili pre da idu u polufinale nego oni, protiv Francuza u polufinalu i Nemaca za 3 mesto se videlo kako su jadni, kad se sabere nisu dali gol za otprilike 360 min igre (od 25 min protiv Holandije do 87 min protiv Nemacke) itd. Ispostavilo se da su Francuzi jedini mogli i da pobede Italijane ali ni oni im nisu dali gol iz igre, steta za njih. Ono sto sam ja primetio je da nije bilo reprezentacije koje su igrale onako ubedljivo kao sto su Barselona i Arsenal igrali u sezoni 2005/2006 jer da je bilo Italijani bi ispali bas kao sto su Juventus i Milan ispali od Arsenala i Barselone. Na Ep 2008 u Austriji i Svajcarskoj i Sp 2010 u Juznoj Africi ocekujem mnogo vise od Holandjana jer ce Roben, Van Persi, Van Der Vart i Van Huntelar biti mnogo zreliji, a od nasih ocekujem samo par igraca sa ovog sp-a u kvalifikacijama i da konacno zaigraju kako treba pod novom himnom, grbom i zastavom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Fudbalski savez Italije imenovao je
danas Roberta Donadonija za novog selektora reprezentacije.

Bivssi vezni igracc Milana zameniche tako na klupi Marccela Lipija,
koji je u nedelju osvojio Svetsko prvenstvo u Nemacckoj. "Azuri" su u
finalu pobedili Francusku 5:3 posle boljeg izvodjenja jedanaesteraca.

Donadoni je trenersku karijeru pocceo 2001. godine, a tri godine
kasnije preuzeo je Livorno, sa kojim je ove sezone zauzeo ssesto mesto
u Seriji A. Iako je premassio occekivanja, 43-godissnji struccnjak je
na kraju sezone napustio klub.

Nikakvi drugi detalji nisu za sada saopssteni.


Izvor: BETA
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 59
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
SonyEricsson t610
Svaka im cast za sve shto su uradili do finala,ali da pobede u finalu.....nisu zasluzili....
Francuzi su bili bolji...
Domenek je bio u pravu kada nije uvodio Trezegea na teren tokom celog prvenstva...To ga je koshtalo titule... Smile
IP sačuvana
social share
I didn't do it!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Everything that has a begining, has an end

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1631
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Fudbalski savez Italije imenovao je
danas Roberta Donadonija za novog selektora reprezentacije.

Bivssi vezni igracc Milana zameniche tako na klupi Marccela Lipija,
koji je u nedelju osvojio Svetsko prvenstvo u Nemacckoj. "Azuri" su u
finalu pobedili Francusku 5:3 posle boljeg izvodjenja jedanaesteraca.

Donadoni je trenersku karijeru pocceo 2001. godine, a tri godine
kasnije preuzeo je Livorno, sa kojim je ove sezone zauzeo ssesto mesto
u Seriji A. Iako je premassio occekivanja, 43-godissnji struccnjak je
na kraju sezone napustio klub.

Nikakvi drugi detalji nisu za sada saopssteni.


Izvor: BETA

Pa malo su me zacudili Italijani ovom odlukom,jer se ne secam da su ikada imali mladjeg trenera reprezentacije... Smile
IP sačuvana
social share








"I know you're out there. I can feel you now. I know that you're afraid... you're afraid of us. You're afraid of change. I don't know the future. I didn't come here to tell you how this is going to end. I came here to tell you how it's going to begin. I'm going to hang up this phone, and then I'm going to show these people what you don't want them to see. I'm going to show them a world without you. A world without rules and controls, without borders or boundaries. A world where anything is possible. Where we go from there is a choice...I leave to you..."

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.