Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Istoričar traži pripajanje teritorija na kojima žive Albanci  (Pročitano 7749 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Chrome 38.0.2125.111
Citat
Albanski istoričar

јако мудо  Smile

они једино са овом својом идејом о великој албанији и покушајем да је остваре,могу само да постигну уједињење срба  Smile
искрено се радујем том дану
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.111
Citat
Albanski istoričar

јако мудо  Smile

они једино са овом својом идејом о великој албанији и покушајем да је остваре,могу само да постигну уједињење срба  Smile
искрено се радујем том дану
Ma brate da krenu sada na nas, ko bi se borio? Studenti? Klinci? Matorci?  Ako dobijes 30% Srba da urade nesto, ja bih se zacudio.  Nas nacionalizam i rodoljublje se svelo na sviranje kurcu tokom utakmica "Kosovo je Srbija," "Noz Zica Srebrenica" itd, itd.  Internet ratnike imamo, prave ratnike vise nemamo.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Chrome 38.0.2125.111
није брате све тако црно,има овде још довољно људи,и да ме неко не разуме погрешно,не призивам ја рат,али ова се прича само тако може решити
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Citat
Albanski istoričar

јако мудо  Smile

они једино са овом својом идејом о великој албанији и покушајем да је остваре,могу само да постигну уједињење срба  Smile
искрено се радујем том дану
Ma brate da krenu sada na nas, ko bi se borio? Studenti? Klinci? Matorci?  Ako dobijes 30% Srba da urade nesto, ja bih se zacudio.  Nas nacionalizam i rodoljublje se svelo na sviranje kurcu tokom utakmica "Kosovo je Srbija," "Noz Zica Srebrenica" itd, itd.  Internet ratnike imamo, prave ratnike vise nemamo.
Isti oni koji su se borili 99 i koji su ih saterali u kosovske gudure i sveli na nivo statističke greške,a s obzirom da smo hteli da to svedemo na termin antiteroristička akcija morali smo to da uradimo bez teškog naoružanja.Otcepljenje Kosova je stogodišnji proces koji se u jednom trenutku kad se sve poklopilo realizovao,a isključivi krivac za to je Srbija,a ne horda sa juga.Dakle neka budu srećni što im se to ostvarilo,a pričati o bilo kakvom novom pomeranju granica,a pogotovo,granica više država kao u ovom slučaju je notorna glupost.A što se tiče procenta nakota kod horde da je to jedina odrednica ekspanzije jedne nacije,geografska slika planete bi bila danas sasvim drugačija,i nikad ne treba da zaborave,nakot kad je gladan može vrlo lako da se okrene protiv roditelja,jer su najbliži,a možemo da se podsetimo nemira i haosa u koje su upadali u ne tako davna vremena.
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
није брате све тако црно,има овде још довољно људи,и да ме неко не разуме погрешно,не призивам ја рат,али ова се прича само тако може решити
Ja se slazem sa tobom da jedino kompletnom destrukcijom ove gamadi se ovo moze spreciti, ja samo kazem da nemamo toliko ljudi koliko mislis. Ja sam mislio da ima vise, ali u stvari nema, a i da kazemo da ima, koliko je proslo vojnu obuku (mada i ta obuka je golo sranje sada).

Citat
Albanski istoričar

јако мудо  Smile

они једино са овом својом идејом о великој албанији и покушајем да је остваре,могу само да постигну уједињење срба  Smile
искрено се радујем том дану
Ma brate da krenu sada na nas, ko bi se borio? Studenti? Klinci? Matorci?  Ako dobijes 30% Srba da urade nesto, ja bih se zacudio.  Nas nacionalizam i rodoljublje se svelo na sviranje kurcu tokom utakmica "Kosovo je Srbija," "Noz Zica Srebrenica" itd, itd.  Internet ratnike imamo, prave ratnike vise nemamo.
Isti oni koji su se borili 99 i koji su ih saterali u kosovske gudure i sveli na nivo statističke greške,a s obzirom da smo hteli da to svedemo na termin antiteroristička akcija morali smo to da uradimo bez teškog naoružanja.Otcepljenje Kosova je stogodišnji proces koji se u jednom trenutku kad se sve poklopilo realizovao,a isključivi krivac za to je Srbija,a ne horda sa juga.Dakle neka budu srećni što im se to ostvarilo,a pričati o bilo kakvom novom pomeranju granica,a pogotovo,granica više država kao u ovom slučaju je notorna glupost.A što se tiče procenta nakota kod horde da je to jedina odrednica ekspanzije jedne nacije,geografska slika planete bi bila danas sasvim drugačija,i nikad ne treba da zaborave,nakot kad je gladan može vrlo lako da se okrene protiv roditelja,jer su najbliži,a možemo da se podsetimo nemira i haosa u koje su upadali u ne tako davna vremena.
Ti pricas brate o 90-im, tada smo imali rodoljublje i nacionalizam, sada se ni ono malo sto smo imali ne neguje vise, mada ja ne sumnjam da ima ljudi koji bi se borili, ali taj broj je mnogo nizak.  Severni deo Srbije se ne brine za Jug a ni Jug za Sever.  Sever ce se brinuti kada bude bilo kasno. Pa jebemu mater kada imamo ove pazarce dole koje niko ne regulise u jednoj zemlji Srbiji, sta ima vise da se prica?  Kolektivno ni sredstava, ni ljudstva a ni zelje za borbom vise nemamo. Tako smo lako sve zaboravili, da se danas nose Americke zastave, koristi pola recnika Engelsko-Srpskog i provod, kome je stalo do rata i bitke?  Srbi su izgubili nadu, umorni su i nemaju vise odrednicu. Dok god je EU u nasem opticaju mi se necemo pomeriti sa mesta, jos ce vise da nas unazade.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Ja razmišljam drugačije,i ne gledam na rodoljublje kao neki bitan faktor u ovoj situaciji,kad je ovakva pretnja u pitanju ja svoju sudbinu i sudbinu zemle ne dovodim u ravan razmišljanja prosečnog beogradskog splavara ili novosadskog hipstera,njihovo rodoljublje je nebitna kategorija.Ja verujem u sistem,u državu,u vojsku,koja uz sve probleme ima sasvim dovoljno snage da reaguje na bilo koju pretnju sa te strane.Mislim da ti to gledaš suviše pesimistično...

Raška oblast,rekao sam ti nije tema,jer se radi o jednoj budali koja nema podršku ni u muslimanskom stanovništvu i za koga svi znaju da je lopovčina klasična,da ne pričamo o njegovom pojmu Sandžaka koji on ne bi mogao da otcepi ni za milion godina jer realno on kontroliše Novi Pazar i to bi ti bilo to...

Što se tiče EU,tu se takodje ne slažem jer iako sam protivnik ulaska u EU,itekako sam zagovornik EU integracija jer smatram da ovoj našoj dezorjentisanoj zemlji treba šablon po kom ćemo raditi,a kad dovoljno ojačamo šablon treba odbaciti,jer nama očajnički treba njihov sistem i žestoki sam zagovornik toga,a sama integracija je nešto što može,a ne mora to neka odluče ljudi na referendumu...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Ja razmišljam drugačije,i ne gledam na rodoljublje kao neki bitan faktor u ovoj situaciji,kad je ovakva pretnja u pitanju ja svoju sudbinu i sudbinu zemle ne dovodim u ravan razmišljanja prosečnog beogradskog splavara ili novosadskog hipstera,njihovo rodoljublje je nebitna kategorija.Ja verujem u sistem,u državu,u vojsku,koja uz sve probleme ima sasvim dovoljno snage da reaguje na bilo koju pretnju sa te strane.Mislim da ti to gledaš suviše pesimistično...

Raška oblast,rekao sam ti nije tema,jer se radi o jednoj budali koja nema podršku ni u muslimanskom stanovništvu i za koga svi znaju da je lopovčina klasična,da ne pričamo o njegovom pojmu Sandžaka koji on ne bi mogao da otcepi ni za milion godina jer realno on kontroliše Novi Pazar i to bi ti bilo to...

Što se tiče EU,tu se takodje ne slažem jer iako sam protivnik ulaska u EU,itekako sam zagovornik EU integracija jer smatram da ovoj našoj dezorjentisanoj zemlji treba šablon po kom ćemo raditi,a kad dovoljno ojačamo šablon treba odbaciti,jer nama očajnički treba njihov sistem i žestoki sam zagovornik toga,a sama integracija je nešto što može,a ne mora to neka odluče ljudi na referendumu...
Jel baziras tu snagu vojske na ovoj paradi sto je bila skorije ili po necem drugom? Ja gledam realno.

Ni Kosovo nije bilo tema dok se nije zakuvalo, rezultat vidimo sami.

Kao Bugarska i Hrvatska? Shablon u stilu da i EU ukrade jos koje parce?  Ne, ne vidim ni jednu beneficiju priclanjenju EU.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Ne baziram na paradi,baziram na realnom stanju snaga,Kosovo je kao što znamo izdržavano lice da se tako izrazim,tvorevina potpuno nesposobna sebe da izdržava,a ne da napadne nekoga i kao takvo neće predstavljati pretnju bar još 20,30 godina pod uslovom da i mi sedimo skrštenih ruku i nimalo ne napredujemo,a ako i mi budemo napredovali onda ni za 50 godina,Albanci takodje uz svo poštovanje toga što su u NATO i što imaju neke sporazume sa Turskom i dalje nisu jača vojska od nas,ono što mi treba da uradimo kao država nisu neke kvazi patriotske priče o Kosovu kao srcu Srbije (što je posebno teška glupost,ali da ne širimo priču)već da kao država recimo udarimo na kriminal koji dolazi odatle i tada bi video mnogo pozitivnijih efekata nego za sve ove godine od 99 na ovamo...

Kažem ti Raška zaista nema nikakve sličnosti sa Kosovom niti je to uopšte iole realna priča veruj mi...

Bugarska i Hrvatska su već ušle,Bugarska apsolutno političkom odlukom,a ne nikakvom reformom institucija,kažem ti sve može da se uradi pogrešno,ali ako pametno radiš možeš da iskoristiš najbolja iskustva tih zemalja i primeniš ih kod sebe.Ovde je ustaljeno mišljenje da kriviš nekoga drugog za svoje greške,Rejvene mi vodimo državu već 24 godine,niko nama ne brani da je napravimo boljom ni EU ni NATO ni Rusija,niko tebi ne brani da iskoreniš korupciju,da poboljšaš zdravstvo, da ojačaš industriju,poljoprivredu,to je sve ono što ide jako traljavo i najlakše je optužiti EU da ti to brani,nije tačno i nikad neću prihvatiti to,sa EU,bez EU,to su problemi koje sami moramo da rešimo,a ne rešavamo ih već godinama...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Ne baziram na paradi,baziram na realnom stanju snaga,Kosovo je kao što znamo izdržavano lice da se tako izrazim,tvorevina potpuno nesposobna sebe da izdržava,a ne da napadne nekoga i kao takvo neće predstavljati pretnju bar još 20,30 godina pod uslovom da i mi sedimo skrštenih ruku i nimalo ne napredujemo,a ako i mi budemo napredovali onda ni za 50 godina,Albanci takodje uz svo poštovanje toga što su u NATO i što imaju neke sporazume sa Turskom i dalje nisu jača vojska od nas,ono što mi treba da uradimo kao država nisu neke kvazi patriotske priče o Kosovu kao srcu Srbije (što je posebno teška glupost,ali da ne širimo priču)već da kao država recimo udarimo na kriminal koji dolazi odatle i tada bi video mnogo pozitivnijih efekata nego za sve ove godine od 99 na ovamo...

Kažem ti Raška zaista nema nikakve sličnosti sa Kosovom niti je to uopšte iole realna priča veruj mi...

Bugarska i Hrvatska su već ušle,Bugarska apsolutno političkom odlukom,a ne nikakvom reformom institucija,kažem ti sve može da se uradi pogrešno,ali ako pametno radiš možeš da iskoristiš najbolja iskustva tih zemalja i primeniš ih kod sebe.Ovde je ustaljeno mišljenje da kriviš nekoga drugog za svoje greške,Rejvene mi vodimo državu već 24 godine,niko nama ne brani da je napravimo boljom ni EU ni NATO ni Rusija,niko tebi ne brani da iskoreniš korupciju,da poboljšaš zdravstvo, da ojačaš industriju,poljoprivredu,to je sve ono što ide jako traljavo i najlakše je optužiti EU da ti to brani,nije tačno i nikad neću prihvatiti to,sa EU,bez EU,to su problemi koje sami moramo da rešimo,a ne rešavamo ih već godinama...
Kosovo je nista bez NATO-a, za to se slazemo, ali oni ne sede skrstenih ruku, njihove pogane OVK jedinice i njima slicne vec treniraju neko vreme, to sto mi ne cujemo mnogo o tome to je neka druga stvar, ali oni spremaju sranje jer znaju da nema niko da ih spreci u tome. Sta mislis oce li Grcka, Makedonija i Crna Gora da urade nesto kada ovi budu uzeli delove njihove teritorije? Ja ne verujem da ce uopste uraditi bilo sta, kao ni Srbi koji sede skrstenih ruku.  Slazem se da treba da se udari na kriminal, jer smo i ranije trebali od toga da napravimo policijsku akciju umesto vojne i da im se najebemo keve, ali nismo.

Mozda trenutno nije, ali ako se ovi Shiptari probiju gore, i u udju jos dublje u Crnu Goru, mogu da vidim kako prave zajednicu sa njima jer su ipak oni muslidze koji mrze Srbe.

Ja nesto nisam video da su EU reforme toliko uspesne, jer mi ne mozemo vece clanice svrstati u tu grupu jer su oni sami bili zacetnici toga. Jel imas primer neke zemlje da koristi EU reforme i da im je to pomoglo?
Ja o tome govorim vec godinama, da umesto cekanja i kukanja da sami resimo probleme sto imamo, ali ljudi ili nece ili ne mogu, a i kako bi? Duh im je unisten, osecanje pripadnosti Srbiji je sve manji, mrznja i zelja da se pobegne glavom bez obzira raste svakog dana sve vise.  Mi smo banana drzava, obican satelit koji unutar podeljen na 50 strana i jos se samo cepkamo.  Treba sami da se vadimo iz sranja to je tacno, ali ne mozemo dok nam ne dozvole, a inat jos nismo upotrebili kako treba.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Jbt, ja mislim da ćemo mi u svojim penzionerskim danima slušati i čitati o tom Kosovu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.