Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iste usluge, a cene operatera različite  (Pročitano 5604 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Citat
Sustina je u tome da prepaid korisnike treba naterati da predju na postpaid,jer nijedan operater ne zivi od prepaid-a.

Gdje si ti to čuo ??

U svim zemljama u regiji su prepaid korisnici barem 3x brojniji od postpaid korisnika.

Hrvatski operateri  ( VIP i T Mobile ) imaju oko milion korisnika prepaid i oko 280 000 korisnika postpaid kartica svaki od operatera .

Kod nas prepaid korisnici kod novog operatera ( Tele2 ) razgovaraju za 0.5 kn po minuti ( 0,0689 eura / minuta ) prema svim mrežama , mobilnim  i fiksnim što je jeftinije od ijedne postpaid traife kod druga 2 operatera . Knock-out tarifa ....link

T mobile omogućava kupnju GPRS paketa prepaid korisnicima po cijeni od 2 eura za paket od 5 MB  web'n'walk paket za prepaid korisnike ...link , što je sasvim dovoljno za pregledat mailove na mobu i IM aplikacije - mjesečno. Može se kupit neograničeno paketa .......

Postpaid paket je dosta jeftiniji 100 kn 1 GB ( 13.5 eura ) web’n’walk XL ali prepaid korisnici su itekako "pažena i mažena" kategorija .

Razvoj usluga za prepaid korisnike ima najsnažniji rast upravo zbog ogromnog broja korisnika.


« Poslednja izmena: 23. Maj 2007, 20:03:21 od nikola34 »
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
To su ti pravi pravcati poštovaoci društvene svojine i poziv na društveno koristan rad(čitaj: mesečna postpaid pretplata) koji će tako održavati javno dobro(MTS) ljubi ga majka - pravi patriotizam. Smile
Još kada bi to "javno dobro" znalo da postoji neki narod koji se zove Srbi i još žive u državi u kojoj je ono i osnovano .... pa da tom napaćenom narodu ustupi i neke povoljnosti umesto što ga ucenjuje dok mu tamo neki tudjin "priskače u pomoć" i nudi nešto više i bolje od njegovog bližnjeg .... šta reći, a ne reagovati ... plakati ...?!?

Ja stvarno ne znam da objasnim zašto bi neko branio nekoga ko mu uzima novac tj., naplaćuje uslugu, ucenjuje ga monopolom, uvodi takse na ovo, takse na ono ... jeste li zaboravili koje su sve trikove komunjare izvodile i koje su sve takse ubacivale u postpaid račune?!? Neko bi rekao prošlost?!? E pa nije, jer se eto i ove demokrate poslužiše metodama komunista i uvedoše u račune za struju TV pretplatu ... zašto bih više verovao sistemu u Srbiji i poštovao postpaid tarifu?!?

Ne razumem ostale koji se na to pozivaju kao da je to moralno pravo svih drugih da urade i predju sa prepaid na postpaid dok su izrodi oni koji i dalje koriste prepaid .... i još kada se pojavi neko pa krene da priča o suštinama?!?

Nastavak poslovice sa prethodne strane(da komšiji crkne krava): "ali da crkne i moja kako komša ne bi tražio mleka za dete od mene"!
« Poslednja izmena: 23. Maj 2007, 20:47:47 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
 Smile Smile Smile Smile

.....a pazi ovo za prepaid korisnike , kupnjom nadopune od 200 kn ( 27.5 eur ) na bankomatima , dobiješ još toliko gratis na račun , znači platiš 27,5 a dobiješ 55 eura na račun .  Smile Smile




Simpa e-bon
« Poslednja izmena: 23. Maj 2007, 20:34:17 od nikola34 »
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Apple iPhone
cini mi se da ima tako nesto sad i kod nas, uveo Telenor!
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
Citat
Sustina je u tome da prepaid korisnike treba naterati da predju na postpaid,jer nijedan operater ne zivi od prepaid-a.

Gdje si ti to čuo ??

U svim zemljama u regiji su prepaid korisnici barem 3x brojniji od postpaid korisnika.

Hrvatski operateri  ( VIP i T Mobile ) imaju oko milion korisnika prepaid i oko 280 000 korisnika postpaid kartica svaki od operatera .

Kod nas prepaid korisnici kod novog operatera ( Tele2 ) razgovaraju za 0.5 kn po minuti ( 0,0689 eura / minuta ) prema svim mrežama , mobilnim  i fiksnim što je jeftinije od ijedne postpaid traife kod druga 2 operatera . Knock-out tarifa ....link

T mobile omogućava kupnju GPRS paketa prepaid korisnicima po cijeni od 2 eura za paket od 5 MB  web'n'walk paket za prepaid korisnike ...link , što je sasvim dovoljno za pregledat mailove na mobu i IM aplikacije - mjesečno. Može se kupit neograničeno paketa .......

Postpaid paket je dosta jeftiniji 100 kn 1 GB ( 13.5 eura ) web’n’walk XL ali prepaid korisnici su itekako "pažena i mažena" kategorija .

Razvoj usluga za prepaid korisnike ima najsnažniji rast upravo zbog ogromnog broja korisnika.



  Vi niste Zapad Smile Smile Smile
To su ti pravi pravcati poštovaoci društvene svojine i poziv na društveno koristan rad(čitaj: mesečna postpaid pretplata) koji će tako održavati javno dobro(MTS) ljubi ga majka - pravi patriotizam. Smile
Još kada bi to "javno dobro" znalo da postoji neki narod koji se zove Srbi i još žive u državi u kojoj je ono i osnovano .... pa da tom napaćenom narodu ustupi i neke povoljnosti umesto što ga ucenjuje dok mu tamo neki tudjin "priskače u pomoć" i nudi nešto više i bolje od njegovog bližnjeg .... šta reći, a ne reagovati ... plakati ...?!?

Ja stvarno ne znam da objasnim zašto bi neko branio nekoga ko mu uzima novac tj., naplaćuje uslugu, ucenjuje ga monopolom, uvodi takse na ovo, takse na ono ... jeste li zaboravili koje su sve trikove komunjare izvodile i koje su sve takse ubacivale u postpaid račune?!? Neko bi rekao prošlost?!? E pa nije, jer se eto i ove demokrate poslužiše metodama komunista i uvedoše u račune za struju TV pretplatu ... zašto bih više verovao sistemu u Srbiji i poštovao postpaid tarifu?!?

Ne razumem ostale koji se na to pozivaju kao da je to moralno pravo svih drugih da urade i predju sa prepaid na postpaid dok su izrodi oni koji i dalje koriste prepaid .... i još kada se pojavi neko pa krene da priča o suštinama?!?

Nastavak poslovice sa prethodne strane(da komšiji crkne krava): "ali da crkne i moja kako komša ne bi tražio mleka za dete od mene"!
  Stvarno ne razumem cemu zapadanje u  vatru? :shock:Samo sam napisao sta je cilj naseg operatera - navuci ljude na postpaid.Niti sam hvalio Telekom,nit` kudio tvoj Telenor,samo sam prosto opisao o cemu se radi.To sto je moje privatno misljenje(bazirano na suvim brojkama),da odrastao covek koji sam zaradjuje,nema sta da trazi na prepaid sistemu,jer ga sve kosta vise(razgovori,sms...),jeste potpuno druga stvar o kojoj se u ovoj temi ne raspravlja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.