Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ispunjava li se proroštvo nad srbijom leta Gospodnjeg,1989.  (Pročitano 10018 puta)
Svakodnevni prolaznik


pozdrav svima

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 363
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6070
Brate,sta isprica od te 1989 godine proslo je 19 godina sta se desilo nesto dobro ja verujem i u boga i u cuda ali i dalje imam sumnju uostalom videcemo sta ce biti pa cemo se cuti verujem u svevisnjeg ali neverujem politicarima pogotovune u to da su se amerikanci ,,toliko pobozni ,,molili bogu da bi bili takvi kakvi su ,,mozda se mole nekom drugom,, boze me oprosti a sta bese da ce nas ostati koliko ispod sljive mora biti da ce mo mi ostati a nikog drugogf nece biti . Koje kosovo rodo kad njihova zena rada 8 9 10 i vise a mi po 1 2 deteta jer za nas drzava nema pomoc a dole i dan danas pomaze srbija obecava radna mesta a mi slepci idemo na mitinge neko iz rodoljublja neko da iskoristi besplatnu voznju da posete familiju a neko da bi krao ,lomio palio i opet ce to platiti narod
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
utvara koju sam video na žalost se odigrala nad ovim narodom.ubijanje dece (čedomorstvo)kosi ovu naciju.šta crkva kao prvi odgovorni činilac za taj greh čini?ona viče bela kuga,ali to nije Božija promisao za greh.svako ko čini taj greh treba biti anatemisan a ne samo reći nemojte činiti i vikati na belu kugu.to ih na žalost izdaje(crkvene vođe)da oni samo žale za izgubljenim novcem nad svakim čedomorčetom ,jer nema ga na broju za kesu,iako i tim činom čine bogohulnu stvar,jer Pismo najpre ne poznaje krštenje male dece,a potom ni po koju cenu se ne sme nikom krštenom naplatiti ni para za krštenje!najposle milioni se slivaju za zidine pune idola,čega radi samo ide gnev Božji na naciju,mesto da se novci daju za dečje dodatke i zaposlenja  i tako pomogne rast nacije.i kosovski albanci su u tesnoj koži,ali su spremnu na viši cilj,na žrtvu,oni samo sramote neku nazovi "pravu veru"koja ubija na stotine hiljada dece,i možda je prva u svetu po tom zločinu.
utvara koja mi je ukazana opominje ovu naciju da se pojedinačno preispita što veruje i koga sledi?!savetovao bih svima da pažljivije pročitaju temu.možda će svakome jednog dana ta poruka neba zatrebati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Sony xperia
Cek, cek, sad' i utvaru si video, koja se brine nad sudbinom Srba ???  Pa jer rece prvo da si se izlecio, sada zabrinuta utvara, ima li jos nesto ??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
utvara se brine nad slepilom nacije.opominje i zove nazad ka Hristu,dok je još čas.grešno stanje donosi konačnu propast paklenu.ne razumevati da se sveto Pismo ne može držati uz grešnost jeste smrt.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Teško da utvare i razni duhovi koje viđaju ljudi služe Isusu.Pogotovo što Isus jasno upozorio da će razni duhovi satanski hteti prorokovati preko ljudi,nebi li ih zaveli,zato treba izbegavati svaku utvaru koji hoće da za njega prorokujemo.Lepo opisano karakter antihrista.Sa njegovih ustiju će silaziti med i mleko,ljude će ujediniti kako bi ih pridobio i zaveo,zatim će pokazati pravo lice i satrati i ono malo dobrote što čovek ima u sebi. Treba biti vrlo oprezan i oslanjati se samo na snagu i poruke Isusa,a nikako na utvare bilo koliko lepo upakovani bili te poruke.
Uostalom nama Isus jasno i precizno dao opis koje strahote ćemo imati,i dao nama na znanje da sve to mora da se desi. Stoga nikakve utvare nisu potrebni za ono što nama Isus već jednom dao.
« Poslednja izmena: 29. Feb 2008, 16:08:55 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
niko ne govori utvare koje je već Isus gvoorio.ali Isus je rekao da će on davatio darove duha,jezike,proroštva,iscelenja u sva vremena do dolaska njegovog. da li su utvare koje je imao pavle nakon je Isus uznet bile suvišne?Bog jasno napominje da će  upravo lako biti prepoznato vreme kraja,jer će biti izliveno dosta utvara i snova a naravno i opreza,no ako se utvara  obistinjuje kao što se obistinila utvara oko rata u staroj jugoslaviji,onda možemo uzeti da je ona od Gospoda. dalje kaže da iznad svega toga mora se proveriti da li je Reč govorena od onog ko priča utvaru doista ispravna.to su merila.a na drugoj strani,reći za utvaru koja je od Boga da je od satane je najveća opasnost da se huli na svetoga duha što je neoprostiv greh.Bog je isti juče,danas i do vijeka.kako onda Bog više ne deluje kroz utvare ili kroz iscelenja. što reći da je ponovo na molitvi pre pet dana dato jasno svedočanstvo u beogradskom centru kliničkom da je čovek izbavljen od rakovine.to nije prvi slučaj izbavljenja od neizlečive bolesti.da li je to Bog ili čovek?
tako i viđena utvara jasno opominje naciju da se vrati Reči Božijoj.da se kloni greha.moj savet je da svako ko čita pazi na govor  Božiji jer mu to može spasti život i dušu dovesti u Carstvo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Mi netrebamo da umišljamo da smo Apostoli.Ako sam dobro razumeo posle Isusa i njegovog Jevanđelja i Apostola Bog više nije slao proroke na zemlju.Pošto je nama dato kroz Jevanđelje sve što je potrebno spasenju, treba samo da ga ostvarujemo.A drugi dokaz su upravo oni, koji će u Isusovo ime prorokovati i hteti da uđu u Carstvo Nebesko.Isus će takvima reći " nikada vas nisam znao,idite od mene koji činite bezakonje" Matej 7,22,23
To što neko ima snove i neke vizije,to se odnosi isključeno na njega,i nikako na druge osobe.U suprotnom mi činimo bezakonje kao što Isus rekao.Jer će mnogo proroka biti u zadnjim danima,ali nijedan od njih neće biti od Boga.Jer reči Isus donosi sa sobom uz njegovim prisustvom,a nikako višre preko proroka.
I nemoj da ti zavara lepe reči utvare.Vuk u jagnječoj koži.Takvi bili i fariseji sveštenici i u Isusovo vreme.Jesu slavili ime gospoda,jesu pričali lepo.Ipak su služili đavola i poslali Isusa na krst.Zato te neka reči lepi da te ne prevare.Oteraj sve  te utvare i čekaj Isusa u čistoti svoga srca,bez utvare i njihovih objava.To što si ti imao u viziji,nama Isus dao u mnogo više detalja,a utvara isto to ponavlja nebi li nekog zaveo.Ali sigurnije da mi slušamo Isusa neko utvare.
A za isceljenje i čuda opet da te ne prevare.U mateju 7,23 jasno piše da će đavolje sluge u Isusovo ime prorokovati,đavole će izgoniti,i njegovim imenom mnoga čudesa činiti,samo da prevare ljude.Zato da te to ne zavara,jer će u Carstvo Nebesko ući samo oni koji neće podleći ovim prevarama.
« Poslednja izmena: 29. Feb 2008, 23:56:52 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Mi netrebamo da umišljamo da smo Apostoli.Ako sam dobro razumeo posle Isusa i njegovog Jevanđelja i Apostola Bog više nije slao proroke na zemlju.

loshe si razumeo - hint:jovan ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke leet
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
doista si loše razumeo. proroci sežu do jovana tačno,ali proročki dar kao i ostalih  nekoliko darova nisu "zakržljali " već su upravo dati verujućima,za sva vremena ako pažljivo čitaš sve Pismo,a ne citate kao što radi đavo u kušanju Isusa u pustinji.matej ,7.govori za proroke koji čine bezakonje nakopn što prorokuju.bezakonje je izvrtanje Božjih započ.-vesti,činjenja greha.Isus ne kaže tu da će biti prokleti koji čine čudesa,jer je on izabranima to obećao,kao onima koji su verujući,kako stoji u jev.po marku 16.glave(čitajmo to mesto),već kaže za one koji krše zapovesti.tima neće pomoći što su čudesa mnoga u njegovo ime činili.to su dve sasvim različite stvari.jedna takva koju izgovaraš čini da huliš na svetoga Duha.tako verujući ne mogu sebe potvrditi kao verujući,ako ne primaju takve znake(marko,16.)Isus je upravo farizejima rekao da imaju hulu neoprostiv grerh na Svetoga duha,jer su na čudo iscelenja rekli da je od đavla.on im je rekao da kad sinovi njihovi to isto budu činili,oni će im biti sudije.dakle kad to bude išlo dalje u njegovo ime,kako je obećao,a oni to odbace to će im biti na sud.utvara koju sam video,jasno se ispunjavala počev od godinu dana nakon vieeđenja,i donosi svakom čoveku opomenu da veruje Hrista i jevanđelje,.da ne stoji u tami-grehu,već u svetlu istine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ok, sve najbolje.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1515
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Pa to i govorim. Posle Apostola,Bog više nikog nije postavio za proroka.A Jovan je bio Apostol kao i prorok.I posle njega niko više. Šta sam tu onda loše razumeo. A Jevanđelje meni nije samo citat,već jedinstveno delo i jedino učenje za spas naše duše,i ništa u Svetom Pismu nemože da se uporedi ili da se izdiže iznad reči Jevanđelja.
A što se tiče bezakonja. Pa zar nije bezakonje ako neko sam sebe proglasi prorokom bez saglasnosti Božjeg. Zar to nije hula na Svetog duha? Nije Isus rekao da neće ući u Carstvo Nebesko jer su posle prorokovanja bezakonje činili, već samo zato što su u Ime njegovo prorokovali,pročitaj ponovo da nestavljam citat. Pa nemože nekom da ćefne da umisli da je prorok i ajde da u Ime Boga prorokuje,a da njega ljudi moraju da slede.Spas moje duše sigurno nebi rizikovao za takvog čoveka,pogotovo što imamo Jevanđelje kao jedini put do spasenja.Samoproglašenje za proroka je hula na Svetog duha i bezakonje koje pominje Isus. Zato je rekao da neslušamo ako neko kaže da je ovde Isus i da ga čuje.Jer on uskoro dolazi i doneće ono što hoće da kaže,a neće proroke da šalje sada u zadnjim vremenima.Zato isto su sasvim različite stvari kada nekog Bog poziva da prorokuje,i onog ko umišlja da je prorok.
A za utvaru da te pitam,dali tebi on rekao nešto što nama Isus zaboravio da kaže. Zar Isus nama nije rekao sve, da će u poslednjim danima reke i vazduh biti zatrovani. Da nećemo smeti piti i jesti jer ćemo se otrovati ili ćemo umreti od žeđi i od gladi.Isto tako rekao da će u te dane prvo ustati narod na narod,pa zatim carstvo na carstvo.I rekao da se neplašimo jer to sve mora da bude.I tek onda će doći nevolja koju čovek još nije doživeo u svojoj istoriji.Pa Isus je sve ovo predvideo što se događa danas,po čemu su onda reči utvare močniji od Isusove.Pogotovo što Isus daleko preciznije opisao događaje od onog što sam sada napamet izcitirao.
Ja mislim da Isus nije rekao da slušamo utvare,već da se Bogu molimo i da se Isusu obratimo.Ničemu više.
Ali opet svako bira svoj put spasenja.
« Poslednja izmena: 02. Mar 2008, 01:13:12 od Pirox »
IP sačuvana
social share
Skrab.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.