Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ispovest majki iz Indije: Muče nas dok ne rodimo dečake  (Pročitano 10146 puta)
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
Citat
Ne, ti samo pokusavas da se boris protiv Prirode..
Ne, borba protiv prirode je sto mogu mirno da se sire po svetu.Neka zive kako hoce, ali kada bi morali da se bore za nove teritorije, ili da zive jedan drugom na glavi, sigurno bi ih manje bilo.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Citat
Ne, ti samo pokusavas da se boris protiv Prirode..
Ne, borba protiv prirode je sto mogu mirno da se sire po svetu.Neka zive kako hoce, ali kada bi morali da se bore za nove teritorije, ili da zive jedan drugom na glavi, sigurno bi ih manje bilo.

Tacno tako.

i ja uopste ne znam ko moze ekstremtnu ekspanziju neke nacije i unistavanje planete da smatra prirodnim(Prirodom)

Mislim,to sto Anea kaze je ko kad bi ekolozi pricali kako je dobro krciti sume jer... pa,eto,dobro je...  Smile jer mi tako kazemo.  Smile

mislim...kontradiktornost na nivou.  Smile
« Poslednja izmena: 01. Jun 2011, 12:35:47 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
E,da,jos nesto...


Indija je trenutno(jos odavno) zemlja sa najvecim brojem poginulih na putevima u toku godine(Kao sto rekoh-oko 1000 na dan) u svetu.

Imate tri pokusaja da pogodite koja je druga zemlja.  Smile pomoc: pocinje sa slovom K.  Smile
« Poslednja izmena: 01. Jun 2011, 12:41:26 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Apple iPhone SE 2020
Nisam znao da su imbecilnost,mravlji mentalitet kod ljudi,i teznja ka samounistenju prirodne stvari...  Smile

Da.
Ljudi su samo zivotinje koje govore nasim jezikom. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Nisam znao da su imbecilnost,mravlji mentalitet kod ljudi,i teznja ka samounistenju prirodne stvari...  Smile

Da.
Ljudi su samo zivotinje koje govore nasim jezikom. Smiley

aha...

imbecilnost = genijalnost.
termiti = ljudi => sisari = insekti.
i samounistenje = osnovni nagon svih zivih bica na planeti,odnosno samounistenje = super(prirodno,normalno...)

« Poslednja izmena: 01. Jun 2011, 12:45:11 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne, nisi lep kao Dzoni... njemu bih dopustila da se razmnozava.. Smiley

Mislim da precenjujes druge nacije i kulture... pri tome mislim na zapadne nacije i kulture.. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Ne, nisi lep kao Dzoni... njemu bih dopustila da se razmnozava.. Smiley

I ja.(mislim,ne sa mnom.  Smile (da stavim ja disclaimer,sto je sigurno,sigurno  Smile )) On covek ne zeli copor dece.   Smile Ne leci svoje komplekse i frustracije okotom i nadanjem u sinovljevu milostinju.  Smile Takvi slobodno nek se razmnozavaju.  Smile

Mislim da precenjujes druge nacije i kulture... pri tome mislim na zapadne nacije i kulture.. Smiley

da,ja sam opste poznat po tome... evo,ovde se vidi kako velicam divan nacin razmisljanja koji danas imamo zahvaljujuci divnom zapadu...

Citat
Smesno je koliko je sam kapitalizam,i zapadnjacki sistem,smesan

S jedne strane se sere o tim zakonima fizike,a s druge strane,kad je kinta u pitanju,to odjednom ne vazi.
Jer,eto,nema veze koliko je covek vremena,rada i energije (a to su sve fizicke velicine) utrosio u nesto.Ako je valuta u kojoj on "drzi" tu svoju moc manje vredna,onda je i njegov rad manje vredan.
Tj. onda ispada kako on nije ulozio toliko i toliko napora i rada,nego manje...

Mislim,alo... Pa,majku mu,gde je onda taj rad?Gde je ta energija? energija se ne moze stvoriti,niti unistiti,vreme takodje.Tako da gde su onda?


Drugim recima-nikoga ja niti precenjujem,niti potcenjujem.Samo sam objektivan.  Smile

To sto mi se nesto ne svidja kod neke zemlje(ili rase ili kulture),ne znaci da mi se ne svidja nista.I obratno.
« Poslednja izmena: 01. Jun 2011, 13:01:52 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Apple iPhone SE 2020
Opet sarkazam... nemam pojma zasto...

Sad da se igramo psihologa, pita bih te jel se ti razmozavas? Smiley

Ali... posto se ne igramo psihologa, a i nesto ne verujem da je Frojd stvaran lik, preskocicu to...

Stvar je prosta... kulture se razvijaju, propadaju i nestaju... dolaze nove...
Pobedjuje onaj brojniji, koji je samim tim i dominantniji... tako da... ne vidim zasto bih se nesto preterano uzbudjivala sto se Indijci i Kinezi umnozavaju, kad mi sami belci ne zelimo da odustanemo od komfora i od ulaska u fertilni period stvaramo decu...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Ne,to je bilo cisto da ti pokazem da ja uvek kazem sta je to sto je lose i sto bi trebalo popraviti,a ne da jedne velicam,a druge pljujem.

Stvar je prosta... kulture se razvijaju, propadaju i nestaju... dolaze nove...
Pobedjuje onaj brojniji, koji je samim tim i dominantniji... tako da... ne vidim zasto bih se nesto preterano uzbudjivala sto se Indijci i Kinezi umnozavaju, kad mi sami belci ne zelimo da odustanemo od komfora i od ulaska u fertilni period stvaramo decu...

Prvo-a jel shvatas ti da je jedno to kada jedna kultura/nacija smeni neku drugu na svetskoj sceni,a drugo to kada je ta nacija toliko tupava i pohlepna,da ce uskoro da unisti taj isti svet,i nece imati cime da vlada,ali je previse tupava da bi to shvatila?
Jel ti razumes o cemu pricas? Pusti me tih tvojih prica,cuo sam te i prvih 20523956 puta-"zuta rasa ce vladati svetom".ok,fino.Lepo sto ti se svidja to.Al pusti me toga.
Ja tebe pitam-koja je poenta borbe za svetsku scenu ako te scene na kraju nece biti posle tvojih akcija? Cime da se vlada? Gomilom nezaposlenih,siromasnih i bolesnih ljudi? Jel to ono za sta vredi unistiti ne samo ostale rase i nacije,nego i ceo svet?

I drugo - ma,koji mi "belci"? Smiley Sestro,ti uporedjujes zivot jednog Srbina sa zivotima zapadnjaka.
Kakav komfor,bre? Smiley

Sta,to sto zelimo da imamo najosnovnije stvari popur vode,struje,prevoza,posla i zdravstvene zastite,to je komfor? O cemu pricas ti,pobogu?

Sta,to je ona logika "za nekog crnca u Africi i to je mnogo".Pa,jeste,da.Ali,i za nekog Amera,to je nista.  Smile
Zato me molim te postedi tih prica.  Smile

Na kraju cu da saznam da su svi belci u stvari ameri/zapadnoevropljani i da svi zive ko carevi...  Smile nemoj,molim te...  Smile
« Poslednja izmena: 01. Jun 2011, 13:16:16 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Apple iPhone SE 2020
Komfor. Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.