Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:20:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: islamistan u moskvi  (Pročitano 9289 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
@ramon23 ni ja se ne slazem sa njim ali ti si lupio veliku glupost  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Dobro, mozda sam se malo zaneo, ali svakako nije veca od gluposti o "arijevskoj rasi", to je glupost nad glupostima.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1223
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple iPhone 5
Jevreji u NDH, romi, Smile Smile Smile kako lupas i izmisljas, ne mogu da verujem, moja baka i njen rodjeni brat su preziveli Jasenovac i znam sve price o tome
Jeste, ja znam jednog norveškog rasistu koji se zgražava nad Slovenima. Zato me stvarno nervira kada naši ljudi propagiraju neku bledoliku čistotu.
A to me takođe ostavlja sa jakim utiskom da nemaju pametnija posla. Kad god čujem o "jevrejima" koji nas kontrolišu, to mi je kod za "nezaposlen sam."

Naravno da crnci liče na gorile, ali belci liče na niže vrste majmuna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.25
Jevreji u NDH, romi,  Smile Smile Smile kako lupas i izmisljas, ne mogu da verujem, moja baka i njen rodjeni brat su preziveli Jasenovac i znam sve price o tome, romi su tamo ubijani, a ne bili medju koljacima, nemoj da izvrces istinu i nauci istoriju makar srpskog naroda ako ne mozes nesto drugo. A u Ausvicu je takodje bilo srba iz Srbije kao i jevreja.

za tvoju informaciju ,a.pavelic je bio ozenjen jevrejkom ,josip frank je bio 100% jevrejin , 28 generala NDH su bili jevreji ,slavko kvaternik je bio ozenjen jevrejkom ....

shto se tiche roma : Likvidacije u Gradinama i Ušticama obavljali su ispočetka sami ustaše, a od 1942. pomagali su im i cigani. Osuđenici su morali sami da iskopaju dugačke i duboke jame, ustaše su ih skinuli do gola, izbili im zlatne zube ili zubala, pa je zatim žrtva morala da skoči u raku, gdje ju je dočekao ustaša ili ciganin, te ju udario maljem po glavi ili joj prerezao grkljan nožem.

ima josh ,tako da ne nastavljam dalje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
pa eto kako nasa "arijevska braca" vide nasu buducnost, u masovnim grobnicama, hvala lepo, pricaj tu pricu nekom drugom, mi srbi smo vec prosli tu skolu i naucili se pameti
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.25
pa eto kako nasa "arijevska braca" vide nasu buducnost, u masovnim grobnicama, hvala lepo, pricaj tu pricu nekom drugom, mi srbi smo vec prosli tu skolu i naucili se pameti

nisu to nasha arijevska braca nego hrvati zadojeni katolichanstvom (dakle semitskom religijom) u sprezi sa jevrejima i romima  Smile

 nasha arijevska braca su pre svega slovenski narodi - najvishe rusi o kojima se i govori u ovoj temi . zato mi i moramo zajedno sa njima da se borimo za ochuvanje nashih naroda ,nashe rase i zajednichke buducnosti  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
ma nemoj, a nemacki fasisti koji su te zaludeli teorijom arijevske rase, oni nas i zele u masovnim grobnicama, ne znas vise ni sta pricas, izgubio si se u nelogicnostima koje prosipas Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.25
ma nemoj, a nemacki fasisti koji su te zaludeli teorijom arijevske rase, oni nas i zele u masovnim grobnicama, ne znas vise ni sta pricas, izgubio si se u nelogicnostima koje prosipas Smile

 ne postoje nemachki fasisti ,nego nacional-socijalisti  Smile . mi jesmo pripadnici arijevske rase i to nam niko ne moze oduzeti . danashnji NS nisu protivnici slovena ,a chak i ako bi se pojavile neke hipotetichke budale koje bi bile shovinistichki raspolezene , od nas zavisi koliko cemo biti jaki da ih u tome sprecimo.

 s druge strane ,ako budemo podrzavali judeo-liberalizam kako ti zelish ,nece ni biti potrebe da nam neko kopa grobnice ,jer cemo sami nestati  Smile
« Poslednja izmena: 24. Jan 2008, 23:25:29 od bf_109_g_6 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Arijevska rasa ne postoji, to te neko slagao, i jos su te nasamarili da i nas zele sa njima, tuzno kako si naivan, tako su bili srbi naivni i pocetkom drugog svetskog rata pa su ko ovce isli na klanje, ali danas smo pametniji i ne nasedamo na vasu/njihovu fasisticku propagandu.
Smrt fasizmu, ku*ac komunizmu! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.25
Arijevska rasa ne postoji, to te neko slagao, i jos su te nasamarili da i nas zele sa njima, tuzno kako si naivan, tako su bili srbi naivni i pocetkom drugog svetskog rata pa su ko ovce isli na klanje, ali danas smo pametniji i ne nasedamo na vasu/njihovu fasisticku propagandu.
Smrt fasizmu, ku*ac komunizmu! Smile

sramota je kad neko ne zna ,a uchiti se ne da ...  Smile

 danas chak i pro-jevrejski nauchnici priznaju postojanje arijevske rase ...


http://en.wikipedia.org/wiki/Aryan_race
http://en.wikipedia.org/wiki/Aryan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:20:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.