Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:50:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iskustvo sa prodajom Kirby-a  (Pročitano 24616 puta)
Superstar foruma


после ј...ња нема к...ња

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 54903
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Samsung 1202
rip kirby je zakon
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Putuj Evropo,ziveo svinjokolj

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 286
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 2652
 Cudan je to soj,beskrupulozan,arogantan...
  Ne moze to svako da radi.Razumem  da je to skupa roba i da oni nekako moraju da dodju do kupca,ali sredstva su im ljigava.Navalentni su kao sektasi.Pokusala sam to malo da radim,bila na obuci,ali mi se nije svidelo.Shvatila sam vrlo brzo da nisam za to.Nisam od takve gradje,s duznim postovanjem prema svakom ko uspe i napravi dobar posao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 841
Zastava Ниш
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
HTC U 11
   Pre 2-3 nedelje zvoni meni lik na vrata i pita me da li me interesuje dubinsko čišćenje i pranje tepiha. Ja sam mu odgovorio da nisam zainteresovan jer sam relativno skoro oprao tepihe. Zamolio me je da mu potpišem jer ima kao neki bonus ako sakupi više potpisa. Potpisao sam mu i on je napisao moje podatke (adresu, broj stana...) i otišao.
   Posle par dana zvoni meni fiksni telefon i ljubazna dama mi kaže "Čestitamo, dobili ste nagradu, dubinsko pranje i čišćenje jednog komada nameštaja i jednog tepiha" što mi je došlo kao kec na desetku jer sam planirao da operem ugaonu garnituru. Dogovorismo se mi oko termina.
   U dogovoreno vreme dođe devojka i neki mladić koji očigledno uči posao od nje, i unesoše dve velike kutije na kojima je pisalo Kirby. Zamoliše me da spremim svoj usisivač, jedan peškir i nož. Tada mi je bilo jasno da se radi o prezentaciji. Rekao sam joj da nisam očekivao prezentaciju nego uslužni servis za pranje i čišćenje a ona mi se Bog zna koliko pravda da nije do nje nego da je taj njen kolega koji mi je dolazio na vrata loše nastupio. Pomislih "ok, naseo sam, progutaću kosku i odslušaću prezentaciju, makar ću dobiti čišćenje ugaone garniture".
    Prvo mi pokazuje neke dodatke za masažu, šmirglanje, poliranje... i ko zna šta sve od priključnih uređaja što me uopšte nije zanimalo ali sam strpljivo čekao čišćenje.
   Prezentuje ona meni kako je njena mašina efikasnija u usisavanju tepiha od mog usisivača iako je tri puta slabija od njega tako što je usisala jedan deo tepiha mojim usisivačem pa onda isto to mesto usisala njenim. Nisam ni očekivao da će filter u Kirbyju biti čist ali to mu ipak ne opravdava cenu 20 puta veću od mog usisivača.
   Konačno je prešla na garnituru, opet je usisala deo garniture i pitala me da li želim da ja nastavim do kraja. Videh da moram sam da odradim posao ako želim čistu garnituru. Uzeo sam onu rotacionu četku i očistio. Sad očekujem pranje a ona mi je samo pokazala penu koja se koristi za to, odstoji pola sata i onda se usisa.
   Vrhunac je bio kad mi je tražila da usisa dušek u spavaćoj sobi. Nisam joj dozvolio, jer je spavaća soba moj intimni kutak i ne dozvojavam nikome da mi zaviruje tamo. Ona je zvala svog menadžera da mu kaže kako njen domaćin odbija čišćenje spavaćeg ležaja (inače ga je zvala kad je došla kod mene, kad je počela prezentaciju, kad sam joj odbio ulazak u spavaću sobu i na karaju kad je završila prezentaciju, i uvek istim rečima: "Halo gospodine Roberte, ja se izvinjavam, Ana ovde, jeste li u gužvi? Ja samo da vam javim da...")
   Posle završene prezentacije rekla mi je cenu za osnovni komplet  1980 evra a sa svim pratećim priključcima oko 2600 evra pravdajući ovoliku cenu izuzetnim kvalitetom i garancijom od 3 godine i 40 godina besplatnim servisom. Zamolila me je da popunim neki upitnik i preporučim nekog mog prijatelja da mu održi prezentaciju. I to sam odbio jer nemam pravo da otkrivam tuđe podatke nekome tamo levom...
   Kakvim se sve prevarama služe ovakva i slične kompanije kako bi ti se uvukle u kuću i uvalile neku stvar! Da li je ovo pošteno i po zakonu??? Da li da ih tužim za prevaru???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Samo Sapun Srbina Spasava.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava USA
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
Samsung Galaxy S5 ACTIVE
@zinexy

Ovo kako si napisao i opisao, kao da si opisivao Ameriku a ne Srbiju. Od reči do reči. Sve više i više će biti ovakvih smarača treniranih da smaraju do iznemoglosti kupca gde na kraju kupac odustaje i plaća samo da bi ih skinuo sa vrata. Naš narod nije spreman na ovakvu vrstu marketinga i prodaje što novopečeni i zapadno evropski trenirani prodavci zloupotrebljavaju. Našem narodu je ovo novina koja je došla sa promenom sistema u Srbiji. 
IP sačuvana
social share
Od boljeg uvek ima bolje a od goreg gore.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:50:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.