Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:33:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iskustva tokom pijanstva  (Pročitano 15527 puta)
Hronicar svakodnevice


A friend with weed is a friend indeed.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 752
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Motorola C118
kod druga na zurci sam obucen skocio u bazen, novac, mobilni i cigare mi bili u dzepu, a sve je to bilo krajem marta kolko se secam, znaci nije bas bilo toplo. posle sam se tako mokar setkao po celoj kuci. sledece sto znam je da sam na stanici i cekam bus zajedno sa ljudima sto idu na posao... tragedija
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ум царује док снага не попизди

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 150
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.54
mob
Nokia 6600
после једне одличне журке на путу до куће пишао сам на патролна кола и плус пандур био у њима. Срећа успео сам да замакнем био велик паркинг а он јео нешто  Smile Smile иначе би ми то била трећа пријава и ноћ у супу и плус тужба. Наредних неколико дана сам се крио од пандура буквално јер нисам могао да се сетим лика тог из кола.  Smile Smile
IP sačuvana
social share

Народ је хтијо Божија је правда рађа се нова млада СРПСКА гарда. Данас су на Игману сутра ко зна гдје ал све што је српско сигурно остаје! СССС
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung S4
Jedan moj drug se toliko napio na drugaricinom punoletstvu da nije mogao da ide, tako da su ga morali bukvalno odneti kuci, a kod kuce njegovi prave rostilj i ceo komsiluk se okupio. Keva mu se hvali pred drugim zenama u fazonu moj Nikola je mnogo dobar decko i te price. U tom trenutku njenog Nikolu odvaljenog od alkohola kroz dvoriste nose cale i brat devojke kod koje je bio. Zamislite tu neprijatnu tisinu koja je usledila.
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 108
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung E900
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile & no comment... Rekla sam vec da nisam normalna...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 279
Zastava Buchs, Svajcarska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
SonyEricsson W810i
Sinoc sam izgleda sam ispraznio flasu vodke (40 %) mijesajuci vodku sa coca colom, i dobio crnu rupu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 496
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
mob
Nokia 
u pa da to je redovno... Ja ponekad zaboravim sta sam radila u toku neka 2h... Konverzacije redovno zaboravljam.
Sad sam se setila da mi je jedno jutro (posle razbijanja od alkohola) tata rekao da me je slucajno video u 5 ujutru (kad sam se vratila) da puzim po stanu... Ja se toga naravno nisam secala, ali sam rekla da su mi ispali kljucevi... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 279
Zastava Buchs, Svajcarska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
SonyEricsson W810i
Danas sam saznao vise detalja... Izgleda da sam probudio mamu negdje oko 3 sata jer nisam mogao da zatvorim vrata jer sam odmah okrenuo kljuc prije nego sto sam zatvorio vrata, pa nisam znao sta da onda radim. Druge kolege sto sam pitao sta sam radio su rekli da nisam pravio neki nered, da sam se manje ili vise normalno ponasao.

Nisam nikada morao da puzim, ali je cesto problem oko brava. Tako sam jedanput visio oko 10 minuta preko bicikla pokusavajuci da otvorim bravu... Opet je u pitanju bila ista kolicina vodke (7 dl), ali nisam morao povracati, niti sam bio mamuran.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
Ekskurzija.... Srednja skola.... Posle dosta alkohola, krenuo ja sa fotoaparatom da slikam po restoranu hotela gde je bilo neko ludilo...
Naletim do stola gde sede razredna, direktorka, i jedna profesorka, najgora u skoli i cirkaju.
Ja se namestam da ih slikam, al se ljuljam, pa mi u jednom trenutku rece direktorka, u sali:
Rasho, meni se cini da si malo vise popio?
Ja, ko iz topa, bez pameti:
Ne direktorka, nego ste vi pijani pa ne mogu da vas uhvatim koliko se ljuljate...
Okrenem se i odem...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 496
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
mob
Nokia 
da to je ludilozezanje... Joj a ja sam skoro nesto s drugaricom, iz fore, isla na koktele ujutru i bile smo malo pripite jer smo popile dosta koktela... Vracamo se busom u kome smo naletele na tetkice iz nase osnovne skole i koje nas se secaju iako su nas videle poslednji put pre nekih 4,5 godina... Onda smo upale u konverzaciju sa tetkicama i zezale se sa njima... jea... I pevale smo neki jazz u autobusu... Tetkice imaju oko 50 godina... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4634
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
mob
Samsung S4
Jednom prilikom sam se ispishao na sred diskoteke. Smile Smile
IP sačuvana
social share
 


Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 15:33:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.