Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:23:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iskustva tokom pijanstva  (Pročitano 15525 puta)
Svakodnevni prolaznik


Sa Zvezdom do smrti!!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 353
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.01
mob
Samsung Galaxy S
ne smem da pricam!!! Smile
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 6600
Pio sam sve i svasta, pica za koja niste ni culi... (verovatno). 2.5 godine nisam se posteno napio,ali zato.... Jedno vece sam pio koktele...Auuuu,ala su to zajebana pica... Lambordzini me je dokusurio... Desavalo mi se da krenem kuci u carapama sa neke zurke, u februaru mesecu, da padnem pored puta (malo da odspavam). Da se ne secam kako sam se dovezao kuci...Ima svasta... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia the best
dva put u zivotu sam bila '' pijana '' ako se tako moze reci , i jedino sto je smesno jeste da smesnije pricam - posto iovako brzo pricam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sine Modestiae

Zodijak
Pol
Poruke 3799
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
jednom sam posle pola kile viskija i pola kile uzoa isao i razbijao retrovizore redom niz ulicu
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
zaspala na klupi u svojoj bashti za jednu novu godinu i probudila se posle 45 minuta modra, jedva sam se povratila...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

pukla bruka po selu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 51
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia 6070
Izašao sam sa drugovima do grada , naravno ko i svaki put se olešio od alkohola. Kao i obično napravio budalu od sebe u gradu ali da ne davim o tome prećemo na stvar kad sam došao kući. Kako sam ušao na vrata keva je bila budna i ja kao da ne primeti da sam pijan krenem kao polako priču (jezik je naravno zaplitao) i onda kao ajd laku noć i otvorim vrata od ormana kao da uđem u sobu (orman je onaj drveni ugrađen u zid a odmah pored njega su vrata od sobe). Zamisli scenu, krenem da ulazim u orman a keva "Sine teško ćeš tu da zaspiš "  Smile
IP sačuvana
social share
Lava još nisam probao ali za mene je janje kralj životinja !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

pukla bruka po selu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 51
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia 6070
sad u subotu sam se toliko napio da sam pitao najboljeg druga "KO SI TI" ? Dakle ko bulja pijan i pazi sad idemo gradom i naiđemo na još jednog drugara ali on sa devojkom i kao da nas upozna i ja krenem kao tu da je muvam na šta ortak polako ali sigurno pizdi...... posle minut , dva pitam je ja da odemo na cugu i ona kao ajde i moli svog dečka (mog druga) i udjemo u obližnji kafić i aj ona popijemo po dve votke do ke njen dečko stajao pored i samo me "mrko " gledao. Na to njegovo gledanje ja mu onako u šali kažem "šta me gledaš tako mrko ko da si mi kurac drko" i on me odvali šakom u glavu , okrene se i ode. Ova ostala sa mnom na još kojem piću a drug skojim sam išao po gradu je nestao ne znam ni ja kad. Kad sam ga zvao sutra kao "GDE SI TI NESTAO BRE" on mio je rekao "Ti si idiot". Još se ljuti  Smile
Šta je bilo sa ovom ribom i ovim što me udario , stvarno neznam. Do sledeće subote  Smile
IP sačuvana
social share
Lava još nisam probao ali za mene je janje kralj životinja !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
SonyEricsson w950
Bio na splavu u rukavcu pre oko dve godine, napio se kao zver i upao u Savu. Jos da je voda bila cista, ali... Prijatelj me posle odbacio kuci, ali u ulicu pored, pa sam gologuz trcao do gajbe...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ne vjeruj ženi koja laže

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 17123
Zastava na obali mora
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia e72 + 6630
Jao koliko ih je bilo. ali kod mene to ide iz extrema u extrem :
-toliko se napijem da se nista ne sjecam,samo crne rupe u sjecanju
-napijem se dodjem nekako kuci pa padnem na stepenicama i sve probudim u kuci
-napijem se i zaspem u wc-u grleci solju
-napijem se i hocu da bijem konobara
-napijem se i napadam sve djevojke redom
-napijem se i dogovorim se sa drugom da idemo u disco ja vozim,dok me on ceka ja odem na neku klupu i odspavam do zore  Smile Smile Smile
-napijem se i sve redom castim pice i pojedine koje ne mogu ocima vidjeti
- napijemo se i snimamo telefonom kakve gluposti radimo,cega tu sve nije bilo....
ma sve u svemu haos, ne mogu se ni sjetiti svoh pijanstava i dozivljaja koliko ih je bilo (a nekih se uopste i ne sjecam) Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
jos neko vrijeme i ima da se sredim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
nikako da se nauchim da pijem,ostarah a od toga nishta Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:23:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.