Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:07:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iskustva sa prevozom Gea Tursa...  (Pročitano 15399 puta)
20. Apr 2010, 21:18:39
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 173
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Planiram da koristim njihov prevoz - kombi do aerodroma u Budimpesti... povratna karta bi mi bila 70e.
Nasao sam ih na internetu pa me zanimaju iskustva ljudi koji su vec putovali s njima...

I jos nesto, oko carine - jel me cimaju i carinici na aerodromu u Budimpesti ili samo ovi nasi na granici kada se budem vracao iz amerike???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
pffff gea turs  Smile

u 2 navrata su vozili od bg do sa tacno 12h (u jednom smjeru), tako da .. ako planiras da u budimpestu ufatis avion na vrijeme, onda je mozda bolje da trazis drugu opciju  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 173
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
pffff gea turs  Smile

u 2 navrata su vozili od bg do sa tacno 12h (u jednom smjeru), tako da .. ako planiras da u budimpestu ufatis avion na vrijeme, onda je mozda bolje da trazis drugu opciju  Smile

Sta je "sa"? Jel zezas ili stvarno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Alcatel One Touch
Zeza se stvarno... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 173
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Pa jel ima li neki drugi prevoznik??? Ja sam na netu nasao samo Gea Turs...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 531.2
mob
Motorola V3i
Planiram da koristim njihov prevoz - kombi do aerodroma u Budimpesti... povratna karta bi mi bila 70e.
Nasao sam ih na internetu pa me zanimaju iskustva ljudi koji su vec putovali s njima...

I jos nesto, oko carine - jel me cimaju i carinici na aerodromu u Budimpesti ili samo ovi nasi na granici kada se budem vracao iz amerike???

Znaci pusti ti cesaricu i Sa! To ti je druga drzava, nisu ni u evropskoj uniji ni na beloj sengen listi, a i Romanija je zajebana!

Ja sam koristio njihove usluge bar 10 puta! Nikada nikakvih problema nisam imao sa njima, niti na carini, niti cimanje, niti kasnjenje, niti dugo cekane! Moj ti je predlog da ih uzmes. Po sletanju aviona cekaces ne duze od sat vremena za polazak u SRB, a u odlasku neces cekati duze od 3.5 sata do poletanja aviona!
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Citat
Znaci pusti ti cesaricu i Sa! To ti je druga drzava, nisu ni u evropskoj uniji ni na beloj sengen listi, a i Romanija je zajebana!

Znaciiii brate, tebra, misim kapiras ono  Smile

*Nikola, ne zezam se, sa=sarajevo; dosad se nijednom nije desilo da je neko putovao na toj relaciji, a da je stigao za manje od 10h.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Koliko znam kombi varijante za Budimpestu su isle ok, i nije bilo problema... ali treba voditi racuna o terminima...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 173
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Imam jos jedno pitanjce --- koliko litara pica (rakije) i kesica supe mogu da prenesem po torbi, imacu dva koferceta...
Na internetu svuda imaju obavestenja sta i koliko moze da se stavi u rucni prtljag ali nisam nasao nista za torbe koje predajemo pri cekiranju...........................
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 6s
Ako se ne varam 2 litra zestine po osobi, 5 litara vina, karton piva.
Za supu, verujem, nema regulativa.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:07:59
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.