Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:19:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iskusenje  (Pročitano 7252 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Citat
dakle, da li je za neke normalno da prave ovakve izlete i jos da naidju na razumevanje sa strane partnera, koji je u neku ruku isti. jednostavno da ne mogu da si slome srca jedno drugome na taj nacin, i prihvatili su jedno drugo kao muzjaka i zenku, ne samo kao musko i zensko.
Smiley

ahm .. da, kao sto je za neke normalno da se tuku iz ljubavi.

znaci ti mislis da je to lose, otvorio si temu i rekao nam svoje misljenje i sad pitas da li je to nekima normalno?

 Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Simply the cool

Zodijak
Pol
Poruke 190
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
jeste. nije bilo ovo trazenje saveta nego opsto tema Smiley tudja misljenja da vidim  Smile
IP sačuvana
social share
sve sto treba da uradis da bi bio srecan je da se odreknes svega
samo tako ce ostati ono sto ima istinsku neunistivu vrednost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
A nije ti logicno da sasvim sigurno zasigurno postoje ljudi kojima je to ok?
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
Kad god ste u iskushenju "omlatite majmuna" 3 puta, pomazhe u 97% sluchajeva.  Smile
u kom vremenskom intervalu Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N97
Za redom ...  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung D830
potpuno je normalno da s' vremena na vreme zamislis sebe sa nekom drugom osobom, bez obzira u kom cinu .. ne vidim zasto se dize tolika graja oko toga  Smile Bog nam je dao sposobnost mastanja i hvala mu na tome  Smile

dakle, da li je za neke normalno da prave ovakve izlete i jos da naidju na razumevanje sa strane partnera, koji je u neku ruku isti. jednostavno da ne mogu da si slome srca jedno drugome na taj nacin
prijatelj mi je ispricao jednu pricu... Smile  dakle njegov ortak sa posla ima navodno normalan brak, medjutim on vara svoju zenu sa vremena na vreme, sad da li sa jednom osobom ili kako koja naidje ne znam Smiley , i sad njega pita moj drugar :,, kako to da te zena ne provali'', on kaze:,,pa lepo i ona mene vara sa drugim, nisam 100% siguran ali cini mi se da je tako, nemoj da me shvatis pogresno ali ja moju zenu volim i mi se slazemo extra''. Smile
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
to su malo bolesni odnosi ali ima i takvih brakova i veza mnogo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung D830
cak znam i za jos jedan slucaj , inace znam lika licno  Smile koji je rekao svojoj zeni :,, jel imas ti nekog ovako sa strane, ako nemas nadji slobodno i ja cu '' Smile Smile na sta se ona samo nasmejala... i dalje su zajedno...
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Simply the cool

Zodijak
Pol
Poruke 190
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
A nije ti logicno da sasvim sigurno zasigurno postoje ljudi kojima je to ok?
aha Smiley
i takvi ljudi mi deluju odvratno kad slusam o njima, medjutim, kad sam jednom upoznao jednu zensku o kojoj se govorilo da je takva, t.j. ne da vara nekoga nego da je jednostavno liberalna u tom pogledu, partner (ljubav) si je partner (ljubav), al seks si je seks. odusevila me svojim ponasanjem i licnoscu, doduse sinulo mi - kurva, ali ona kao osoba bez predrasuda mi je zracila mnogo pozitivno. a mozda uopste i nije takva nego samo je slobodnija, al uzimali su je jakim kolima, hmm... samo za izlazak pricali su neki. imala je decka ali liberalan i on, ako oseti da zeli i moze s nekim, slobodna je, bitno da voli njega... tako nekako, jebiga Smiley
IP sačuvana
social share
sve sto treba da uradis da bi bio srecan je da se odreknes svega
samo tako ce ostati ono sto ima istinsku neunistivu vrednost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Kada bi mi ljudi zaista bili ono za šta se izdajemo da jesmo*, nama ni ta famozna prevara ne bi bila tako strašan čin.

Ali jbg, tu je i ta famozna sujeta, odvratna povređenost, prokockano poverenje... itd. A to se sve može podvesti pod ''ljudska greška''.

Ah, trebalo bi da prestanem fantaziram o svetu u kom žive polubogovi, sa anarhističkim uređenjem, gde ljudi zaista imaju i koriste svoje moždane kapacitete.  Smile

* razumni, svesni toga da ljudi greše, da niko nije savršen, da je nekome prosto lakše da padne pod tuđ uticaj ili uticaj trenutnog afekta... etc, ima ravno preko 7 milijardi varijacija
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 03:19:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.