Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iskrvarila na smrt zbog pucanja cira, lekari dva puta pogresno procenili stanje  (Pročitano 3799 puta)
12. Jun 2006, 09:29:49
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
ISKRVARILA DO SMRTI!
Milena Tomović (59) umrla od krvarenja zbog pucanja čira, lekari dva puta procenili da nema potrebe za intervenciju!

KRAGUJEVAC - Milena Tomović (59) iz Kragujevca preminula je od krvarenja usled pucanja čira, iako su doktori dva puta procenili da nema potrebe za intervenciju! Njen suprug Dragoljub Tomović kaže za Press da će tužiti lekare kragujevačke bolnice jer je Mileni puna 33 sata bilo loše, ali joj niko nije pomogao! Na kraju je saznao od patologa da je njegova žena umrla od krvarenja kada joj je pukao čir na dvanaestopalačnom crevu.
Dragoljub objašnjava da je Mileni naglo pozlilo u četvrtak, 18. maja uveče, kada je osećala mučninu i počela da povraća.
- Mlađa ćerka i ja odmah smo je odveli u Hitnu pomoć jer je bila skroz onemoćala i požutela. Dežurna doktorka ju je pregledala i rekla da je to slučaj za hirurga. Čak nam nije dozvolila da je mi vozimo, već nam je dala kola. Čekali smo u bolnici dvadesetak minuta hirurga Dejana Paukovića, koji je pregledao Milenu - priča Dragoljub gledajući u nalaze i skrivajući suze iza naočara. Međutim, doktor Pauković je prepisao injekcije i procenio da sada nema elemenata za hitnu intervenciju i poslao je kući!
Jelena, mlađa Milenina ćerka, kaže da je majci bilo loše celu noć, pa su ujutru otišli kod privatnog interniste, koji je, utvrdivši da je Mileni hemoglobin 72, a normalan je 120, preporučio hitan odlazak u bolnicu! Na internom odeljenju Milenu je pregledao dr Nebojša Anđelković.
- Doktor Anđelković je moju majku pitao šta joj je, ona je jedva rekla da ne oseća bol, samo joj je strašno muka. Lekar mi se obratio rečima: "Vidite, nije joj ništa!" Kada sam mu ponudila da pogleda rezultate privatnog interniste, odbio je i zahtevao nove analize krvi. Za sat vremena stigle su analize, hemoglobin je bio još manji - 64! Doktor nije želeo da me sluša, nije čak ni primio znanju na koje lekove je moja majka alergična - priča Jelena Tomović.
Dragoljub i Jelena poslednji put su videli Draganu kada su je ostavili na odeljenju hematologije u petak uveče, gde je trebalo da primi krv. U subotu ujutru Milena je umrla, 33 sata od pregleda u službi Hitne pomoći!
- Na hitni poziv otišao sam u bolnicu jer sam mislio da treba da dam krv. Kada sam stigao, primio sam saučešće zbog smrti supruge. Patolog mi je rekao da mi je supruga umrla od krvarenja kada joj je pukao čir na dvanaestopalačnom crevu. Znači, iskrvarila je do smrti! Neverovatno je da su Draganu čak pitali veče uoči smrti da li želi dve boce krvi da primi odmah ili će u ponedeljak?! - kaže Dragoljub, i dodaje:
- Tužiću lekare koji su odgovorni za smrt moje žene. Pa, više od 33 sata ona se mučila! I laiku je bilo jasno da joj nije dobro, a oni su procenili da nema potrebe za intervenciju. Znam da ova tužba neće vratiti moju suprugu, ali se nadam da će možda nekom drugom da spase život - priča očajni Dragoljub.


Izvor: Press \ (M. R.)
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.