Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:02:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iskrenost-prijateljstvo!  (Pročitano 4323 puta)
28. Nov 2006, 13:51:34
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


sreca je u dvoje

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 10 10
Pozdrav svim buregdzijama!  Otvorio sam ovu temu sa ciljem informisanja i dobivanja vaseg misljenja o tome da li jos postoji ono staro,iskreno dobro prijateljstvo izmedju dvije osobe!Kada nekome mozes sve povjeriti,a da tajna ostane zakopana u dusi,da imas povjerenje u tog svog najboljeg prijatelja,ili je to sve iscezlo s vremenom!   Ja,iskreno da vam kazem,svasta sam nesto prozivio,pravi jedan film,u svojih 27 godina,imao sam i naj,naj prijatelja,pa mi na kraju "zabode noz u ledja",i on i moja djevojka,tako da sam uvjeren da se nikada ne treba vezati za nekoga,previse verovati nekome i otkrivati mu svoje tajne!  Nema vise toga,verujte mi,a ipak bi volio cuti i citati vase misljenje i iskustva!   Mnogo imam standardnih prijatelja,druzimo se,sve normala,ali secam se prije tog prijateljstva,kada sam verovao svom najboljem prijatelju i svojoj djevojci,kada smo bili nesto vise,nego sto znaju biti braca-odnos i to,a nista nismo u rodu,i tako na kraju-desi mi se to-"noz u ledja"  i to mi je od tada veleeeika skola!  Naravno,volio bih da je to moguce,da postoji ono pravo prijateljstvo,iskreno,iz srca i duse-ali siguran sam da toga vise nema-sve je sada"povrsinsk!"   Iskreni pozdrav svima vama,od iskrenog,i pomalo stidnog momka!   Hvala!

[Edit by SerbianFighter: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 28. Nov 2006, 13:52:32 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
zaboravi proslost,trpi sadasnjost,misli na buducnost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
Apple iPhone 6
prije otvaranja nove teme, trebao si procitati pravilnik Burek foruma http://forum.burek.com/index.php/topic,39392.0.html

i posebno obratiti paznju na ovaj dio
"Na Burek Forumu je zabranjeno:
- Pisanje teksta ili delova teksta ALLCAPS jer se taj nacin prema internet bontonu smatra vikanjem, a to ovde nije dobrodoslo. ALLCAPS je naziv koji se koristi za pisanje celog teksta velikim slovima. Ukoliko je neki tekst koji zelite preneti tako napisan, ili ste greskom to sami napisali, mozete tekst konvertovati koristeci Ms Word opciju Change Case koja se nalazi u meniju Format"
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


sreca je u dvoje

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 10 10
Ja se izvinjavam-nisam bas neki maistor sa komp...i internetom,pa cu pokusati da to popravim,pravilnik sam citao,ali ocito da nisam dobro "ukapirao" tako da ako ova tema ne moze biti na forumu ili ako je ne budem znao popraviti,izbrisite je,samo nemojte misliti kako je to ,ne daj Boze,nesto namjerno.Itbrisite,jer,ocito da za mene nije jos postavljanje tema.Hvala prijatelju na savjetu.
IP sačuvana
social share
zaboravi proslost,trpi sadasnjost,misli na buducnost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Sta tacno zelis od ove teme ?

Utehu ili nesto drugo ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 127
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Titanik mislim da si u zabludi jer ja imam takvog prijatelja,a za takvo iskreno prijateljstvo potrebne su godine pa ti se mozda zato cini da je sve povrsinski.
IP sačuvana
social share
Ja se ljudi ne bojim,vec onog sto je neljudsko u njima
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Malo je glupo da se razocaras u ljude zbog nekoga, u pojedinca mozes ali ne u sve ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


sreca je u dvoje

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 10 10
Izgleda da ste me pogresno razumili,ali nema veze!Naravno da se nisam razocarao u ljude,a pitam vas,samo za vase misljenje,vezano za naslov teme,iako se ja nikada vise ne bih vezao!   Pita me osoba da li trazim neku utehu???  Naravno da ne!  Trazim samo vase misljenje i iskustva u vezi ove teme-naslova!Pozdrav svima:)
IP sačuvana
social share
zaboravi proslost,trpi sadasnjost,misli na buducnost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Sta je tema , pravo prijatelstvo za koje znas da postoji i sam , ili to sto ti je devojka sada sa najboljim drugom ?  Smile

Razocarao si se u njega i u nju, naravno da postoji prijatelstvo.. postoje i ljudi koji te nikad ne bi ispalili ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


sreca je u dvoje

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 10 10
U pravu si prijatelju!  Jako sam razocaran,ali vise u tog prijatelja,manje u devojku,jer ipak cu ja naci devojku,ali prijatelja-tesko Bogami,jer opekao sam se i to dobro!  Pozdravcina!
IP sačuvana
social share
zaboravi proslost,trpi sadasnjost,misli na buducnost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia the best
naravno da postoji pravo prijateljstvo, samo treba naci pravu osobu i star resena. Kad verujemo pogresnoj osobi to je veliki problem, tada se mozda cak i ne razocaravamo u njega, vec u sebe, sto smo dozvolili da budemo ''nasamareni''.
naci ces i prijatelja, jer taj ti to sigurno bio nije  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:02:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.