Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:33:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iskrenost-prijateljstvo!  (Pročitano 4324 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


sreca je u dvoje

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 10 10
Verujte mi na rec!Dobro ,kod vas je drugacije mozda-u Beogradu,Srbiji,ali ovde je jako,jako tesko naci prave osobe za druzenje,iskreno prijateljstvo,otvoreni dijalog !  Ovde vlada lazno prijateljstvo-jedno ti prica,a drugo misli!Osjeti se u vazduhu!
IP sačuvana
social share
zaboravi proslost,trpi sadasnjost,misli na buducnost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia the best
Citat
Ovde vlada lazno prijateljstvo-jedno ti prica,a drugo misli!
u takvom slucaju je mozda bolje biti sam, ili biti kao oni...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


sreca je u dvoje

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 10 10
Ima i ta mesta!.
IP sačuvana
social share
zaboravi proslost,trpi sadasnjost,misli na buducnost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
moje zivotno iskustvo Smile
part I:

imao sam najboljeg prijatelja,stvarno dobrog prijatelja
 i pricali smo jedno-drugom svakakve dogodovstine,raznorazne tajne,slagali smo se
pomagali smo jednom drugom u nevolji,bili smo zaista vezani ~
ali visa sila nas je razdvojila i sada smo ok drugari
cujemo se poneki put i tako...

part II:

kasnije upoznao sam drugaricu koju napocetku i nisam bas nesto preterano gotivio,
malo me je davila ali vremenom sam je zavoleo (kao prijatelja) sve sam joj pricao
znaci sve moje najmracnije tajne kao i ja njene ona je znala.bili smo kao brat i sestra
cak su prijatelji okolo mislili da smo par,tad sam bio u jednoj vezi (ne mnogo ozbiljna veza) i kada je saznala za nju
napravila je veeeeeeeeeliku paniku,jer ako nisam svoje drugove uspeo ubediti da smo samo naj prijatelji onda samislite kako
da nju ubedim.vremenom poceli smo da se vidjamo prvo skoro svaki dan a kasnije retko koji dan da se nismo videli.
ako treba i ruku u vatru bi bez razmisljanja stavio za nju samo da zatrazi.sve na svetu mi znaci...
ali tu sam ja "uprskao" i zaljubio sam se u nju! nijednu osobu nevolim kao nju,a ona je tad bila pred raskidom
jedne duge veze a ja sam ceko negovoreci njoj nista da vidim sta ce vreme reci.
kad sam joj rekao,bila je u soku itd... da neduzim vremenom smo se smuvali i sad smo zajedno.
i dan danas sve naj mislim za nju i ako treba skocio bih ispred voza za nju ako treba,zivot bi dao zanju isto kao i ona za mene...



zakkjucak:

mozda sam malo zaobisao temu mozda mi je i zao sto sam na neki nacin ipak izgubio i nakboljeg prijatelja
ali iz mog iskustva dobrog prijatelja je zaista tesko naci i da bi se stvorile tako mocne veze potrebno je i vise godina.
da se raqzumemo,niko od njih me nijednom nikad nisu izneverili ako jesu to nije bilo nista vredno pazne i panike.
mislim da je stvarno dobrog naj-prijatela itekako moguce naci tesko ali moguce,
jos ih je teze sacuvati.
izmedju dva prijatelja je skoro uvek moguce naj-prijateljstvo i moze vecno da traje.
izmedju muskarca i devojke je naj-prijateljstvo takodje moguce ali je exstremno tesko odrazi tu vezu prijatelja
a da nepredje u nesto vise!

@titanik,mislim da si ti samo lose iskustvo imao po tom pitanju i ja mislim da treba da nastavis da pruzas ljudima sancu
ali sa oprezom jer covek ne da se menja nego ga i stalno upoznajes.

valjda ce ovo moje brbljanje bar malo pomoci Smile
i izvinite ako sam maaaaaalo oduzio Smile
PozZ! Smile
« Poslednja izmena: 04. Dec 2006, 19:26:14 od genije1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


sreca je u dvoje

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 10 10
jako dobar savet i lepa prica tvoja,koja me je podstakla na razmsljanje.Pozdrav
IP sačuvana
social share
zaboravi proslost,trpi sadasnjost,misli na buducnost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 7657
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
...pa genije Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


vera,ljubav ,nada

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12731
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Tel.Me 
evo ti moj savet dino,nalazis se na jednom mestu na kome mozes steci puno prijatelja,ja npr. sam ovde stekao prijatelje kojima stvarno,ali stvarno verujem.pa sta da ti kazem,batali ono interesovanje,imas teme i za te stvari i dodji da se druzimo i zezamo.vreme ce ti pokazati kome mozes da verujes.pozdrav i sretno Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


sreca je u dvoje

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 510
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 10 10
OK,Sandra,evo tek sad procitah tvoj komentar,a pre toga sam napisao par komentara vezano za "ona" interesovanja" i sada se kajem-poslusati cu te i od sada cu prema tvojim uputstvima da postupim,pa da vidim...ja mogu preci preko svega,jer sam svoj karakter dokazao mnogima,i ko sam i sta sam,i mnogi me cene ovde gde zivim,tako da ako mogu naci prijatelje,super i za njih a i mene,jer upoznati ce divnu osobu,a ja cu imati s kim da razmenjujem razna iskustva,osecaje,dozivljaje i dogadjajesto se tice ovog interneta i njegovog koristenja i u koje svrhe...,jer kad vec imam ovaj komp...koji sam kupio nedavno i kada vec koristim net,gledam da ga iskoristim u sto pozitivnije stvari.Pozdravcina Sandra,ugodnu noc zeli ti jedan iskren,karakteran momak,koji voli dusu u osobi,i gleda u dusu a ne u osobu!:)
IP sačuvana
social share
zaboravi proslost,trpi sadasnjost,misli na buducnost
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 19:33:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.