Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ISDN i zabrana dolaznih (zlonamernih) poziva.  (Pročitano 4109 puta)
02. Apr 2009, 01:51:55
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 841
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ovako, imam ISDN sa dve numeracije tj. sa dva broja...Desavaju mi se ucestali zlonamerni pozivi i to uglavnom nocu...Imam identifikaciju aktiviranu i pokazuje mi koji su to brojevi tih poziva i u pitanju su dva prepaid broja sa mreze 064. Taj koji zove odmah gasi karticu u uvek je nedostupan na tim brojevima. E sad mene zanima da li je moguce nekako konfigurisati ISDN uredjaj da zabrani pozive sa ta 2 broja? Da li mozda postoji odredjeni softver uz pomoc kojeg mogu zabranjivati dolazne pozive? Napominjem da ISDN modem (''Intracom Netmod'', grckog proizvodjaca) mogu povezati sa kompom preko USB-a. Ako neko ima slicna iskustva, neka kaze sta je najpametnije...Pretpostavljam da to treba prijaviti telekomu...Ali na sajtu stoji samo

http://www.telekom.nadlanu.com/PRIVATNI/Usluge.aspx?ac=solo&br=20

nikakve koristi nemam od ove informacije...Da li je neko koristio ovu uslugu i kakva su mu iskustva? Da li ovi u telekomu mogu konkretno zabraniti te brojeve ili kako to ide....? Hvala unapred...

 
« Poslednja izmena: 02. Apr 2009, 01:54:22 od presvega »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
HTC desire s
Pokusaj sa ovim programom...

CallerID Monitor


Citat
CallerID Monitor is a powerful full-featured Caller ID detection software that will turn your PC into advanced Caller ID device. Identify callers using CallerID Monitor before you answer to call. It uses your modem or ISDN adapter and Caller ID service provided by your local phone company in order to identify who's calling. You can use CallerID Monitor while you're online. If you have ISDN adapter, Call Waiting feature is supported. This way you can know who's calling while you surfing on the Internet! CallerID Monitor has an option to automatically block/reject incoming calls from callers you put in Black List.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
9813 - korisnicki servis... sve ce objasniti Wink
Sta vise... mislim da i u knjizici koja dolazi u isdn aprarat postoji uputstvo o tome kako blokirati odredjene brojeve, ali nisam sigurna...
Vazno je samo napomenuti da ne zelite da belezite pozive, vec da zabranite pozive sa tog broja...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 841
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Ok, hvala, proverio sam u uputstvu za ISDN, takodje i u uputsvu za Siemens ISDN telefon, ali nisam uspeo da pronadjem tu opciju, uglavnom se sve svodi na to ''contact your operator''...Probacu i ovim programom, a otici cu i do telekoma, mada, koliko ih poznajem, to moze da se oduzi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
HTC desire s
Nista te ne kosta da probas  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Ok, hvala, proverio sam u uputstvu za ISDN, takodje i u uputsvu za Siemens ISDN telefon, ali nisam uspeo da pronadjem tu opciju, uglavnom se sve svodi na to ''contact your operator''...Probacu i ovim programom, a otici cu i do telekoma, mada, koliko ih poznajem, to moze da se oduzi...

To moze da se oduzi, ali i ti moras da budes dosadan...
Doduse.. ja uglavnom imam pozitivna iskustva... kada sam pre dve nedelje prijavila kvar, majstor je dosao u roku od 2h, ispitao sve instalacije u i van stana i utvrdio da je problem do onih u stanu...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
HTC desire s
Uglavnom dosadjivanjem mozes da ih nateras da dodju! Inace nije samo slucaj kod telekoma tako nego i u ostalim javnim preduzecima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 841
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Otisao danas, kao rekli da ce staviti ''lovca'', pa ce da prate i da ako se to nastavi da je sve na njima, da ja vise nemam nista s' tim i da ce oni prvo da upozore taj broj i tako dalje i tako dalje...Interesantno da mi uopste nisu trazili da im kazem koji su to brojevi, iako ih imam zapisane i pokazao sam im papir...Sta znam, videcemo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.