Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:16:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Glasanje
Pitanje: Koji je bend po vama bolji?
Iron Maiden
Metallica
Idi dole
Stranice:
1 ... 52 53
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iron Maiden VS Metallica  (Pročitano 49139 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Glas za Metaliku, ali zajebi ti 91. i Black, zadnji pravi album je izašao 1988.

Morao sam Bookee
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia krntija
Citat
a ti mislis da su ljudi hejteri samo zato sto im se ne svidja Metalikin rad od 90-ih na ovamo?

Ne, ja mislim da su ljudi hejteri jer dolaze da stalno to podrugljivo ističu. Iznova i iznova. Kao da već ranije to nismo jedno 1328473853829497294013814819019019481848104810840184018041057992 pomnoženo sa 1010131948928529729859194819849819489194104910940194091049 puta čuli.

Sad zamisli da nakon nekog vremena odlučiš da se promeniš iz razloga jer eto došlo ti je, osećao si potrebu za nekom promenom, nečim novim, daškom svežine, šta god... smatrao si da treba tako... i tebi se to sviđa. Sviđa ti se taj novi izgled. Još dobiješ pohvale od ljudi, neki se oduševe, nekima tek sad postaneš super jer im se ranije nisi sviđao, neki ostanu ravnodušni, a neki kažu da im se ne sviđa ta promena. I ti kažeš "pa dobro, jebi ga, šta je tu je" jelte... I onda ti svakog dana sledećih 20 godina ta ista grupa ljudi ponavlja jednu te istu stvar - da si im se više sviđao pre nego li što si se odlučio za promenu i da sad izgledaš ko kurac. Ništa drugo, tu jednu te istu rečenicu.

I sad ti meni reci... jel bi cenio te ljude i poštovao ih kao svoje kritičare ili bi ih otero u tri lepe majčine?

Snimi sad komentar sa jednog drugog sajta

Citat
Ama ljudi mante se vise ovog propalog narkomanskog benda,boli njih kurac za sve nas vise.15 godina se slepuju na staru slavu,pocinju koncerte sa Battery i Creeping Death,nisu napravili ljudski pesmu pola veka.Americki glupi nazovi smekeri kojima je svaka druga rec fuck i shit,nosevi puni kokaina,ljudske rusevine i propali muzicari koji ni sami sebe ne vole vise.Toliko ima lojalnih metal bendova kojima teme chame po tri meseca da niko ne ostavi jedan post a vi navalili na pohabanu metaliku.

Kritičar svakako.

Citat
ali daleko od toga da moram da mislim da su uvek uber-bend samo zato sto ih ja slusam

A ko je to igde rekao?

Glas za Metaliku, ali zajebi ti 91. i Black, zadnji pravi album je izašao 1988.

Morao sam Bookee

Mrš  Smile

Inače, slažem se sa tom konstatacijom. To im je najbolji album po meni.
« Poslednja izmena: 22. Jun 2011, 15:40:51 od bookee »
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
Citat
Ne, ja mislim da su ljudi hejteri jer dolaze da stalno to podrugljivo ističu.
Pa sta ga znam, razlikujem hejt od kritike nekoga ko zaista to voli da slusa. Ovo sto si ti napisao sa drugog foruma je hejt gde se bas "pljuje" po bendu, kada se kaze da nisu kao sto su bili pre je vise kritika. Jedno je reci da je bend los, nikakav itd. a sasvim drugo da nije vise kao sto je bio pre. Prvi ga nece ni slusati, ovi drugi(kao ja), verujem da ga i dalje slusaju isti bez obzira sto smatraju da je neki 'kvalitet" mozda opao vremenom.

Citat
I sad ti meni reci... jel bi cenio te ljude i poštovao ih kao svoje kritičare ili bi ih otero u tri lepe majčine?
Imadoh situaciju pre par dana. Rekoh "Sta vas briga, meni lepo ovako."  Smile

Citat
A ko je to igde rekao?
Niko, cisto stavih kao moju konstataciju.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Nokia krntija
Citat
I sad ti meni reci... jel bi cenio te ljude i poštovao ih kao svoje kritičare ili bi ih otero u tri lepe majčine?
Imadoh situaciju pre par dana. Rekoh "Sta vas briga, meni lepo ovako."  Smile

Jel tako? Ček da se podsetimo šta si pre toga rekao

Kada bih morao da se odlucim izmedju dva rekao bih Mejdeni, upravo zato sto su nekako ostali svoji.

A opet, ti praktikuješ promenu. I što onda, ako imaš veći respekt prema onome koji je "ostao svoj", nisi ni ti "ostao svoj"?

I sad ćeš ti meni možda da kažeš tipa "da, al vidiš to je drugo, ovo je muzika, ne može to da se poredi... oni su se suštinski promenili, ne samo kozmetički" da te poštedim takvog komentarisanja, odmah ću ti unapred odgovoriti - nije tako.

Da je Metalika krenula da svira kantri sranja, mogao bi da kažeš da su se suštinski promenili, ali ljudi i dalje sviraju metal. I oduvek su svirali metal. Ko kaže drugačije, taj ne zna ništa o muzici niti metalu kao muzičkom pravcu.



IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
Ti shvatas da govoris o dve razlicite stvari, zar ne?

Jedno je dojam o sebi a drugo dojam o drugoj osobi. Ja mogu da napravim promenu i da se svidja meni a da se drugima ne dopadne, a isto tako i Metalika to moze. To sto se drugima ta promena svidja ili ne je stvar njihove perpektive.

Oni su se odlucili da malo nacine promenu. Kazem, meni cak i od tih famoznih 90-ih imaju dobre stvari(par stvari iz "Reload"-a, "I Dissapear" iz MI2...), ali jednostavno smatram da su bili malo kvalitetniji pre te promene.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 52 53
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:16:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.