Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Iron Maiden: Flight 666" premijera i u Beogradu!  (Pročitano 3146 puta)
03. Apr 2009, 18:37:48
Hronicar svakodnevice

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 536
Zastava BG-Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 2730
Nekome možda tema i nije baš za muzički podforum, ali ja sam siguran da jeste, kao da će nekoga ko nije fan Maidena da zanima ovaj film. Smile
Samo ja sam nešto čuo da karte neće biti nimalo jeftine, pominju se cifre od 800 do 1000 dinara.  Smile


Flight 666 sleće i u Beograd                
petak, 03 april 2009 17:12



"Iron Maiden: Flight 666", muzičko-dokumentarni film, koji prati britanske heavy metal legende tokom dela njihove "Somewhere Back in Time" turneje, snimljen u februaru i martu 2008. godine, biće premijerno prikazan u bioskopima širom sveta 21. aprila. Na listu gradova u kojima će film biti prikazan, nedavno je uvršten i Beograd. Premijerno i jedino, film će moći da se pogleda u Kolosej multipleksu, u novootvrenom tržnom centru Ušće, 21. aprila u 20 časova. Prodaja karata (čija cena još uvek nije zvanično objavljena) počinje 6. aprila, na blagajni bioskopa.
Više informacija: http://www.mcf.rs


Izvor: Toxic Metal Webzine
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 3Gs
Prvo sam pomislio da odem, ali posto bi me sa kartom do BGa i ulaznicom kostalo bar 2000, racunam da je jednostavnije i mnogo isplativije naci na netu..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
piratu  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 3Gs
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Prvo sam pomislio da odem, ali posto bi me sa kartom do BGa i ulaznicom kostalo bar 2000, racunam da je jednostavnije i mnogo isplativije naci na netu..
ote mi rec sa tastature Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Ako bude jeftinije gledacu a ako bude ovakva cena gledacu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8
Ako cena bude bila do 250 dinara ici cu da gledam, ako ne:

Prvo sam pomislio da odem, ali posto bi me sa kartom do BGa i ulaznicom kostalo bar 2000, racunam da je jednostavnije i mnogo isplativije naci na netu..
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 536
Zastava BG-Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 2730
Nova informacija!
Prodaja karata za film IRON MAIDEN: FLIGHT 666 počinje u petak, 17. aprila na blagajni multipleksa Kolosej (Tržni centar Ušće).
Cena karte je 420 dinara.
http://www.mcf.rs
« Poslednja izmena: 09. Apr 2009, 13:03:02 od crusader84 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 3Gs
Iron Maden: Let 666 - dodatna projekcija 28. aprila

Zbog velikog uspeha i rasprodatih sala za dve projekcije filma „Iron Maiden: Flight 666“ koji je bio emitovan u dva termina u multiplesku Kolosej u utorak, uvedena je i nova, dodatna, projekcija i to sledeće nedelje, u utorak 28. aprila u 20 časova!

Zbog tehničkih uslova koje nudi sala u multipleksu Kolosej (kako Dolby Digital ozvučenja, kao digitalne HD projekcije), od samog početka energija u sali je bila kao da smo se našli na samom koncertu Maidena... Uz to smo još mogli da odemo iza scene sa bednom, i da provedemo nezaboravnih 112 minuta filma sa bendom dok lete od jedne do druge koncertne destnacije u svom boingu 757 „Ed Force One“... Neverovatan i duhovit film, neponovljivo iskustvo, koji ne bi trebalo propustiti u bioskopu! Film se prikazuje na originalnom jeziku bez srpskog prevoda.

Izvor: Kontra
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Iron maiden: Flight 666


Žanr: dokumentarni, muzički
Trajanje: 112 min.
Premisa: 50.000 milja, 5 kontinenata, 23 koncerta za samo 45 dana
Premisa: Ukrcajte se na najuzbudljiviju turneju u istoriji roka!

Glavne uloge:   
Stiv Haris (Steve Harris), Brus Dikinson (Bruce Dickinson), Dejv Mari (Dave Murray), Adrijan Smit (Adrian Smith), Janik Gers (Janick Gers), Niko Mekbrejn (Nicko McBrain)

Scenario:   
Sem Dan (Sam Dunn), Skot Mekfadjen (Scot McFadyen)

Režija:   
Sem Dan (Sam Dunn), Skot Mekfadjen (Scot McFadyen)



SINOPSIS

Pristup i pregled svih zona: 70.000 km, 5 kontinenata, 23 koncerta, u samo 45 dana *preko: Mumbaja, Sidneja, Tokija, Los Anđelesa, Kostarike, Meksiko Sitija, Bogote, Sao Paula, Buenos Ajresa, Santjaga, Portorika, Njujorka i Toronta.

O FILMU

Ovo je dokumentarni film o turneji "Somewhere back in time world tour" grupe Iron maiden iz februara i marta 2008, koja se smatra jednom od najambicioznijih u istoriji roka. Film verodostojno prikazuje najuspešniji svetski rok bend s naglaskom na često vrlo duhovitu stranu haotičnog sveta na turneji po svetskim stadionima.

Oko Zemlje za samo 45 dana, u posebno dizajniranom boingu 757 kojim je upravljao frontmen grupe, Brus Dikinson, s kompletnom scenografijom. Bend je rasprodao 23 arene u Aziji, Australiji i Americi. Svirali su u 13 zemalja; između ostalih zaustavili su se i u Azerbejdžanu i Papui Novoj Gvineji da bi uzeli gorivo, te su ukupno proputovali 70.000 kilometara. Pri tom ih je gledalo oko pola miliona obožavatelja. Sve to bilo je moguće jedino pomoću njihovog vlastitog "letećeg tepiha", koji im je omogućio neograničeno putovanje, kao i prevoz kompletne opreme i scenografije. Avion su nazvali "Ed force one".

Film nas vodi iza pozornice, ali i na nju, sa slavnim bendom koji je prvi put dozvolio filmskoj ekipi takav vid snimanja. Rezultat su najspektakularniji kadrovi benda uživo ikad do sada objavljeni. Ako želite da saznate kako je to biti deo najpustolovnije turneje u istoriji roka, ovaj film ne smete propustiti. Film donosi ludilo obožavatelja na stadionima od Mumbaja do Santjaga, Los Anđelesa i Sidneja, putovanja, barove, mesta gde je boravio bend i pristup apsolutno svim zonama!

Menadžer grupe Rod Smolvud je prokomentarisao: "Ovaj film je svedočanstvo o jednoj izuzetnoj turneji. Svako ko ga pogleda na velikom platnu imaće osećaj kao da je deo našeg spektakularnog putovanja".

Premijera: samo u utorak, 28. aprila 2009. godine

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.