Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Irina Abramovič: Brak sa Romanom nije bio bajka  (Pročitano 2564 puta)
13. Nov 2008, 08:20:19
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Irina Abramovič: Brak sa Romanom nije bio bajka
Autor: Blic online | Foto:mirror.co.uk, thesun.co.uk | 12.11.2008. - 13:14

Bivša supruga ruskog oligarha Romana Abramoviča po prvi put je skinula senku nesigurnosti koja je stajala nad šesnaestogodišnjim brakom sa drugim najbogatijim čovekom u Rusiji, prenosi The Independent.

"Moj život sa Romanom nije bio bajka kako su to predstavljali mediji", izjavila je Irina Abramovič za rusko izdanje časopisa OK!, prenosi The Independent.
Četrdesetjednogodišnja Irina, koja ima petoro dece, upoznala je Abramoviča dok je radila kao stjuardesa Aeroflota posle raspada Sovjetskog Saveza. Ona ističe da je njen život sa Romanom bio komplikovan zbog konstatnog prisustva telohranitelja koji su bili angažovani da štite bogatu porodicu od kidnapera.
"Za moju bezbednost i što je najvažnije, za bezbednost naše dece, Roman je angažovao čitavu grupu telohranitelja iz jedne agencije. Menjali smo brojeve mobilnih telefona jednom nedeljno, tako da niko ne bi mogao da otkrije gde se nalazimo", kaže bivša supruga Romana Abramoviča.
Irina se od vlasnika fudbalskog kluba Čelsi razvela u februaru 2007. godine, nakon što su u štampi izašle informacije o njegovoj romansi sa Darijom Žukovom, modelom, koja je 15 godina mlađa od njega. Ruski tabloidi budno prate svaki Abramovičev korak kako bi otkrili datum venčanja sa Žukovom.
U svojim prvim javnim pojavljivanjima od razvoda, Irina Abramovič je istakla da su stroge bezbednosne mere doprinele raspadu njihovog braka.
"On i ja smo razumeli da ne možemo da krijemo decu i ne pružamo im život, i zato smo išli u pozoriše i muzeje sa "gomilom" telohranitelja. Moj muž je to prihvatao smireno, ali za mene je bilo sve teže i teže", ističe Irina.

Četrdeset telohranitelja stalno na oprezu
Roman Abramovič navodno zapošljava 40 ličnih telohranitelja koji prate svaki njegov korak i plaća ih 1,2 milion funti godišnje. Desetorica su stacionarana u Romanovom domu u Belgraviji u Londonu, dok su trojica u njegovoj seoskoj kući u Zapadnom Saseksu. Ostali su raštrkani širom sveta kako bi ga obezbeđivali tokom njegovih poseta Rusiji ili jednoj od nekih prekookeanskih zemalja.
U 2008. godini, magazin Forbs je objavio da je Roman Abramovič drugi najbogatiji čovek u Rusiji, dok na svetskoj listi najbogatijih zauzima 15. mesto sa 15 milijardi funti bogatstva.
Roman nikada nije otkrio detalje o njegovom razvodu od Irine, ali prema nekim izveštajima, ona je posle razvoda dobila između 150 miliona i 3,9 milijardi funti, uključujući i kuće u Londonu.
Dok priča o Romanu, Irina ne zvuči ogorčeno niti ljutito:
"Odrasla sam bez oca i zato mi je bilo veoma važno da mojoj deci u životu nikada ništa ne nedostaje, rekla je ona za OK!
"Roman mi je uvek obećavao da će tako biti i čak i danas posle razvoda on ispunjava svoje obećanje".

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.