Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:32:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Iran Can Fire 11,000 Rockets In One Minute!  (Pročitano 8261 puta)
Svakodnevni prolaznik

Lead me, follow me, or get out of my way

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 266
Zastava unknown
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
SonyEricsson 
Ma i Ameri imaju marketing i to kakav, i mozda je to bas primer. Ok, moguce je to danas, sateliti, veze etc.
Ali oni su se navikli na nedodirljivost i kada bi ih se samo jednom udarilo na vishe mesta odjednom, popucali bi, a onda treba samo nastaviti ne dati vremena. Panika dalje radi svoje. Teshko ko to moze da izvede, ali kada bi neko hteo, mogao bi.
Nadjesh rupu, udarish, i ne stajesh nikako! A da puca po njima na teritoriji USA, da im se mashinerija zakochi na vishe mesta - gotovi su.
Oni su se uljuljkali. Vidite shta je bilo za vreme onih poplava u New Orleansu. Haos.
Samo umnozeni haos daje rezultate.
Odatle nije cudo sto neko razmislja i govori kako "odjednom" moze da ispali toliko raketa.
Treba imati ne toliko nego jos tri puta toliko, ali i jos 6 puta toliko da niko ne zna, pa jos i iznenadjenja na sasvim drugom i trecem kraju, potpuno druge vrste. A onda to sve simultano upotrebiti.

Kad zver shutnes u jaja, ona stane, al morash da je jos ubijesh od batina samo da poklekne, a kad padne, nastavish dok se vishe ne mrda. Jer ako je ostavish, i stane na noge, spasavaj se ko moze...

Sta mi bi, totalno sam se rasrdio Smile
Eeee, a sve zbog gasovoda, da mu gasovoda! Smile

 Smile Smile Smile svaka cast Smile Smile trezveno i vojnicki a ne samo smo se naucili divite se apachima i abramsima i gotovo oni su zakon........bravo jos jedno vojnicki... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
No bastard ever won a war by dying for his country.
He won it by making the other poor dumb bastard die for his country.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Shit happens, rama rama.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4233
Zastava Slovenia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla MEGAUPLOAD
mob
Nokia 
Iran to buy from China 24 fighter jets based on Israeli technology..

Iran has signed a deal with China to buy two squadrons of J-10 fighter planes that are based on Israeli technology, the Russian news agency Novosti reported Tuesday.

The 24 aircraft are based on technology and components provided to China by Israel following the cancellation of the Lavi project in the mid-1980s. The engines of the J-10 are Russian-made.

The total cost of the planes is estimated at $1 billion, and deliveries are expected between 2008 and 2010.
The estimated operational range of the aircraft, with external fuel tanks, is 3,000 kilometers, which means Israel falls within their radius of operation.

During the 1980s, Israel Aircraft Industries, along with U.S. firms, developed a multi-role aircraft that was considered the most advanced of its type at the time.

Following the development of a prototype, the Reagan administration stopped funding for the project, bringing about the cancellation of the joint project.

Israel then began selling some of the systems it had developed to various countries, including China.

Experts point out that even with these aircraft, Iran's air force is no match for Israel's or even Saudi Arabia's.

Some analysts expressed criticism at what they called Israel's "short sighted" and lax export policies.

This is not the first time Israeli components were part of weapons systems aimed at Israel. Some reports claimed that China sold Saudi Arabia long-range missiles containing Israeli know-how.

...

pa dobro se prodaje....pakistan sad iran ko je sledeči.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8

Dosta cudna odluka Irana. Smile
Vec par godina tvrde da su u stanju da sami proizvode avione cetvrte,sa razvojom aviona pete generacije.Tako da je ova odluka malo iznenadjujuca.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
@HasBiba
Mozes li molim te da mi kazes izvor te informacije da i Pakistan kupuje J-10, hvala unapred Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Shit happens, rama rama.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4233
Zastava Slovenia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla MEGAUPLOAD
mob
Nokia 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Shit happens, rama rama.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4233
Zastava Slovenia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla MEGAUPLOAD
mob
Nokia 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8

Sa Iranom nema sale. Smile
Prilikom poste Putina Teheranu dogovoreno je da fabrika MIG isporucuje motore za Iranske lovce,ako imao neko vise informacija o broju i modelu motora bilo bi korisno da postavi.
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Shit happens, rama rama.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4233
Zastava Slovenia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla MEGAUPLOAD
mob
Nokia 
Citat
ako imao neko vise informacija o broju i modelu motora bilo bi korisno da postavi.
....

1:KLIK!!!!

2:KLIK!!!!!

3:KLIK!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1074
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Citat
ako imao neko vise informacija o broju i modelu motora bilo bi korisno da postavi.
....

1:KLIK!!!!

2:KLIK!!!!!

3:KLIK!!!!

 Smile



Ako moze neko da mi objasni sta to znaci sto je SAD stavila sankcije na Sukhoi i ovu drugu firmu. Ako sada Venecuela kupi 30 Su-34, sta ce Ameri da posalju vojsku da zustave isporuku?!?
« Poslednja izmena: 25. Okt 2007, 23:22:01 od niksa517 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24

Ako moze neko da mi objasni sta to znaci sto je SAD stavila sankcije na Sukhoi i ovu drugu firmu. Ako sada Venecuela kupi 30 Su-34, sta ce Ameri da posalju vojsku da zustave isporuku?!?

naravno da ne Smile to bi znachilo objavu rata po medjunarodnom pravu ,a ameri nisu spremni da idu toliko .jednostavno ,americhke firme ne smeju da posluju sa suhojem ,a i firme koje nisu amrichke i posluju sa suhojem su takodje pod nekim kaznama . ochekivano , rusi imaju reciprochne mere i.t.d.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:32:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.