Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:05:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: IQ testiranje  (Pročitano 8290 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 407
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung i600
Ja sam na mensa testu imala 152...  Smile
Mensa test, kao i mnogi drugi testovi inteligencije, ne mere pamet. Oni,  mere sposobnost brzog i uspesnog snalazenja u novim situacijama putem apstraktnog misljenja (uvidjanjem bitnih odnosa). E sada, smatra se da postoje razlicite vrste inteligencija (emocionalna, verbalna..) pa samim tim i razliciti testovi.
Kod nas (u Srbiji) mozes da se testiras u Mensi, a osim toga merenje inteligencije se radi i prilikom profesionalne orijentacije, prof. selekcije (npr. pri konkurisanju za neki posao), kod dijagnostikovanja nekih psihickih poremecaja i sl.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1673
Zastava
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
152?A plavusa? :DKud plovi ovaj brod...?
 [smilie=frisko53.gif]
IP sačuvana
social share
...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8587
Zastava Donji Mojmilovo
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Nokia E pedes&#039
ja sam radio neki test i dobio rezultat 129  Smile,doduse test je bio na engleskom pa cetvrtinu nisam mogao da prevedem, naglaseno mi je da sam odlican "prostorni matematicar"   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 0.9
mob
LG Nexus 5
152?A plavusa? :DKud plovi ovaj brod...?
 [smilie=frisko53.gif]

Mislim da sam ti prosli put stavio do znanja da ne vredjas korisnike.....

Ti dokazujes i pokazujes tvoj IQ u lobotomiji, tako da....svaki komentar je suvisan...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 407
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung i600
ja sam radio neki test i dobio rezultat 129 Smile,doduse test je bio na engleskom pa cetvrtinu nisam mogao da prevedem, naglaseno mi je da sam odlican "prostorni matematicar" Smile
Ma to sto si ga radio na engleskom, to ti mnogo oduzima (i vremena i koncentracije da prevedes pitanje). I ja sam mnogo puta radila na internetu te testove i rezultati su bili skroz bezveze.
A sto se tice Mensinih (pravih) testova, kod njih nije bitan jezik na kome su napisani (ako tako mogu da kazem)zato sto se oni se sastoje od odredjenog broja zadataka (sad ne mogu da se setim koliko tacno, ne bi da te slazem) i to su oni zadaci tipa: imas devet polja (po tri u tri reda) i zadnja slicica nedostaje, pa ti treba da dopunis. Znaci, nista komplikovano.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 94
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T20
sta bi dobio da si uradio svih 50 IQ 250...lol Smile
IP sačuvana
social share
Stefan Zivanovic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 94
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T20
na netu san na istom sajtu radio dva uzastopna testa, na prvom sam dobio 145 a na drugom 92 (bili su na engleskom) Smile Smile
IP sačuvana
social share
Stefan Zivanovic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
sta bi dobio da si uradio svih 50 IQ 250...lol Smile

tvoja nadmenost i debilnost su druga stvar... uradio sam 30 a ostalih 20 sam lupo tako da je sasvim moguce da su drugih 20 bili tacna a prvih 30 ne. Procitaj(vise puta ako treba), razmisli o tome sto si procito, razmisli o tome sto bi napiso, pa tek onda pisi....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 94
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Ericsson T20
sta bi dobio da si uradio svih 50 IQ 250...lol Smile

tvoja nadmenost i debilnost su druga stvar... uradio sam 30 a ostalih 20 sam lupo tako da je sasvim moguce da su drugih 20 bili tacna a prvih 30 ne. Procitaj(vise puta ako treba), razmisli o tome sto si procito, razmisli o tome sto bi napiso, pa tek onda pisi....
                                                                                                                                                        Oprosti sto sam povredio tvoj super ego.Evo izvini.Nije nikakav problem samo mi reci ako si ti glavna faca na forumu necu se vise ni usuditi nasaliti se na tvoj racun.Ako citiras Gorski Vjenac to znaci da si pametan jell...a bas fino pa eto sad znam cije cinicne opaske da ne citam vec samo preskacem Smile.Ahhh svi su tako jaki na recima......a u stvarnosti......
IP sačuvana
social share
Stefan Zivanovic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Pa kakve veze ima sto citiram Gorski Vjenac sa mojom pametcu??? Glavna faca nisam jer ima mnogo pametnijih i boljih ovde od mene, naravno ja tvoje nisam shvato kao salu shvatio sam kao uvredu e ako je bila sala ja se tebi izvinjavam.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:05:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.