Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 19:35:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: IPSC  (Pročitano 8082 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 898
Zastava Srbija
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6230i 2.0
Uopste nisam imao nameru da hvalim TOP XX, jer nisam ni imao prilike da pucam sa njim. Rekao sam da bi on trebao da bude jedan od jeftinijih takmicarskih pistolja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


If you run, you'll only die tired...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia N95
Nisam ja ni mislio na tebe vec na zastavu zbog linka koji si dao.
Top XX je tesko i naci i za taj novac moze se kupiti bolji pistolj, npr CZ model kao 75 ili mozda cak SP-01 ali "Ceska Zbrojovka" ne "Crvena Zastava". Ne znam koliko tacno kosta TopXX u prodaji?
IP sačuvana
social share
If you run, you'll only die tired...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 253
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Gecko 20070216
mob
Nokia e72
Trebalo je da pocnem ove godine da pucam, cisto rekreativno, ali sam cekao odobrenje za nabavku oruzja 4 meseca  Smile , kao da sam trazio dozvolu za ubijanje  Smile
Mozda od sledece godine, videcemo... Inace sam clan "MUS"-a

A sto se tice Topa, pucao sam iz njega, nista posebno, imam utisak da je jedina promena u odnosu na standardni 99 to sto su smanjili hod okidaca
IP sačuvana
social share
Don't mess with da Big Dogs, if u piss like a Puppy!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 131
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Postoji li neki domaci sajt sa detaljim upustvima i objasnjenjima?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 253
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Gecko 20070216
mob
Nokia e72
http://www.ipsc.org.yu/  ovo je zvanicni sajt, koji i nije nesto detaljan, cak sta vise, nevalja nista  Smile
IP sačuvana
social share
Don't mess with da Big Dogs, if u piss like a Puppy!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 131
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
http://www.ipsc.org.yu/  ovo je zvanicni sajt, koji i nije nesto detaljan, cak sta vise, nevalja nista  Smile


Znam, bio sam tu. Moze da se skine pravilnik i tu je nekako i objasnjeno, ali to su samo pravila koja se ticu samog takmicenja.
Ono sto mene interesuje je konkretno kako postati clan nekog kluba, koliko se placa, koji se uslovi zahtevaju od takmicara, tipa da je odluzio vojsku, potvrda o nekaznjavanju ili tako nesto? Da li oruzje obezbedjuje sam klub ili to ostaje na takmicaru? Ako je ova druga varijanta, kakva je procedura za nabavku oruzja, da li trebaju neke posebne dozvole?
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 898
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
Top XX je tesko i naci i za taj novac moze se kupiti bolji pistolj, npr CZ model kao 75 ili mozda cak SP-01 ali "Ceska Zbrojovka" ne "Crvena Zastava". Ne znam koliko tacno kosta TopXX u prodaji?

Neznam koliko kosta i da li ga uopste ima u prodaji, ili se radi samo po narudzbini. Mislim da ova slika koja je na Zastavinom sajtu nije konacna verzija Top XX. U casopisu Kalibar br.92 postoji test ovog pistolja koji ima duzu i drukacije obradjenu navlaku od ovog na zastavinom sajtu (ima i jos nekih razlika). Takodje pise da je pistolj iskljucivo namenjen za kategoriju standard u IPSC-u.
Gledam Frankonijin katalog za ovu godinu, gde pise da CZ 75 SP-01 u Nemackoj kosta 700 Eura.
« Poslednja izmena: 25. Mar 2007, 20:28:11 od 211 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 253
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Gecko 20070216
mob
Nokia e72
http://www.ipsc.org.yu/  ovo je zvanicni sajt, koji i nije nesto detaljan, cak sta vise, nevalja nista  Smile


Znam, bio sam tu. Moze da se skine pravilnik i tu je nekako i objasnjeno, ali to su samo pravila koja se ticu samog takmicenja.
Ono sto mene interesuje je konkretno kako postati clan nekog kluba, koliko se placa, koji se uslovi zahtevaju od takmicara, tipa da je odluzio vojsku, potvrda o nekaznjavanju ili tako nesto? Da li oruzje obezbedjuje sam klub ili to ostaje na takmicaru? Ako je ova druga varijanta, kakva je procedura za nabavku oruzja, da li trebaju neke posebne dozvole?
 Smile


Pa ovako, mene je odveo drugar (koji se inace takmicar) u klub "MUŠ". Da bi dobio dozvolu za posedovanje potrebno je da prodjes obuku u rukovanju vatrenim oruzjem i polozis test iz toga. Obuku sam u klubu platio oko 4000 din i kad polozis dobijas potvrdu od kluba. Onda sa tom potvrdom i sa potvrdom da se protiv tebe ne vodi krivicni postupak ides u stanicu opstine u kojoj zivis i trazis odobrenje za nabavku oruzja ( to te kosta jos oko 3000din). Kad dobijes odobrenje (koje mislim da nema sanse da dobijes ako nemas vezu) nabavljas ( kupujes) oruzje i ides ponovo u stanicu da se to oruzje registruje i dobijas oruzani list.
Oruzje naravno placas sam, e sad mozas ga nabaviti kako god hoces, naravno podrazumeva se da mora biti legalno.
To bi od prilike bilo to, ako sam nesto zaboravio pitaj sta te zanima, mozda ce Andy357 imati jos nesto da dopuni, koliko sam shvatio on je takmicar u IPSC-u.  Smile
IP sačuvana
social share
Don't mess with da Big Dogs, if u piss like a Puppy!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 131
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
goxee, hvala na objasnjenju, otprilike to me i interesovalo. Sve u svemu cini se dosta skup sport. Nego, da li postoje neke nagrade na takmicenjima, mislim, dosta se ulaze, a da li se i isplati, ili se ljudi bave samo iz hobija?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 253
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Gecko 20070216
mob
Nokia e72
Koliko znam nagrada nema (osim licne satisfakcije  Smile ), a da li je skup, pa zavisi kakve rezultate zelis i koliko ti ide od ruke streljastvo.
Ako bi to radio iz hobija onda ti ne treba takmicarski pistolj, CZ 99 zavrsava posao + stotinak metaka mesecno, a ako bi zeleo da se ozbiljno posvetis tome onda je to vec ozbiljna cifra. Za oruzje, pa recimo, 3000 e + 600 do 700 metaka mesecno pa ti racunaj  Smile
IP sačuvana
social share
Don't mess with da Big Dogs, if u piss like a Puppy!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 19:35:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.