Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Intervju za vize u Americkoj ambasadi u Beogradu - iskustva  (Pročitano 37988 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
 Smile Smile Smile  čak štaviše, mrzimo se ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 208
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
SonyEricsson 
Jedno od pitanja na formularu je i "Da li ste ikada konkurisali za Green Card?". Uvek sam se pitala da li i to mogu da provere i zasto im je to bitno?  Smile
IP sačuvana
social share
"some people never go crazy. what truly horrible lives they must lead."
Charles Bukowski
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia N82
Ja otvorih ovu temu ne bi li pomogla meni i drugima koji treba da idu na intervju, medjutim ispade da sam ja u stvai morao da idem na intervju ne bi li neko drugi imao koristi. Smiley)))

Ali nije mi zao, jer sam dobio vizu.  Smile

Ovde cu iskopirati ono sto sam pre nekih par minuta napisao u jednoj drugoj temi koja je slicna ovoj, jer mi je muka da ponovo pisem, a poenta je ista.

"Da, sto se tice samog intervjua. Poslednja 3 meseca ja spremam papire za ambasadu. Trudio sam se da pored obaveznih papira nabavim i one dodatne papire za koje na sajtu ambasade pise i/ili. Verujte mi bitniji su vam neki od tih dokumenata nego neki od onih obaveznih.

Jednostavno nisam hteo da zbog papirologije ispadne neki problem. Takodje, svestan sam bio je za H2B vizu engleski bitan, pa mi nije bio problem da se pozabavim oko toga i svakodnevno vezbam (inace engleski pricam solidno, nista posebno).  Ljudi, razgovor traje par minuta. Odgovori treba da budu jasni, glasni i kratki. Maksimalno izbegavajte bilo kakvu dubiozu u odgovorima. Opustenost i smesak (samo ne ovaj vestacki) se podrazumeva.

Ovo sam vec jednom ranije rekao, ali mozete da imate sve moguce papire na ovom svetu, opet da znate engleski veoma dobro, ali ako je onaj lik na salteru nervozan jer mu je tog dana dok je pio jutrarnju kaficu malo kapnulo na njegove veoma skupe pantalone koje mnogo voli, dzaba vam je sve, odbice vas.
Isto tako, mozes da imas samo skupinu osnovnih papira, da ti je engleski takav da si samo naucio odgovore na pitanja koja se inace postavljaju i da to bude to, prosao si. Pravilo je da nema pravila.

I da zakljucim, ljudi, ne ocajavajte ako procitate negde uuuu engleski mora da ti bude ludilo, papira moras da imas tonu itd... Nista to ne mora da znaci. Nemojte pogresno da me shvatite, sa dobrim engleskim i uz dobro sastavljenu dokumentaciju sanse da dobijete vizu su neuporedivo vece, ali ne i nemoguce ako nemate sve to.''

Ukoliko neko bude zeleo, a znam da ce zeleti neka osnovna pitanja koja se inace postavljaju na intervjuu, neka mi pusti mejl da mu to posaljem. Sve ostalo sto treba da znate sam upravo napisao.

Eto toliko od mene, ali ovo ne treba da znaci da ostali koji budu isli na razgovor ne treba da podele sa nama njihovo iskustvo.

Pozdrav svima i srecno
IP sačuvana
social share
Eto, desilo se...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Apple iPhone SE 2020
Jedno od pitanja na formularu je i "Da li ste ikada konkurisali za Green Card?". Uvek sam se pitala da li i to mogu da provere i zasto im je to bitno?  Smile

Proveravaju da li ides turisticki ili zbog posla, tj. koja je sansa da ces ostati u Americi...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 208
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
SonyEricsson 
Jedno od pitanja na formularu je i "Da li ste ikada konkurisali za Green Card?". Uvek sam se pitala da li i to mogu da provere i zasto im je to bitno?  Smile

Proveravaju da li ides turisticki ili zbog posla, tj. koja je sansa da ces ostati u Americi...

Pa da, logično, ali to ne mora uvek da znači.

Šta ako stvarno moram da odem zbog posla, ili da posetim rodbinu a konkurisala sam za Green Card fore radi, na nagovor prijatelja pre deset godina.

IP sačuvana
social share
"some people never go crazy. what truly horrible lives they must lead."
Charles Bukowski
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
Ne razumem kakve veze ima green card sa turistickom vizom, ako sam konkurisao za GC ne mogu da mi daju turisticku, to prvi put cujem Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat: boris_bgd link=topic=534572.  msg9356283#msg9356283 date=1298022183
Ja otvorih ovu temu ne bi li pomogla meni i drugima koji treba da idu na intervju, medjutim ispade da sam ja u stvai morao da idem na intervju ne bi li neko drugi imao koristi.   :))))

Ali nije mi zao, jer sam dobio vizu.    Smile

Ovde cu iskopirati ono sto sam pre nekih par minuta napisao u jednoj drugoj temi koja je slicna ovoj, jer mi je muka da ponovo pisem, a poenta je ista.  

"Da, sto se tice samog intervjua.   Poslednja 3 meseca ja spremam papire za ambasadu.   Trudio sam se da pored obaveznih papira nabavim i one dodatne papire za koje na sajtu ambasade pise i/ili.   Verujte mi bitniji su vam neki od tih dokumenata nego neki od onih obaveznih.  

Jednostavno nisam hteo da zbog papirologije ispadne neki problem.   Takodje, svestan sam bio je za H2B vizu engleski bitan, pa mi nije bio problem da se pozabavim oko toga i svakodnevno vezbam (inace engleski pricam solidno, nista posebno).    Ljudi, razgovor traje par minuta.   Odgovori treba da budu jasni, glasni i kratki.   Maksimalno izbegavajte bilo kakvu dubiozu u odgovorima.   Opustenost i smesak (samo ne ovaj vestacki) se podrazumeva.  

Ovo sam vec jednom ranije rekao, ali mozete da imate sve moguce papire na ovom svetu, opet da znate engleski veoma dobro, ali ako je onaj lik na salteru nervozan jer mu je tog dana dok je pio jutrarnju kaficu malo kapnulo na njegove veoma skupe pantalone koje mnogo voli, dzaba vam je sve, odbice vas.  
Isto tako, mozes da imas samo skupinu osnovnih papira, da ti je engleski takav da si samo naucio odgovore na pitanja koja se inace postavljaju i da to bude to, prosao si.   Pravilo je da nema pravila.   

I da zakljucim, ljudi, ne ocajavajte ako procitate negde uuuu engleski mora da ti bude ludilo, papira moras da imas tonu itd.  .  .   Nista to ne mora da znaci.   Nemojte pogresno da me shvatite, sa dobrim engleskim i uz dobro sastavljenu dokumentaciju sanse da dobijete vizu su neuporedivo vece, ali ne i nemoguce ako nemate sve to.  ''

Ukoliko neko bude zeleo, a znam da ce zeleti neka osnovna pitanja koja se inace postavljaju na intervjuu, neka mi pusti mejl da mu to posaljem.   Sve ostalo sto treba da znate sam upravo napisao.  

Eto toliko od mene, ali ovo ne treba da znaci da ostali koji budu isli na razgovor ne treba da podele sa nama njihovo iskustvo.  

Pozdrav svima i srecno

Cestitam na dobijenoj vizi,ako mozes posalji mi tvoj mail jer nisam u mogucnosti da ovde saljem poruke.   pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 208
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
SonyEricsson 
Ne razumem kakve veze ima green card sa turistickom vizom, ako sam konkurisao za GC ne mogu da mi daju turisticku, to prvi put cujem Smile
Ne, ne, to je samo jedno od pitanja na upitniku. Ja se samo pitam zasto uopste stoji na upitniku.
IP sačuvana
social share
"some people never go crazy. what truly horrible lives they must lead."
Charles Bukowski
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
Ne razumem kakve veze ima green card sa turistickom vizom, ako sam konkurisao za GC ne mogu da mi daju turisticku, to prvi put cujem Smile
Ne, ne, to je samo jedno od pitanja na upitniku. Ja se samo pitam zasto uopste stoji na upitniku.
To ne treba da te cudi, oni su skloni da pitaju sve i svasta  Smile
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Citat: boris_bgd link=topic=534572. msg9356283#msg9356283 date=1298022183
Ja otvorih ovu temu ne bi li pomogla meni i drugima koji treba da idu na intervju, medjutim ispade da sam ja u stvai morao da idem na intervju ne bi li neko drugi imao koristi.  :))))

Ali nije mi zao, jer sam dobio vizu.   Smile

Ovde cu iskopirati ono sto sam pre nekih par minuta napisao u jednoj drugoj temi koja je slicna ovoj, jer mi je muka da ponovo pisem, a poenta je ista.

"Da, sto se tice samog intervjua.  Poslednja 3 meseca ja spremam papire za ambasadu.  Trudio sam se da pored obaveznih papira nabavim i one dodatne papire za koje na sajtu ambasade pise i/ili.  Verujte mi bitniji su vam neki od tih dokumenata nego neki od onih obaveznih.

Jednostavno nisam hteo da zbog papirologije ispadne neki problem.  Takodje, svestan sam bio je za H2B vizu engleski bitan, pa mi nije bio problem da se pozabavim oko toga i svakodnevno vezbam (inace engleski pricam solidno, nista posebno).   Ljudi, razgovor traje par minuta.  Odgovori treba da budu jasni, glasni i kratki. Maksimalno izbegavajte bilo kakvu dubiozu u odgovorima.  Opustenost i smesak (samo ne ovaj vestacki) se podrazumeva.

Ovo sam vec jednom ranije rekao, ali mozete da imate sve moguce papire na ovom svetu, opet da znate engleski veoma dobro, ali ako je onaj lik na salteru nervozan jer mu je tog dana dok je pio jutrarnju kaficu malo kapnulo na njegove veoma skupe pantalone koje mnogo voli, dzaba vam je sve, odbice vas.
Isto tako, mozes da imas samo skupinu osnovnih papira, da ti je engleski takav da si samo naucio odgovore na pitanja koja se inace postavljaju i da to bude to, prosao si.  Pravilo je da nema pravila.  

I da zakljucim, ljudi, ne ocajavajte ako procitate negde uuuu engleski mora da ti bude ludilo, papira moras da imas tonu itd. . .  Nista to ne mora da znaci.  Nemojte pogresno da me shvatite, sa dobrim engleskim i uz dobro sastavljenu dokumentaciju sanse da dobijete vizu su neuporedivo vece, ali ne i nemoguce ako nemate sve to. ''

Ukoliko neko bude zeleo, a znam da ce zeleti neka osnovna pitanja koja se inace postavljaju na intervjuu, neka mi pusti mejl da mu to posaljem.  Sve ostalo sto treba da znate sam upravo napisao.

Eto toliko od mene, ali ovo ne treba da znaci da ostali koji budu isli na razgovor ne treba da podele sa nama njihovo iskustvo.

Pozdrav svima i srecno
buraz ne vidim ti mail a vrlo mi je bitno ako ti nije teško da mi pošalješ pitanja na mail marijast. mitic@gmail. com
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.