Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Intervju za vize u Americkoj ambasadi u Beogradu - iskustva  (Pročitano 37917 puta)
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
U Americi se krvavo zaradjuje svaki dolar nije to kao u Srbiji lezis na ledja sve cetiri uvis a pare same padaju sa neba  Smile Smile Smile

A reci mi gde to ima u Srbiji, da pokušam i ja tako ... iako to SVI pričaju, nešto ne vidim da je tako.
Koj vam je moj sta ripate odmah samo sam se zajebavao, to ja non stop zajebavam druga koji zivi i radi u NY... uvek mu kazem ja se nikad sa tobom ne bih menjao ti moras krvavo da radis tamo nije to ko ovde lezis a pare padaju same hahah Smile Smile decko je inace otisao trbuhom za kruhom kao i vecina, da ovde padaju pare same sa neba ko bi uopste odlazio budimo relani Smile


 Daj reci gde ima takav posao da se prijavim što pre  Smile

To je možda nekad bilo u socijalizmu, i jeste i danas u državnim firmama ali nijedan privatnik to ne bi dozvolio.

Ajde, sta mi naprica?
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
Isto tako ako neko misli da mu je bolje da sedi u Srbiji i uziva u blagodetima druzenja i pijanki, a uz to nema pas za sta da ga ujede, opet njegov problem.
+1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
Jedan nas prijatelj je trazio vizu , na 3 meseca turisticku ako se ne varam, kako bi prisustvovao krstenju sestricine i ostao malo kod rodbine posle toga. Nisu mu dozvolili.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
Nokia N82
Jedan nas prijatelj je trazio vizu , na 3 meseca turisticku ako se ne varam, kako bi prisustvovao krstenju sestricine i ostao malo kod rodbine posle toga. Nisu mu dozvolili.

To je izgleda najveci problem. Ako si mlad/a neozenjen/neudata i ako ocene da imas nekoga tamo mogucnosti za dobijanje vize su svedene na minimum.

Jednostavno nece ljudi da rizikuju.  Smile
IP sačuvana
social share
Eto, desilo se...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
Jedan nas prijatelj je trazio vizu , na 3 meseca turisticku ako se ne varam, kako bi prisustvovao krstenju sestricine i ostao malo kod rodbine posle toga. Nisu mu dozvolili.

To je izgleda najveci problem. Ako si mlad/a neozenjen/neudata i ako ocene da imas nekoga tamo mogucnosti za dobijanje vize su svedene na minimum.

Jednostavno nece ljudi da rizikuju.  Smile
Jedan nas prijatelj je trazio vizu , na 3 meseca turisticku ako se ne varam, kako bi prisustvovao krstenju sestricine i ostao malo kod rodbine posle toga. Nisu mu dozvolili.

To je izgleda najveci problem. Ako si mlad/a neozenjen/neudata i ako ocene da imas nekoga tamo mogucnosti za dobijanje vize su svedene na minimum.

Jednostavno nece ljudi da rizikuju.  Smile

verovatno. naravno da mu nisu dali nikakvo objasnjenje  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.98
Jedan nas prijatelj je trazio vizu , na 3 meseca turisticku ako se ne varam, kako bi prisustvovao krstenju sestricine i ostao malo kod rodbine posle toga. Nisu mu dozvolili.
Aha, ja sam čula da, kada kažeš da imaš tamo nekoga od familije, ma koliko daleke, uglavnom ne daju vize jer je tada mnogo veća šansa da se nećeš vratiti na vreme ili uopšte, što te čini ilegalnim emigrantom, a toga je Americi pun qrac.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 
Jedan nas prijatelj je trazio vizu , na 3 meseca turisticku ako se ne varam, kako bi prisustvovao krstenju sestricine i ostao malo kod rodbine posle toga. Nisu mu dozvolili.
Aha, ja sam čula da, kada kažeš da imaš tamo nekoga od familije, ma koliko daleke, uglavnom ne daju vize jer je tada mnogo veća šansa da se nećeš vratiti na vreme ili uopšte, što te čini ilegalnim emigrantom, a toga je Americi pun qrac.

Moguce je vrlo lako da je i to razlog. Ali opet...nacice ga i deportovace, ondavise nikada nece moci tamo da "udje"
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.98
Pa i to je za njih trud, deportacija... ima i to troškove, pa kontam da im je lakše sprečiti nego lečiti.
Treba upozoriti ljude da ne govore da imaju tamo nekoga, to je ozbiljna prepreka dobijanju vize.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 208
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
mob
SonyEricsson 
Pa i to je za njih trud, deportacija... ima i to troškove, pa kontam da im je lakše sprečiti nego lečiti.
Treba upozoriti ljude da ne govore da imaju tamo nekoga, to je ozbiljna prepreka dobijanju vize.

Ja sam čula suprotno, da je najbolje ne lagati jer oni sve mogu da provere, barem što se tiče rodbine.
IP sačuvana
social share
"some people never go crazy. what truly horrible lives they must lead."
Charles Bukowski
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.98
E jbg onda, ne znam, možda reći da imaš rodbinu ali da niste u dobrim odnosima.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.