Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Intervju: Lena Bogdanović ~ Srpska Lara Kroft  (Pročitano 2986 puta)
31. Maj 2006, 13:09:06
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Intervju: Lena Bogdanović

SRPSKA LARA KROFT

Naši reditelji imaju problem sa lepim glumicama, koje uglavnom doživljavaju kao dekor i ne znaju šta će s njima

Srđa i ja smo se razišli, ali smo ostali prijatelji. Nikada nismo želeli da od naše ljubavi pravimo cirkus, pa ne želimo da to činimo ni sada posle raskida

 Jednu od najlepših srpskih glumica, Novosađanku Lenu Bogdanović, već krasi nadimak "moćna malena" zbog reklame za kreditne kartice, a sasvim je izvesno da će je uskoro svi znati kao srpsku Laru Kroft. Naime, Lena je nedavno dobila ulogu u hrvatskoj seriji "Urota", špijunsko-političkom trileru u kome će tumačiti obaveštajku Janu Carić, devojku koja je kombinacija Džemsa Bonda i Lare Kroft. Uz to, tamnokosu panonsku lepoticu uskoro očekuju i uloge u tinejdž komediji "Doba nevinosti" i dečjem filmu "Agi i Ema". U intervjuu za Press, Lena kaže da je ovo jedan izuzetno dobar period za njenu karijeru, a priču počinjemo razgovorom o jedinoj "sivoj" tački u 2006. - raskidu dugogodišnje veze sa političarem Srđom Popovićem.

- Da, tačno je da smo se Srđa i ja razišli, ali smo i dalje u najboljim odnosima. Ostali smo prijatelji. Ni Srđa ni ja nismo želeli da od naše ljubavi pravimo cirkus, pa ne želimo da to činimo ni sada od raskida. To su intimne stvari. Što se tiče poslovnih obaveza, njih imam puno, i to me izuzetno raduje.

U ambicioznom projektu hrvatske producentske kuće "Ava", seriji "Urota", dobila si jednu od glavnih uloga. Otkrij nam pojedinosti?

- Presrećna sam što sam dobila veliku ulogu Jane Carić, devojke koja je lepa i sposobna. Reč je o obaveštajki iz srpske tajne službe, koja je pre BIA radila u diplomatiji. Na početku Jana je pravi terenski specijalac, a kasnije nalik Bond devojci i Lari Kroft. Jana je istovremeno mudra, spretna, opasna, inteligentna i govori nekoliko jezika, što bi Englezi rekli - taf grl. Pojavljujem se od pete epizode i ne znam tačno u koliko ću epizoda igrati, a znam da će ih biti ukupno dvadeset. To je špijunsko-politički triler, nije sapunica. Zanimljivo je da se snima filmskom trakom i to na puno lokacija, u Zagrebu, Beogradu, Banjaluci, na Hvaru, čak i u Makedoniji.

Kako si došla do uloge srpske Lare Kroft?

- Pola godine nakon kastinga za seriju "Ljubav u zaleđu", producent Roman Majetić me je pozvao i ispričao mi da namerava da me angažuje za ovu ulogu. Za "Ljubav u zaleđu" nisam prošla kasting za ulogu Goge Cukić, zato što po godinama nisam odgovarala liku. Ovu drugu ponudu sam odmah prihvatila. Kod nas reditelji imaju problem sa lepim glumicama, uglavnom ih doživljavaju kao dekor i ne znaju šta će s njima. Kako to radi svet, vidi se u ovoj ulozi, kojoj lepota ne da ne smeta, već pomaže. Nedavno sam odbila ulogu u jednoj domaćoj seriji jer se od mene očekivalo da budem dekor i nisam želela da pravim kompromise. Uloga u "Uroti" je u fizičkom smislu zahtevna, jer ima dosta akcionih scena. Ovih dana obilazim stručnog konsultanta, koji me podučava rukovanju pištoljem.

Pored ove uloge, kojom ćeš nesumnjivo osvojiti TV publiku, hoćemo li biti u prilici da te vidimo i u nekim filmskim projektima?

- Igram u sjajnoj glumačkoj ekipi u dečjem filmu "Doba nevinosti". I tu se dogodio presedan, da scenaristi Dimitrije Vojnov i sjajni Danilo Bećković, kome je ovo rediteljski debi, vole i tragaju za lepim glumicama. Ženske uloge tumače još Mirka Vasiljević, Vesna Trivalić, a muškarci se biraju putem velikih kastinga. Ja igram opasnu maćehu, nesrećno zaljubljenu u pastorka, koja bi uradila sve za njegovu ljubav. Pored toga, igram u lepom dečjem filmu Milutina Petrovića "Agi i Ema", u kome tumačim ulogu ujne kojoj je partner Nikola Đuričko.
A. RADENOVIĆ

 Lečić u seriji neće završiti tragično kao Đinđić!

Na pitanje koliko se u seriji "Urota" prepliću njena i uloga Branislava Lečića, koji tumači srpskog premijera, Lena odgovara:

- Leka i ja ćemo imati zajedničke scene, ali sam mnogo više vezana za Baneta Tomaševića, koji igra obaveštajca, kao i za hrvatskog glumca Dušana Bučana, koji mi je partner po scenariju. Pored nas, igraju i Zijad Gračić, Ksenija Pajić, Jelena Veljača, koja igra televizijsku novinarku. Mnogi se pitaju hoće li Lečić u seriji završiti tragično kao srpski premijer Đinđić. Ova serija nema veze sa srpskom politikom. Tačno je da sve počinje scenom atentata na premijera, ali hrvatskog, kasnije se dešavaju zapleti i više se tiču nekih emotivnih stanja.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Long Live And Prosper

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 182
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung D500
Nije loša devojka,ali je nebi nikako poredio sa Larom Kroft jer je ona jedinsvena i jedino je Angelina uspela da je dočara u pravom svetlu.Lena baš i nema atribute Lare.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

3704-1-1.jpg
(19.44 KB, 250x374)
IP sačuvana
social share
The force while be allways with you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.