Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Intervju - Isidora Bjelica, portparol Demokratske zajednice Srbije  (Pročitano 14486 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 795
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Meni svaka stranka odgovara , posto sam u svakoj  instalirao   ruski kokus .   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia 6230
Cim se u Srbiji uvede elektronsko glasanje, kao vazeca kategorija za politicki zivot, osnivam stranku na bureku i kandijujem se sa saradnicima za vlast. Saradnici mogu da budu svi clanovi burek foruma. Smile Smile Smile Smile
Ја нудим 10 динара да заступаш наше ставове. Ако твоји европејци понуде више, размислићу.
Ако желиш другу валуту средићемо.

To ce biti stranka koja ce raditi iskljucivo volonterski. Ako se i dogodi da neko nesto donira, sve ama iskljucivo sve ide domu za nezbrinutu decu. I to direktno bez posrednika.
Do onda moze vec predakcija da se uradi da za svake izbore se propagira apstinencija od glasanja pod geslom: Srbine ne daj legitimitet gorem od sebe.
Zna se ko ce glasati, ovi iz opstina, javnih preduzeca, treba ih identifikovati preko mejlova i poslati im civilizovanu poruku: Jedi g*na partijska fukaro.
Moze to, net je mocna masinerija.
Otvoris lepo za svaku stranku (sve, ne samo vlast), podforum i udri po njima. Videces koliko ces informacija dobiti bas od njihovih clanova. Pa fukare jedva cekaju da se izujedaju. Smile Smile Smile

Sto se tice Isidore, ko se seca osamdesetih njeno hapsenje u Sarajevu sa onom zurkom sa kukastim krstovima.
Bilo je jos javnih licnosti na toj zurci.To se treslo jedno dva dana. Mislim da je to bilo neposredno posle Titove smrti, kada su i Gojka Djoga hapsili zbog: Balade o Cesarevoj glavi.
« Poslednja izmena: 28. Jul 2009, 15:48:02 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0
mob
Alcatel 
Isidora je bila , kao mlada, pod zaštitom tate, poznatog novinara i šahiste. Ona je inače trećerazredni pisac.  Njeno angažovanje u politici i to kod Obrena,  nadam se da ga se sećate, je najblaže rečeno smešno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia 6230
Isidora je bila , kao mlada, pod zaštitom tate, poznatog novinara i šahiste. Ona je inače trećerazredni pisac.  Njeno angažovanje u politici i to kod Obrena,  nadam se da ga se sećate, je najblaže rečeno smešno.
Pa ona je od svega pravila karikaturu. I od svog zivota.
Inace Dimitrije, otac je bio jedan izuzetno dobar sahista, joe bolji komentator i secam se jedan od malo koji su mogli da budu u drustvu Fishera u njegovim zvezdanim danima.
Inace, verovatno od malena je bila postedjena materijalnih problema, a njena pisanija je  pitaj Boga, ako je vise od nule je dobro. Ali danas svako pise.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0
mob
Alcatel 
Dimitrije Bjelica je bio veoma cenjen u šahovskom svetu i on je Isidori napravio prostor , da može da se zeza ceo život. On je napisao i dosta knjiga o šahu i snimio sijaset Tv emisija sa poznatim šahistima. Isidora je je kreature, doduše ni stranka Obrena Joksimovića nije nešto posebno u političkom životu Srbije. On je isto pravio ekcese, tako da su donekle slični.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia 6230
Dimitrije Bjelica je bio veoma cenjen u šahovskom svetu i on je Isidori napravio prostor , da može da se zeza ceo život. On je napisao i dosta knjiga o šahu i snimio sijaset Tv emisija sa poznatim šahistima. Isidora je je kreature, doduše ni stranka Obrena Joksimovića nije nešto posebno u političkom životu Srbije. On je isto pravio ekcese, tako da su donekle slični.
Bjelica je imao veoma zive komentare, neverovatan poznavatelj sahovskog sveta, cak se dokazao i kao odlican pisac. Ne znam koji je odnos oca i cerke, ali Isidoru bi trebalo da bude sramota sto ga tako ukopava.
Verovatno su se vec nasli da joj kazu da ni kao pajaca nista ne vredi, ali eto sto ti je tu ti je.
Izgleda da otac stoichki podnosi cerkine 'nestasluke'.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
SonyEricsson k530i
Ma jasta,mislim koji kreten moras da budes pokusavas da proguras Vendi kao intelektualku  Smile
« Poslednja izmena: 28. Jul 2009, 21:40:59 od vl4d4 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0
mob
Alcatel 
Decu ne možeš da biraš, takva su kakva su.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
SonyEricsson k530i
Decu ne možeš da biraš, takva su kakva su.

Zato mozes da ih vaspitas  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Samsung Galaxy II
od oca je nasledila samo nosinu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.