Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:02:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Internet droga se širi Amerikom  (Pročitano 8085 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7967
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.126
mob
Apple iPhone 4
You are about to activate a dose in the I-Doser Application. Once you click the "Agree" button below, you agree to the following User Agreement, and the dose will be ready for administration.

IF YOU DO NOT AGREE WITH THIS USER AGREEMENT, PLEASE SELECT "NO," AND THE DOSE WILL NOT BE LOADED.

You are authorized to use this dose on only one computer. If you wish to play the dose on additional computers, you will need to purchase supplementary copies of the dose. Attempting to play the dose on more than one computer is in violation of this user agreement.

There will be no refunds on purchased doses that do not work due to system software or hardware problems, errors within the I-Doser Application, or general user errors. Doses are purchased as-is.

It is highly recommended that you carefully read through all tutorials, FAQs, etc. supplied through both the I-Doser Application and I-Doser.com. If you have not fully familiarized yourself with the practice and theory behind binaural beat brainwaves, then please select "No," before continuing to administer your dose. Incorrectly administrating a dose could degrade its effectiveness.

I-Doser makes no medical, psychological, physical, or otherwise, claims to the effectiveness of the I-Doser Application or it's included or purchased doses. The use of the I-Doser Application and included or purchased doses should be used for entertainment purposes only.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.60
Мда Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7967
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.126
mob
Apple iPhone 4
Ljudi zivo sranje, otslusao sam i ziv sam i zdrav, nisam se navukao. Mozda jer nisam korsitio slusalice...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Hakuna Matata

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2682
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ljudi zivo sranje, otslusao sam i ziv sam i zdrav, nisam se navukao. Mozda jer nisam korsitio slusalice...  Smile

totalno je drugačije sa i bez slušalica (nisam pokušavao  Smile (još)), stavi sluške pa javi rezultate  Smile
IP sačuvana
social share




Always follow the WWW rule:
What did you try? What did you get? What did you expect?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7967
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.126
mob
Apple iPhone 4
Ljudi zivo sranje, otslusao sam i ziv sam i zdrav, nisam se navukao. Mozda jer nisam korsitio slusalice...  Smile

totalno je drugačije sa i bez slušalica (nisam pokušavao  Smile (još)), stavi sluške pa javi rezultate  Smile

Nemam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1683
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ljudi zivo sranje, otslusao sam i ziv sam i zdrav, nisam se navukao. Mozda jer nisam korsitio slusalice...  Smile

hahahahahhahahahah car si ... cuj bez slusalica  Smile

Inace imam bruku doza (torrent rulez) .. slabo utice ovo .. jedino da mi bude muka redovno  Smile
« Poslednja izmena: 18. Avg 2010, 19:34:30 od smajke »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 68
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.126
mob
Samsung s5230
ista stvar smajke. Nasao sam ih gomilu, to su samo sumovi, razliciti kao sum mora, galama ljudi, i mnogo drugih stvari. Traju po 25 min do 45min, barem  ove koje imam ja.  Jedini efekat koji sam osjetio je ovo sto kaze smajke mucnina i osjecao sam da mi glava vibrira 2 dana  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Crowz: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
Ja cu da dignem na up zvuk sirene za vazdusnu opasnost .. provereno podize adrenalin cak poboljsava mozdane funkcije pojedinca ... a kod mnogih pospesuje proces padanja na pamet brilijantnih ideja i kurcevit odgovor organizma na sve spoljasnje uticaje .. dope-like  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
само немо' се зајебеш и помешаш апере и даунере ... даклем има шизела и смирела ... једна беше најављивала почетак ваздушне опасности а друга крај.  Smile

е да ... и наравно ништа без музике ди-џеј Аврама Израела и хит пјесмица ... Пажња, пажња



 Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ne verujem u sta sve ljudi nece danas poverovati. Uh, razmisljam da bih mogao da se prebacim na prevare kao glavni izvor prihoda, nikad lakse i lepse zaradjen novac a ovca ima ohoho.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 05:02:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.