Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 19 20 22 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Instant messengeri - Brza tekstualna komunikacija - ICQ, MSN, YIM i drugi  (Pročitano 246219 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Nece...a i nigde mi nemam next...probala sam da dodam nekoliko adresa i ne moze...jal zna neko kako da resim problem???
IP sačuvana
social share
If good luck turns you back, kick her in the ass;)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 121
Zastava Srbija,
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia c3
jedno pitanje konkretno za pidgin
trenutno sam na fakultetu(idem preko akademske mreze na net) e sad zbog posla mi je pitreban pidgin(protokol xampp) posto bih po nekad radio i sa faksa e sad kako podesiti pidgin da radi preko akademske mreze ujedno i da se logujem na firmin server... naravno kad idem na net preko faksa imam podesavanja u browseru za akademsku mrezu..
kako sad podesiti messenger da bih pristupio serveru mom??

jel bi znao ko pomoci oko ovog ili ne da znam da se nadam!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 33
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 
Ljudi imam problem prilikom prijavljivanja na MSN mesindzer, naime, on mi je rekao da skinem novi kako bi mogao da se ulogujem i dao mi link sa kog sajta mogu da ga downloadujem, kad sam downloadovao on mi i dalje govori da mi treba najnovija verzija iako sam je ja instalirao, daj pomagajte stvarno me izludjuje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
http://forum.burek.com/windows-live-messenger-t380993.html

Pisalo se dosta o tome na poslednjim stranama. Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2977
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.258.0
mob
Nokia 300
Msn explorer mi javlja ovu gresku,kada odradim opet isro...!?
"Msn messenger service its not installed ...repaire Msn"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Žena
Poruke 523
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Koji je messenger najbolji za razgovore? Znam da vecina ljudi koristi Skype, ali ja tim programom nisam odusevljena, najvise zbog toga sto zvuk nije nesto kvalitetan, glas osobe sa kojom razgovaram se ne cuje bas najjasnije, a i desava se da dolazi do prekida.  Na starom kompjuteru Skype mi skoro uopste nije radio tj. glas je stalno seckao, sada imam dosta dobar kompjuter, ali iako nema takvih smetnji, cini mi se da bi sve to trebalo mnogo bolje da funkcionise, pa me interesuje da li su mozda MSN, Google Talk i Yahoo Messenger bolji i efikasniji od Skype-a?
Ako je neko imao priliku da isproba sva cetiri messengera i uporedi kvalitet, bilo bi dobro da mi kaze koji je najpristupacniji za online razgovore.





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
skinuo sam windows llive messenger 8.5 verziju koja ne zahteva prebacivanje na novi 2009.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2977
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
mob
Nokia 300
Koji je messenger najbolji za razgovore? Znam da vecina ljudi koristi Skype, ali ja tim programom nisam odusevljena, najvise zbog toga sto zvuk nije nesto kvalitetan, glas osobe sa kojom razgovaram se ne cuje bas najjasnije, a i desava se da dolazi do prekida.  Na starom kompjuteru Skype mi skoro uopste nije radio tj. glas je stalno seckao, sada imam dosta dobar kompjuter, ali iako nema takvih smetnji, cini mi se da bi sve to trebalo mnogo bolje da funkcionise, pa me interesuje da li su mozda MSN, Google Talk i Yahoo Messenger bolji i efikasniji od Skype-a?
Ako je neko imao priliku da isproba sva cetiri messengera i uporedi kvalitet, bilo bi dobro da mi kaze koji je najpristupacniji za online razgovore.






Bravo za pitanje ! i mene isto zanima !!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Хоћу да желим.Хоћу да могу.Хоћу да могу оно što ž

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22
OS
UNIX
Browser
Opera 10.60
mob
Samsung tocco
Trazeci zamenu za Trillian na Ubuntu naletela sam na messenger Yoono. I to je fantasticna mozda cak i bolja zamena za Trillian. Besplatan je i podrzava, msn, yahoo, twitter, facebook, youtube, gtalk etc, pritom ima i svoj net pregledac tako da ne morate kopirati link i otvarati ie, operu ili firefox, jednostavno pritisnete link i otvori se uYoono-u. Ima dve verzije Browser Add-on i Desktop koja je podrzana u Windows-u, Linux-u i Mac OSX a ima i USB verziju za poneti. Ovo je iz mog ugla  pa ako vas zanima jedan chat klijent za lako rukovanje vise naloga pogledajte sajt i procenite sami

Yoono sajt


 So how does Yoono Desktop simplify my life?
Yoono is an easy to use application that allows you to connect to all your social networks and instant messaging services - in one place. Get all your friend updates, update your own status, and easily share stuff with your friends.

Stay Connected
Connect to all your social networks and never miss another status update from friends or family.
Update your status across all your social networks at the same time.
All your IM services in one application - no more logging on to multiple services.

Share with friends
Easily share links, images, and video from the web with all your social networks at the same time.
Share in your IM conversations by simply dragging and dropping web content.
It's a single, dead simple way to share web content across your networks.
IP sačuvana
social share
"Слобода, то је лудило; и само лудаци су слободни" Ј.Дучић
"Истина се увек налази тамо где постоји вера"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 217
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.127
mob
SonyEricsson w300
Kako da uradim update za messenger imam onu verziju sto se dobija kad se instalira widows znam da ima neki link sa kojim pocinje update ali nzm koji je?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 19 20 22 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.