Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 14:57:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Instant Haos  (Pročitano 1336 puta)
01. Okt 2011, 14:00:57
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Sony xperia
Knjiga
"Instant Haos", autor Fil Hajn



Šta je Magika?

Šta je Magika? Nekoliko definicija mi se vrzma po glavi, ali ni jedna nije potpuna. Svet je magičan; možemo to da osetimo kada se popnemo na planinu i pogledamo pejzaž ispod nas, ili u tihom zadovoljstvu na kraju jednog od onih dana kada nam je sve išlo za rukom. Magika je kapija kroz koju ulazimo u misteriju, divljinu i imanenciju.

Živimo u svetu koji se nalazi pod širokim i reklo bi se sveobuhvatnim sistemima društvene i lične kontrole koji nas
neprekidno hrane lažima da je svako od nas sam, bespomoćan, bez mogućnosti da napravi promenu. Magika označava promenu. Promenu stanja, koja nam omogućava da težimo životu u skladu sa rastućim osećajem lične odgovornosti; da možemo da činimo promene oko nas ako poželimo; da nismo bespomoćni točkići u mašineriji univerzuma. Svi činovi ličnog / kolektivnog oslobođenja su magički činovi. Magika nas vodi u radost i ekstazu; u uvid i razumevanje; u sopstvenu promenu i promenu sveta u kome učestvujemo. Kroz magiku možemo početi da istražujemo mogućnosti slobode.

Zvuči jednostavno? Ali ne, magika je postala zakukuljena teškim rečima, zbrkom tehničkih pojmova koji isključuju
neupućene, koristeći ljubiteljima "naučnog" žargona da opravdaju pretvaranje svog rada u nešto samobitno i pompezno. Kreirani su apstraktni spiritualni prostori, usred kojih se uzdižu vavilonske lego konstrukcije "unutrašnjih
ravni", spiritualnih hijerarhija i "okultnih istina" koje zaboravljaju da je svet oko nas magičan. Misterija je
zagubljena. Tražimo "tajno znanje" kroz mrtve jezike i stare grobnice, ignorišući misteriju života svuda oko nas.

Zato, zaboravite za sada šta ste pročitali o spiritualnom prosvetljenju, kako se postaje Mag 99. stepena i kako se
impresioniraju prijatelji visokoparnim trućanjima. Magika je iznenađujuće jednostavna. Šta ona može da ponudi?

1. Sredstvo za oslobađanje od stavova i ograničenja s kojima ste podizani, i koji određuju granice onoga što možete da postanete.
2. Način da ispitate svoj život i potražite, razumete i promenite ponašanje, kao i emocionalne i misaone obrasce koji ometaju učenje i razvoj.
3. Povećanje samopouzdanja i lične harizme.
4. Proširenje sopstvenog shvatanja šta je sve moguće kad se usredsredite na to.
5. Razvoj ličnih sposobnosti, veština i shvatanja – što više gledamo svet, jasnije nam je da je živ.
6. Zabavu. U Magici treba uživati.
7. Izazivanje promene – u skladu sa voljom.

Magika može sve ovo, i više. To je pristup životu koji počinje od osnovnih premisa – šta mi je potrebno da preživim? – kako želim da živim? – ko hoću da budem? – i zatim daje skup načelnih oružja i tehnika za postizanje tih ciljeva. Magika Haosa (Haotika) je jedan od mnogih načina "činjenja magike" i ova knjižica je sažet uvod u haotički pristup.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
inhaos.rar (338.54 KB)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Apple 
Ja bih bih voleo da dam svoje misljenje iz drugog ugla ,
Ne pokusavam nikog nista da ubedim i mozete da mi verujete ili ne ,meni to ne pravi nikakvu razliku i znaci nista.
Definitivno postoji isprobani model of Chaos Magik ili Haos Magije ,
Ja se time bavim i definitivno ce ostati tradicija u mojoj porodici i novim pokoljenjima kao sto je bio i u starim.
U principu radi se o uzroku i posledici ,
Recimo da postoji nedefinisan broj visedimenzionalnih i paralelnih Univerzuma koji se na nekim mestima dodiruju ili preplicu.To jest na Atomskoj skali i onima ispod nje povezanost postoji ne samo fizicka nego i energetska,
Posto neki elementi jednog trenutka imaju masu a drugog nemaju i neki ljudovi veruju da ti elementi postoje istovremeno u bar dva ili vise univerzuma sto bi objasnilo njihov Flux mase .
(da ne idem daleko i duboko ,verujem da postoji mnogo ucenijih i strucnijih  ljudi koji se bave Fizikom ali pokusavam da ne koristim starinski recnik"imena bozanskih entiteta" koji imaju isto znacenje inace bi doslo do jos veceg nerazumevanja i zavrzlame.)
Dakle na tom principu Nas Univerzum je mali deo te "velike celine "i Atomi naseg tela su takodje deo toga ,
Danas je to mnogo lakse razumeti posto je u fizici dokazana "nelokalnost elemenata" (pogledaj teoriju)
to bi znacilo u vrlo prostom zargonu "da smo svi deo svega "dok su nasi dedovi i babe vise to morali da prihvate na osnovu vere ,srecom pokazalo se da su bili u pravu.
Dakle (ponovo iz fizike ) obzervacijom bilo kog cina sam ishod cina je promenjen .Cin = Eksperimenat
U prostim principima Haos Magije prvo treba imati inspiraciju koja ce da te dovede do ideje.
Ta inspiracija dolazi etera prostora i vremena kom smo izlozeni ili bolje receno "u kom se kuvamo"
Lokalno mesto sa energetskim cvorom moze biti korisceno poput" Worm Hole"da se privuce Energija iz bilo kog dela Nedefinisanog broja Univerzuma.Zbog principa nelokalnosti elemenata sve opcije i mogucnosti postoje
od kojih su dve vise znacajne a to je definicija desete dimenzije koja je u principu prvi zakon metafizike
a to je " N.N.N" i koji je vremenski i prostorno definisan u sferi " M.M.M" koji je nas "radni prostor"za oblikovanje
naseg lokaliteta.
Energiju ulozenu u misao o odredjenoj ideji treba negovati odgajiti poput novorodjenceta i treba mu dati  jasnu i cistu smisao ( pri ovoj fazi rad mora da bude strogo kontrolisan za pocetnike dok je za iskusne i trenirane ovo uobicajen proces misli) i za ovo postoji puno metoda "pijte svoje slatko vino na 99 nacina "
Jednom kad je Ideja definisana i kad joj je data namena sa jasnim krajnjim ciljem onda je Magican oslobadja
i pusta nazad u Lokalni stvarni  ili Astralni Etar zavisno od potrebe koji je ne zaboravi takodje deo "Celine" .
Tu ona raste i razvija se i jaca .Ukoliko je u astralnom prostoru moguce je nakaciti i hraniti je dodatnom energijom kroz bilo koji religiozni sistem vernika ,koji veruju u tu ideju i koji su je prihvatili kao deo njihove istine .
Ukoliko je u Lokalnom stvarnom Eteru onda Ideja jednom kad je kompletno energetski "napumpana"
sazreva i dolazi do njene materjalizacije u nekom vidu i nekoj formi koja predominantno zavisi od
" finog stelovanja " toka misli Maga .

Dok sam bio mladji pre dvadesetak godina odusevljavao me je grupni rad koji smo praktikovali Internacionalno i istovremeno. Zamisli dve hiljade ljudi rasprostranjeno sirom sveta od Japana,Australije,Amerike,Yugoslavije,
itd.
Rad je bio u puno razlicitih kategorija i cisto eksperimentalan sa dokumentovanim obzervacijama .

Lecenje na daljinu ,
Materjalna dobrobit ,
Lociranje izgubljenih blaga ,
Razgovor sa entitetima ,
Revolucije i Ratovi ,
Uzrokovanje dusevnih nemira kod ljudi na pozicijama,
Menjanje licnog misljenja kod ljudi pri donosenju vaznih odluka .

Naravno danas za one " koji znaju " postoji par pravih i vise laznih organizacija koje se bave time profesionalno i cije usluge mozete naruciti po potrebi ,
ali ukoliko imate sredstva i prostora kao i neophodno znanje i trening najbolje je da se oslonite na svoj licni rad.
Takodje je neophodno imati osobu od stabilnosti i poverenja koja ima znanje u ovim stvarima ,
jer u nekim slucajevima "stvari krenu nekim drugim putem" i onda vam je neophodna podrska i savet,
zbog toga pripadnost nekim tajnim bratstvima i drustvima pruza sigurnost i "fire wall"
Sa dva uvek pristupacna sponzora viseg stepena . 

Naravno nista od ovoga sto sam rekao ne treba uzeti previse ozbiljno ,treba uzivati i imati puno zabave. Smile
« Poslednja izmena: 01. Okt 2011, 23:43:35 od Alex616 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 14:57:39
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Haos Instant

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.178 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.