Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: ink jet problem  (Pročitano 7515 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Ako već kupujete .. kupujte sa garancijom .. jer one utisnute oznake datuma trajnosti na kutiji nije od velike koristi.
Lako se skidaju te oznake i 'kucaju' nove Wink
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Nemam pojma..ako jugodata neprodaje dobre stvari onda ne znam ko ce! Bedak, ali verovatno je ovo sa mojim stampacem sto kaze djwhite, nakon dva punjena valja promenuti ketridz. Ali kako menjati ketridz cesce koji kosta 1500 dinara? Ne znam ali ti pljuskavci nikada nisu bili stampaci. Jedini pravi stampaci su laseri. Ali treba i njih priustiti, nisu ni skupi 150 evra su crno beli, ali treba opet puniti i njih, a punjenje nije bas ni jeftino.
« Poslednja izmena: 27. Maj 2005, 21:12:05 od costa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jugodata i dobre stvari Smiley
Da si rekao Comtrade pa da covek skine kapu.. ali Jugodata.. pa cim udjes u prodavnicu sve ti bude jasno.. nasli kineze da im stampaju ploce kucista i sl sa njihovim imenom i vozi..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
Jugodata i dobre stvari Smiley
Da si rekao Comtrade pa da covek skine kapu.. ali Jugodata.. pa cim udjes u prodavnicu sve ti bude jasno.. nasli kineze da im stampaju ploce kucista i sl sa njihovim imenom i vozi..
true, true Smile najgori su (dobro ne bas najgori al' koliko se reklamiraju a krs su... Smile)
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2178
mob
Nokia N85
Slazem se u pogledu ocjene kvaliteta Jugodatinih proizvoda  Smile.Jedini pravi i veliki uvoznici u SCG:

Sinteh i Komtrejd - Beograd
Pakom - Nis
IP sačuvana
social share




Ne koristi "kaps".Koristi "bold" kada hoćes nešto da naglasis.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Tek sam sada procitao ovu temu. Ja sam skoro uzeo lexmark z602 i naravno ubrzo potrosio ketridze. Kupio sam mastilo za lexmark i dopunio oba ketridza i color i crni. Posle sam pustao cleaning, vadio ga, drmao, reinstalirao pustao milion puta razne slike, tekst i tako dalje i otisak je bio skoro neprimetan, a onda je papar izlazio potuno beo. To sam pokusavao sutradan, pa prekosutra i tako par dana i nista. Onda sam popizdeo, batalio stamapac i odlucio da cu kada budem imao para da kupim ljudski stampac i da necu vise da kupujem govna od 30 eu. Posle jedno 10-15 dana rekoh ajde da probam cisto jos jednom i rezultat je bio unbelievable. Stamac je bio kao nov, otisak odlican, sve kako treba. Za sada jos trosim tu prvu dopunu, pa cu da vidim sta ce dalje da bude. Onaj sto prodaje mastilo tvrdi da se ketridzi mogu dopunjavati vise od 20 puta.

EDIT by djwhite
« Poslednja izmena: 01. Jun 2005, 09:57:37 od djwhite »
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2178
mob
Nokia N85
I onaj sto prodaje jagode kazu da su tek ubrane s livade.20 puta  .
IP sačuvana
social share




Ne koristi "kaps".Koristi "bold" kada hoćes nešto da naglasis.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Moj cale ima isti stampac i dopunjuje ga evo vec dobrih 10-tak puta. Za sada radi besprekorno.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2178
mob
Nokia N85
Nisam ja rekao da ne moze vec da nije preporucljivo Smile.Svasta se moze uraditi a da li to ima smisla to je drugo pitanje.I nema sanse da izvlaci isto stranica kao prvi put  Smile.
IP sačuvana
social share




Ne koristi "kaps".Koristi "bold" kada hoćes nešto da naglasis.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
NE znam sta ne bi bilo preporucljivo? Mislim sta moze da se desi? Ceo stampac kosta 30 eu, pa cak i da mu se nesto desi sto koliko ja znam ne moze, to je cela steta. Rekao sam da je kvalitet stampe isti kao i sa originalnim, ne i da ce da stamap isti broj stranica, sto je naravno moguce proveirti samo u eksperimentalnim uslovima.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.