Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 80 81 83 84 85
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Informacije - Saveti, Pitanja i Odgovori  (Pročitano 330823 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 530
Zastava Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Nokia 5130 XpressMusic
Захваљујем на овом, морам да приупитама још нешто, да ли којом игром случаја знате да ли постоји керамички џек за H7 сијалицу ? Знам да има за H4 и ако има колико би могао да кошта ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
mob
Samsung Galaxy S Advance
Sta je sve potrebno za obnovu vozachke dozvole C kategorije? Sad sam spazio da mi uskoro istice, pa me najvise interesuje zbog lekarskog pregleda?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
Ne treba ako nisi stariji od 65 godina ili ne daj Boze bolestan  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
mob
Samsung i5700 + D880
Kolika je realna cena za neke dobre polovne gume 195/60/15? Komsija vulkanizer mi trazi 6 hiljada za dva komada Kumho Power Max 769 ili tako nesto, dubina sare je 6mm i izgledaju sasvim korektno... Imam dve dobre Michelin napred a nazad jednu Pireli i jednu Kontinental, koje su takodje dobre ali me nervira sto nisu uparene a i cuje se nekako cudno pa hocu da uzmem dve u paru.

Prvo sam hteo nove Michelin Energy Saver ali kad sam skontao da su preko 9 hiljada po komadu, brzo sam odustao od te ideje  Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.110
mob
Samsung Galaxy S Advance
Ne treba ako nisi stariji od 65 godina ili ne daj Boze bolestan  Smile

Ma imam staru pa mi istice, a u toku mi je ispitni rok, pa ako treba i ovaj lekarski da se organizujem na vreme, zbog vremena i vremena (novca  Smile ).

Videcu sad od nedelje da li je potrebno ili ne posto neki tvrde da nije, a ja znam da je po starom vazilo da na svakih 5 godina C kategorija mora da ima lekarski pregled.

Uglavnom, hvala na informaciji @cg_ac  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung Galaxy S Advance
Pitao sam u Niskom MUP-u, i rekli su mi da je ipak potreban lekarski pregled za proefesionalce (C kategorija).

Ne znam da li je to zbog toga sto prelazim sa stare na novu vozacku, ili ce to biti obaveza na svakih pet godina zbog C kategorije. Uglavnom 4000 preko standardnih uplatnica za lekarsko uverenje i jedno izgubljeno prepodne.

Cisto ako nekoga zanima da zna  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Za jedan grad na Balkanu i klub u njemu zivim ja..

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 63
OS
Linux
Browser
Chrome 26.0.1410.63
mob
LG L7 II P710
Skoro sam uzeo Peugeot 406 1.9d (1997), pa s obzirom da je slabašan(74hp), zanima me da li može da se čipuje, koliko bih time dobio i za kolike pare. Unapred hvala na odgovoru.
IP sačuvana
social share
I te noci kada izdahnem,
zadnje pivo za tebe popijem,
i na nebu tom na koje idem ja,
sija moja Zvezda Crvena...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Imam Fiat Multiplu, i imam problem kod paljenja tj.  radom motora.  Nakon sto upalim auto i dam gas, kad ga pustim on nastavi da radi kao da ja jos uvek drzim i popustam papucicu za gas i krene da preskace, pa me zanima da li neko zna o cemu se radi? Hvala unapred. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 50
OS
Windows XP
Browser
Chrome 30.0.1599.101
Moze pitanje...?!..dvoumim se izmedju Save i Tigra za set zimskih guma ..pa ako moze neko strucnije misljenje... ? r14 175/65 ... ne prelazim godisnje vishe od 12 000  km.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
Probaj na tyretest da uporedis misljenja korisnika...nisam cuo nista lose za oba modela. Ako imas i letnje koje god da uzmes jaka rabota, iguraces tri cetiri sezone sigurno.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 80 81 83 84 85
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.