Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Indianapolis 2002 izvestaj lajv from indijanandnanapoilisass  (Pročitano 4989 puta)
01. Sep 2002, 02:43:22
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 47
Kao prvo pozdrav,
Evo tek sam pre nekoliko sati stigao iz inidianapolisa, i sagledao sam utakmice, i sve je ocaj zivi. Cak smo iz publike vikali BABE BABE, jer su stvarno igrali ko babe.

Posto zivim u USA, nisam siguran kako je Jaric igrao prije, bas sam sad razgovarao sa prijateljom iz Juge, i kaze mi da je Igrao u Kinder-u. Kontam Kinder nije tako los. Smiley Ovaj decko ne da nije zasluzio da igra u prvih 5 nego nije zasluzio da bude na terenu. Decko je pogubljen, u 70% napadu gubi loptu, koncentraciju, ne zan dadati, kad se zaleti sam ispod kosa ko cavka je ili ga presjeku ili promasi, sve u svemu nista nije pokazao.  Pomislio sam da je sin predsjednika Srbije ili nekoga, i da zato igra.  U drugom slucaju, nadam se da u Jugi ima igraca boljih od njega jer on je totalni ocaj. Ne kontam, najgore se pokazao. LJudi koji su od srca igrali su za sada Vujanic, Stojakovic, Gurovic, Koturovic, I Drobnjak je mocan totalno, nisam se ni nadao da on moze onako da gadja skok sutove i trice, nevidjeno.

Razocaran sam sa trenerom totalno. Trener ima pravo da izvede one koji ne bi trebali da igraju u Prvoj petorci iz nekih razloga, mozda sto sa nekom ekipom ne treba igrati sa Divecm stojakovicem, i bodirogom ispocetka. RAZUMIJEM ga jer ipak TOmasevic je evropski centar i jedan od dobrih, i u evropi se igra drugaciji nacin igre nego u americi, a kad je zadnji put Divac igrao u evropi.??? Prije 12 godina???

Tu je ipak pogresio, mada nam je Gasol jebao majku za sva vremena. A kad imas razliku i kad moras da je sustizes onda je to malko zajebanije.  ONi su dopustili oko 15 razlike, sramota...

Sve u Svemu:

Sta se dogadjalo je ocajna igra plavih, Divac ne igra ni upola kao kad igra za Kingse, da li je to sto mu fali Bibi i Weber, ili sto ne prima nikakvu lovu, ali mislim da bi trebao da igra sa vise ljubavi za nasu republiku.

Ocajno je sve, a mozda tako i zvuci zbog jadnog sut procenta. Ako sut krene mozda izvucemo medalju, ako ne nista ni od Bronze.

Pozdrav,
ja se vracam na prvenstvo pa ce biti vise live prenosa.

[Edit by SerbianFighter: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]

(02. May 2007, 21:44:53)
« Poslednja izmena: 10. Okt 2005, 10:21:45 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Sponge BOB, square Pants Smiley
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 19
U potpunosti se slazem sa tobom.

Onaj Marko kao da je preko noci zaboravio da igra. Ma on verovatno i nije pre znao da igra. Ako nesto zelimo Pesic mora radikalno sve da menja. Obavezan Vujanic u prvoj petorci kao prvo.
A znate sta je izjavio za Stojaka kad su ga pitali zasto ne igra ispocetka:.. Mora i on da se bori za prvu petorku'' ??? Strano!!! No comment@

Doduse Pesiceva prva greska po meni je kad je ostavio Scepanovica kuci. Skandalozno. Decko ne da igra nego razbija, i tek sada vidim koliko nam fale njegove trojke. Uostalom igrao je i u Atini, a i na proslom Evropskom u Turskoj. Pa samo je to dovoljno reci, i nista vise, da bi ga pozvao. Ali ocigledno opet se politika umesala u sport. Mislio sam da nece toga biti u kosarci, ali... Da li vas daje neku asocijaciju to da je Scepan iz Crne Gore???...

Razocarao sam se i tesko da cemo proci i do polufinala. Ne bih voleo ali ceka nas sudbina kao iz Sidneja, pa onda opet Jovo nanovo, Pesic odlazi itd...
IP sačuvana
social share
P O Z D R A V !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Anonymous
Gost


E-mail
Brate Pesic mora leteti!!!

Zeljko je bio car!

Brate Scepanovica nije poveo?!?!? Pa to samo budala moze, glupa politika!

Uglavnom ja mislim da ima nade, posle onog sinoc sa Turcima, Ameri su izgubili od Argentina pa ajd da se malo nadamo veceras. YUG-USA
Bronza ne dolazi u obzir samo zlato!! Ma pljuvacu tog Pesica ako ne bude zlatu, uh kako, cek da dodje u BGD!
IP sačuvana
social share
E-mail
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
   
E jes bilo dobro !!!
HEJSEL
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 13
Citat: 01011011

Posto zivim u USA, nisam siguran kako je Jaric igrao prije, bas sam sad razgovarao sa prijateljom iz Juge, i kaze mi da je Igrao u Kinder-u. Kontam Kinder nije tako los. Smiley Ovaj decko ne da nije zasluzio da igra u prvih 5 nego nije zasluzio da bude na terenu. Decko je pogubljen, u 70% napadu gubi loptu, koncentraciju, ne zan dadati, kad se zaleti sam ispod kosa ko cavka je ili ga presjeku ili promasi, sve u svemu nista nije pokazao.  Pomislio sam da je sin predsjednika Srbije ili nekoga, i da zato igra.  U drugom slucaju, nadam se da u Jugi ima igraca boljih od njega jer on je totalni ocaj. Ne kontam, najgore se pokazao.


Ne diraj mi Jarica  Smiley , to je po meni uz Gurovica i Stojakovica jedini igrac koji je nesto vise pokazao na ovom svjetskom prvenstvu, sta bi bilo da nije pogodio ona slobodna bacanja protiv USA i da nije pogadjao onolike trice protiv ostalih, svaka mu cast, a isto tako i Vujanic je bio dobar. U svakom slucaju treba svima cestitati jer su se svim srcem borili i trudili.
Dosta mi je zao sto Radmanovic nije bio na dodijeli pehara i medalja, a mislim da ni Pesicu nije bas bilo lako sto njega nije bilo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
njemu nije prvi put da ga izbacuju iz reprezentacije, previse je pun sebe i zbog toga ga niko ne voli ....
Kad se nauci kako treba da se ponasa, igrace ... do tada, nije centar sveta i mozemo i bez njega.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.