Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hrvatski huligani napali naše reportere uoči meča u Dubrovniku  (Pročitano 9365 puta)
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 461
Zastava Bihac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Motorola V3
nemam se ja sta raspitivat sta znace vasa 3 prsta...bilo je sve uredu i normalno dok on nije to poblici pokazao..to je provokacija..zar ne ?
IP sačuvana
social share
Aman,Bosno moja,zemljo ponosna,zemljo mojih djedova...
Aman,Hercegovino rijeko Neretvo,kraj tebe sam rastao...
Aman,moj SANDZAKU,zeljo velika,u tebi je ljubav moja....
Aman,Sarajevo,Dzenet seheru,budis snove,budis utjehu..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.52
mob
HTC Touch HD, Luna
a jel ti mozes da garantujes da niko od toliko publike nije nesto dobacio sto je izazvalo tu reakciju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Naravno da tri prsta nisu "provokacija" -- niti su srpski.

To je stari znak za zakletvu koji se koristio kod Skandinavaca, u Kataloniji, kod nekih monaskih redova katolicke crkve, pa cak i kod nacista, ali nema nikakvo znacenje provokacije, nego zaklinjanja da ce neko nesto uraditi.

Inace, Srbi nisu korsitili ovaj znak za zaklinjanje. U turbofolk upotrebu usao je u Srbiji 1990-tih, bez ikakvog stvarnog znacenja.

Neki pretenduju da to ima veze sa hriscanskom idejom trojednog boga ali to -- naravno -- nije istrina, jer se tri prsta koji to obelezavaju skupljaju a ne sire.

Anyway...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.52
mob
HTC Touch HD, Luna
uveo ga je vuk draskovic ... dok je paroski (politicar koga nema vec deset godina) pokusao da plasira tri prsta ali spojena ... u smislu da prestavi jedninstvo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 461
Zastava Bihac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Motorola V3
a jel ti mozes da garantujes da niko od toliko publike nije nesto dobacio sto je izazvalo tu reakciju?

Komentator (Sabahudin Topalbecirevic) je rekao "Hvalim ga cijelu utakmicu da je najbolji igrac al' ovo mu nije trebalo!" iz cista mira je to napravio nakon sto je 3-cu pogodio ! Garantujem ..
IP sačuvana
social share
Aman,Bosno moja,zemljo ponosna,zemljo mojih djedova...
Aman,Hercegovino rijeko Neretvo,kraj tebe sam rastao...
Aman,moj SANDZAKU,zeljo velika,u tebi je ljubav moja....
Aman,Sarajevo,Dzenet seheru,budis snove,budis utjehu..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.52
mob
HTC Touch HD, Luna
ako ti mozes da garantujes da niko od 5-10-15-20-... hiljada ljudi koji su tamo bili... recimo neka je plovina ili trecina koji su teski nacionalisti koji ne vole Srbe (iako mislim da je broj mnogo vece) da niko nije ni rec dobacio na racun licnih ili drzavnih uvreda i da su svi bili mirni i kulturni (po pitanju nacionalnih uvreda) kao kada svira becka filharmenija, onda je to dizanje tri prsta bilo nepotrebno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
jebga raspirivanju znatno pridonose raznorani forumi koje uglavnom posjećuju mladi ljudi,ovo su posljedice koje ja nikako ne pravdam ali je vrijeme da se zapitamo šta pišemo i kako se obraćamo jedni drugima.

 ali je vrijeme da se zapitamo šta pišemo i kako se obraćamo jedni drugima.

 u tome je sva tajna.
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
U Beogradu je vise destina hiljada ljudi ulicama nosilo crni flor protiv rata u Hrvatskoj i Bosni.

Kad je, medjutim, Beograd bombardovan, u Hrvatskoj i Bosni su otvarali sampanjac.

Posto sam vec tada ziveo izvan Srbije (i uglavnom izvan Evrope), secam se nekakve zabave na kojoj su arnautski studenti iz Albanije nazdravljali unistavanju beogradskih porodilista, i cudili se zasto njihova arnautska braca sa Kosova snuzdeno cutre umesto da se vesele. A ovi drugi su brinuli za svoje porodice.

Jer svaki rat ima i stranu licnih tragedija. Naravno, posmatracu sa strane (Arnautu iz Alabnije) to je irelevantno.

Bio sam vrlo protiv rata 1990-tih i i dalje mislim da je trebalo izvrsiti snazan frontalni napad i slomiti pobunu jos u Sloveniji. I rata ne bi ni bilo.

Anyway...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
Tralalala,
ma i da smo razbili tu pobunu u Sloveniji opet bi doslo do rata.
Prelistavajuci ovaj forum uvideo sam da je kod njih koji tudju muku proslavljaju otvaranjem sampanjca, vaznije da nama ( pretpostavljam da si iz Srbije pa sam i tebe stavio) bude loshe pa makar i sebe time unistili. Oni i dalje vode ratove koji su davno zavrseni. Jutro im pocinje sa nama i dan se zavrshava sa nama. Prosto je neverovatna ta paranoja. Cak je indikativno da su i na ovom nazovi nacionalistickom forumu upravo ne srbi vrlo aktivni. Pazljivo pratim postove, i pored foruma koji ima nacionalni predzank, vecinom su postovi korektni, ali opet im smetaju nashi komentari. Stvarno zvuchi apsurdno, ali zaista su "gosti" najagresivniji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 461
Zastava Bihac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Motorola V3
Naravno da ce se sampanjac otvarat..jer taj isti koji je bombardoavan,mene je bombardovao samo nekoliko godina prije.peace ! Smile
IP sačuvana
social share
Aman,Bosno moja,zemljo ponosna,zemljo mojih djedova...
Aman,Hercegovino rijeko Neretvo,kraj tebe sam rastao...
Aman,moj SANDZAKU,zeljo velika,u tebi je ljubav moja....
Aman,Sarajevo,Dzenet seheru,budis snove,budis utjehu..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.